• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celoslovenské stretnutie májovčatiek 2008

(zamknutá)
8. septembra 2009 
tak tarzanie vyzerala super.... ale pre mna to zostane len pri tom vyzerala :grinning: brutal, no... :slight_smile:
tiez sa nam zapacilo a sme sa rozpravali ze pojdeme takto niekam, ze mozno aj do Jasnej :grinning:
15. jún 2009 o 22:44  • Odpovedz
autor
misi :grinning:
15. jún 2009 o 22:47  • Odpovedz
autor
juj idem ja, natalka nejak nepokojne dnes spinka, stale sa budi :unamused:
15. jún 2009 o 22:47  • Odpovedz
babyyy, akurat som sem isla pisat, ci nejdeme planovat dalsie stretko na september. to by malo byt relativne este teplo. nejaky prvy septembrovy tyzden. ved naco cakat rok. :sweat_smile: :slight_smile: :wink:
nicol idem kuk foto.
15. jún 2009 o 22:48  • Odpovedz
Ak sept. tak uz teraz, nech mame kde spat :grinning:

A ak do Tarzanie, tak LEN AUTOM! Jaaa uz tlacit kocik 3km do kopca nebudem :angry: (sice viac tlacil manzel, ale aj tak, sucitila som s nim :grinning: )
16. jún 2009 o 10:29  • Odpovedz
jani...tak s tym tlacenim kocika do kopca mas pravdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ja uz tiez peso nepojdem, ani keby co bolo. :grinning: ...a to moj muz mal na pleciach este aj terezku.chudak. :grinning: ...ale co ked tvrdohlavec mi nechcel dat kocik, vraj on to zvladne. :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2009 o 10:41  • Odpovedz
ahojte...tak september- kolkeeeeho???????? :dizzy_face: :dizzy_face: ...joooooj sa tesiiiiimeee :slight_smile: , aj my sme s manzom vymysleli ze na podzim ideme do jasnej aj keby sami :wink: ...na take hoooodne opozdene libanky :grinning: ...takze termin? nech mozem zapisat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2009 o 10:44  • Odpovedz
juuj, aj ja chcem ist do jasnej :dizzy_face: ale my mame prve dva vikendy uz obsadene(1.ideme na oravu na chatu a 2.na oravu, ale na svadbu) :pensive: ale ak by to bolo niektory dalsi, tak ideme urcite s vami
16. jún 2009 o 11:53  • Odpovedz
baby, co to? ved to bola nahodou super prechadzka, nezdalo sa mi to tak vela... :slight_smile: a to tury velmi nemusim...... :sweat_smile:
16. jún 2009 o 11:54  • Odpovedz
moni...ale ty si este mladica oproti nam ostatnym. :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2009 o 12:02  • Odpovedz
dalsie stretkoooooo :grinning: paraaaada, hlasime sa tiez :wink: len dufam ze dorazime :grinning: september mame zatial volny :wink: len to prosim nedavajte na koniec augusta :sweat_smile:

fotky uuuuzasneeee :grinning: este stale zeleniem od zavisti :grinning: :grinning: mali ste sa tam bajecne :wink: aj pocasicko sa celkom snazilo :slight_smile:
16. jún 2009 o 12:04  • Odpovedz
katka (77) ale prosiiiiiim ta. hovoris ako keby som o 20 rokov mladsia :grinning:

