• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celoslovenské stretnutie májovčatiek 2008

(zamknutá)
8. septembra 2009 
kocky nebojte, ak pojde viac bez muza, poslem aj ja mojho niekam :wink: len on nas musi doviest a odviezt, ale ak to bude niekde na liptove, tak ho poslem na oravu a bude :grinning:
13. jan 2009 o 10:17  • Odpovedz
este som chela bonznut, ja ked som mu vcera povedala, ze by mal ist, tak na mna kukal ci som normalna a potom si vzdychol, poobzeral sa v zrkadle a vyhlasil, ze bude musiet schudnut do vtedy :grinning: ale pssst :wink: nebonzla som ho :grinning:
13. jan 2009 o 10:24  • Odpovedz
autor
misi :grinning:
inak baby nechajme tu demanovskuuuu..moj muz sa taaak strasne potesil, ze tam on chce ist, on miluje ten kraj. a mne zas muz povedal, ze jasnacka, ze ide aj on, jeho ine ani nenapadlo :sweat_smile: ..a hned rano ako sa zobudil hovori natalke, ze sa chystame vylet :sunglasses:
sa tesi tusim viac nez ja :dizzy_face:
13. jan 2009 o 10:45  • Odpovedz
miskaaa :grinning: :grinning: :grinning:
no pocujte, vidim ze to bude mamickovske stretko, ja sa nebojim ze by sa tam tlupa chlapov nudila, skor sa bojim, ze by sme sa na druhy den starali o dve deti, jedno zdrave a jedno chore... :wink: Mne jedine co pride na ockovskej pritomnosti skvele je predstava tej fotky... :dizzy_face: :sweat_smile: to by bolo mega foto MK 09, takych 7 otcov s detmi...jeeee
Inak si vystacim aj s vami...
Komentar mojho-ze- nnoooo,ja som sice rad spoznal efcso, ale to je ineee...(zvysok si doplnte ze co si asi myslel...
ze efcso mu stacila ako vzorka majoviek a dalej nemusi??? )
:astonished: :grinning: :grinning:
tak neviem, mne celkom staci, ked pridu susedovci a chlapi si z nas, matiek, robia prdel... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
13. jan 2009 o 10:54  • Odpovedz
leni, ale sak nech ten tvoj pride,vies len nech sme my zeny v prevahe, aby nemali sancu :sweat_smile:
13. jan 2009 o 10:55  • Odpovedz
Heheheheeh, Janiiii :slight_smile: Ja som to mojmu este nepovedala, ale ... ani nemam odvahu mu to navrhovat, by sa asi zasmial a zacal spekulovat, ze kde sa da v okoli lyzovat a kedze nikde, tak... neviem ako by to dopadlo. :slight_smile:
13. jan 2009 o 11:23  • Odpovedz
lyzovat v juni :astonished: to by mohol byt problem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
13. jan 2009 o 11:31  • Odpovedz
zuzka, v demanovskej nikde? to mas hned pod jasnou, len ci v juni :grinning:
13. jan 2009 o 11:32  • Odpovedz
tak my určite pôjdeme aj na kraj sveta...a vždy s tatinom...on bol jediny chlap na BA stretku :grinning:
13. jan 2009 o 12:14  • Odpovedz
nicol, on tie svokry asi ze urcite nebudete chciet vziat, a tak ani on nemusi..

jani, to s tym spoznanim mna a staci je diskutabilne pochopitelne... a ze by si z nas prdel chlapi robili? tak toho sa ja nebojim, niezeby sa mi to este nestalo, ale velmi lahko som to zasmecovala a bol klud...

nebojte, zuzkin muz by si nasiel zabavku aj v lete :grinning: urcite sa da aj rogalovat a ine vesele veci...

ja by som sa tam s muzom ani dobre necitila, by som musela stale sledovat, ze ci sa dobre citi a ci nie je hldny a ci nieco nechce robit...

betatka - dones muza, staci jeden na tej spolocnej fotke muzov s detmi bude aspon najlepsie vyzerat a nemusi ani chudnut!!!
13. jan 2009 o 12:43  • Odpovedz
:slight_smile: rogalovat ????? Efcso, sak je to momentalne zivitel rodiny ! No to teda ne!
No ja si skor myslim, ze by ma len doviezol, vyhodil a zdrhol za nejakymi kamosmi na nejaku chatu a zase by po nas prisiel... mozno... keby sa prebral z deliria po opici, ako to poznam na tych chatach jeho kamaratov. Uf, radsej tusim nic nez toto :slight_smile:
13. jan 2009 o 13:48  • Odpovedz
efco :grinning: :grinning: :grinning: no chudnuť chudne ale nie preto aby dobre vyzeral na fotke len sa cez sviatky zase vyžral tak chudne :grinning: no bude sa vynímať na fotke ked tam bude sám s lenkyním mužom...také dve mušie váhy a samé babatká :grinning:

on bude robiť babysiterku k malej možno priberie aj nejaké iné deco ale neviem či to zvládne s nervami...totiž jemu stačí aj naša Lea :sunglasses:
13. jan 2009 o 14:07  • Odpovedz
babulky, ked mzte, tak berte tatinkov, budu sa starat o deti :grinning: to uz bude vacsina pobehovat a budeme mat co robit :wink: ono u nas je to ine, kedze mam uz 4.babo...on sa uz tesi, ked bude vacsi a bude ho moc zapojit do vsetkych aktivit...babatko je nuda :rolling_eyes:
misanik, no tvoj chlop je uzasne skvely, uz teraz je sympos :grinning:
13. jan 2009 o 14:53  • Odpovedz
no moj drahy by ma samu ani nepustil :grinning:
13. jan 2009 o 15:04  • Odpovedz
efcso, co si ze sledovat ci sa citi dobre? to ja ani doma nerobim, sak ked nieco chce nech si vezme, ak chce nieco papat, nech si to kupi a prinesie aj pre mna :wink:
verulka, jeminenky, toto mu nesmiem povedat, elbo sa tu bude tak naparovat ze az :grinning:
no babule, tak ako sa dohodnete, ked s tatinkami beriem ho, ked nie tak nie, on sa zmieri s hocicim co mu poviem :grinning: iste je ze ma tam bude musiet odviezt.
No nasiel sa nejaky dobrovolnik zo stredu co by to omrkol? teda ak sa paci vacsine ta demanovska
13. jan 2009 o 16:13  • Odpovedz
autor
no mrkam a vidim, ze sme moc nepokrocili...ja som uz pisala, ze som urcite za demanovsku a muza berem, presne ako verul pise, budeme na malu dvaja, bude viac volna aj na zabavu :sunglasses:

navrhujem termin: 13.-14.6.
13. jan 2009 o 16:55  • Odpovedz
ahojky, navrhujem tabulku (ja, co neznasam excel... :wink: ) s 2 moznymi terminmi a 2 moznymi miestami, nech kazdy zafajkne co mu vyhovuje no a zistime co sa zaplni...
mne je zatim jedno kedy, mozno ked mam ist sama, tak viac zavisi ze kde... :wink:
13. jan 2009 o 17:11  • Odpovedz
za mna termin OK demanovska OK polovicku uvidim ako vacsina
nooo keby nebolo tolko snehu...by som aj zbehla tam...ale mame tu snad aj niekoho blizsie nie :confused: :confused:
13. jan 2009 o 17:55  • Odpovedz
ako tak kukam ka77ka to ma super blizo, daku max pol hodku a je tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: obetujes sa, alebo polovicka na vyzvedy? v ramci vikendoveho vyletu ? :confused: :sunglasses:
13. jan 2009 o 17:59  • Odpovedz
kocky, aj ja mam majovcatko 2008 a som z Mt ako Nicol
13. jan 2009 o 18:02  • Odpovedz
spracujem muzika a mozme to tam ist omrknut..a co vsetko mame zistit?..alebo este mam jeden napad, svagor mi robi v jasnej, tak by sa tam mohol on zastavit..vsak nieco poriesim.
Ale ak tak len na ten bud.tyzden by sme tam zbehli, lebo tento vikend mame gratulacny. :slight_smile:

A ak pojdem, tak asi bez muza..dnes som mu o tom povedala, a povedal mi, ze ci mi svitori, ze co tam on bude robit so zenskymi.

to chcete ist na jednu noc?...z piatka na sobotu, alebo ako?
13. jan 2009 o 18:25  • Odpovedz
ale do juna je este dost daleko, dovtedy ho este mozno ukeciam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2009 o 18:32  • Odpovedz
autor
kati ved muzikovia nie su povinni, tak ked pride pride, ked nie, nic sa nedeje :wink: ..a bude super, ked to pojdete omrknut..no a planuje sa vikend, ked chces, mozes prist v piatok vecer, tym padom budu 2 noci, alebo v sobotu doobeda, potom bude len jedna noc.
my urcite pojdeme v piatok :sunglasses:
13. jan 2009 o 19:19  • Odpovedz
autor
hmm..no ale ked rozmyslam, tak to asi budeme musiet upresnit kolko noci kvoli rezervacke..takze asi aj na tom sa budeme musiet dohodnut
13. jan 2009 o 19:21  • Odpovedz
anjelok..my ak prideme, tak urcite len v sobotu, aj to neviem, ci ostanem spat, ked budem mat 2 deti..ved sa este rozhodnem.
13. jan 2009 o 19:33  • Odpovedz
autor
katka no nam by sa to takto teda neoplatilo..
13. jan 2009 o 19:55  • Odpovedz
mne sa oplati, domov to budem mat na skok. :sweat_smile:
13. jan 2009 o 20:04  • Odpovedz
za nas od piatka do nedele - dve noci, jedna kecacia...a druha...tiez :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
ked uz je s tym tolko roboty nech sa to oplati :slight_smile:

noo bejby29 z martina? waw, majovciatko waw :astonished: a nepoznam :unamused: asi to bude tou viednou :wink: ale do fora majovciatok by si sa teda mala pridat, nech tam je dalsie MT (akoze! zastupenie :slight_smile: :slight_smile:
13. jan 2009 o 20:08  • Odpovedz
katka to by bolo super keby si prezistila :slight_smile: resp niekoho poverila :slight_smile:
tak sa musime do buduceho vikendu dohodnut na ca termin a ca noci a ca pocet ludi aby sa dalo cosi real preverit :sweat_smile:
13. jan 2009 o 20:14  • Odpovedz
zistite, ja tiez vravim, ze ak sa uz nioekam terigat, tak nech sa oplati - tj od piatka do nedele... ale zas na druhej strane, co ak sa mi tam nebude pacit ? :grinning: hlavne nech je tam teda dobry bar :grinning: v juni uz nekojim!
13. jan 2009 o 20:43  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.