kats pocasie hej, no, fajn, len ked sme odchadzali, tak bolo uzasne teplucko :dizzy_face:
16. jún 2009 o 12:06  • Odpovedz
moni...no o 20 nieee, ale takych 10 urcite. :wink: moj tip. :grinning:
16. jún 2009 o 12:11  • Odpovedz
dobre kocky. tak sa hlaste, kto by isiel prvy septembrovy vikend. :wink: :slight_smile:
16. jún 2009 o 12:15  • Odpovedz
tak my hej :slight_smile: hehe, oslavim tam narodky :sweat_smile:
16. jún 2009 o 12:16  • Odpovedz
My sme zatial volni, aj ked neviem, ci muz nebude pracovne odcestovany :unamused: Ale to nie je iste, takze zatial sept. beriem :grinning:
16. jún 2009 o 12:24  • Odpovedz
tak uz len zistit, ci su bungalovy volne. :grinning:
16. jún 2009 o 12:37  • Odpovedz
ha! einmal ist keinmal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: jako my v pohode znova..i ked september nas caka vychod ale to nie je pevny termin, takze ako sa dohodnete..
baby sorrrry ze ako som vam tie dietky doplietla :frowning2: som to robila este v nedelu vecer, pozerla CSI a straasne sa mi chcelo spat, a teraz mi to nechce opravit...ale hned ako to pojde budete spravne :wink:
a ze tura do tarzanie :confused: jako jeden usek som trosku zabrat musela ale inak pohodaaa :wink:
potom som za ponyfarmu..tam sa ale treba dopredu nahlasit..a by nam aj jedlo aj program urobili :slight_smile:
16. jún 2009 o 12:50  • Odpovedz
joooj my mame volny cely september :sunglasses: - pokial manza nebude kdesi v dojclande :sweat_smile: ..aj tak bysom isla..kluuuudne sama :wink:
16. jún 2009 o 13:18  • Odpovedz
16. jún 2009 o 13:47  • Odpovedz
ja som si az teraz pozerala tie fotky od nicol a uz som prisla na to, ze o com ste tu tocili :sweat_smile: nicol, ja sice nie som Moni :sweat_smile: , ale aj tak ta obdivujem, ze si si s tym dala taku pracu.
my zatial september ee :frowning2: , ale skusim pozistovat, ze co s tou chatou na orave a ak by to padlo, tak urcite chceme ist aj my :wink:
16. jún 2009 o 13:47  • Odpovedz
Nicol, urcite sa kocky nehnevaju :wink:

A ak naozaj jasna aj v sept. tak potom program, ktory sme nestihli - Tarzania, ponyfarma, prip. ta draha :wink:
16. jún 2009 o 13:48  • Odpovedz
janca...pekne fotecky.
inak, ja by som bola aj za demenovsku ladovu jaskynu. :slight_smile:
16. jún 2009 o 14:19  • Odpovedz
janca, krasne foto :dizzy_face:
kocky, prvy septemborovy to asi nepojde, kuk: http://www.jasnabungalovy.sk/cennik.php
do 5.9. je ubytko minimalne na 5 noci. Tak si druhy, alebo treti :wink: my ideme, mato sice o tom este nevie, ale vsak sa dozvie :grinning:
ponyfarmu berieme, mne sa tarzania zdala tiez v pohode, amtovi uz menaj nakolko tlacil kocik on, ale vsak neubudlo z neho :wink: a do septembra uz budeme mat aj nosic ako sarinka :wink:
16. jún 2009 o 15:20  • Odpovedz
autor
ahojte
janci super fotky :slight_smile:
mam info: volala som s p.Hurtajom ako by to vyzeralo ten prvy sept. vikend. dohodla som sa s nim, ze mohli by byt aj 2-3 noci (keby sme chceli ist o jeden den dlhsie), ale uz je tam teraz volno okolo 10 miest ako sme boli teraz. ale zaplna sa im to priebezne, napr. dnes obsadili 3 na ten vikend. cize keby sme chceli ist ten prvy, museli by sme to rezervovat hned. prip. ten druhy vikend, tam maju zatial volnejsie.
tak sa vyjadrite.
16. jún 2009 o 18:44  • Odpovedz
ahojte aj ja chcem ist do septembra sa lepsie aj spozname a tak,
september vyhovuje a aj manzel suhlasi :grinning:
16. jún 2009 o 20:03  • Odpovedz
a kde je najblizsia porodnica? :wink:
16. jún 2009 o 20:38  • Odpovedz
jani :grinning: ..v Lipt.Mikulasi. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

uz som mirkovi spominala...nam vyhovuje aj prvy, aj druhy sept.vikend...takze zalezi od ostatnych.my urcite pojdeme, a dufam, ze nam to vyjde uz aj s noclahom. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2009 o 20:47  • Odpovedz
baby mne je jedno ktory vikend ale urcite sa hlasime :wink: a som za 3 noci :slight_smile:
16. jún 2009 o 20:47  • Odpovedz
aj my idemeeee :grinning: :grinning: ..trebars aj na 4 noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: - ked bude manza prec, idem sama a beriem vs3 s maximkom :dizzy_face: :wink: :grinning: ..je mi vpodstate jedno kedy, lebo dani do skolky nejde--tesiiiiiiiiiim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ps: jani som osetrovatelka a na kuze nas aj porod odrodit ucili tak poho.. :wink: :slight_smile: :slight_smile:
16. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.