• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celoslovenské stretnutie májovčatiek 2008

(zamknutá)
8. septembra 2009 
juuj, my na 3 noci urcite nepojdeme :frowning2: ja som zabudla, ze terezka uz bude od septembra prvacka a nerada by som, aby hned vymeskavala zo skoly. :wink:
16. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz
jeeej, tak my sa hlasime, nemame na september nic zatial, tak sa prisposobime a rozhodne na 3 noci :wink:
16. jún 2009 o 22:14  • Odpovedz
nicol super si popisala tie fotky aspon sa zacinam z toho rozmotavat a na septembrove stretko by sme radi isli aj my ked sme videli take krasne fotky len neviem ako to bude s muzom chodi na sluzobky :slight_smile:
16. jún 2009 o 22:17  • Odpovedz
a ja ze co su majovky take prazdne...my isto v septembri nejdeme :zipper_mouth: ale to nic..u nas je to tak komplikovane, ze netusim, ci sa nam podari pridat...ale zase mozno o rok jo :grinning: ja september mam ako najhorsi mesiac- zacina skola a asi nemusim moc dalej vysvetlovat :pensive:
kazdopadne sa tesim ,ze ste si to uzili a uzijete opat :wink:
16. jún 2009 o 22:25  • Odpovedz
Verul, skoda. :frowning2: Ale ten sept. s tromi skolakmi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: , uprimne nezavidim pri dnesnych cenach :angry:
17. jún 2009 o 10:22  • Odpovedz
ono aj jedno skolopovinne dieta da zabrat financiam....ked pocuvam, co vsetko jej bude treba do skoly... :frowning2: ved dako snad bude. :wink:
17. jún 2009 o 10:58  • Odpovedz
tak my by sme aj šli ale to už sa ja na to nebudem asi cítiť...teraz to bolo ešte v poho
tak potom budem ja tíško závidieť ako si to užívate...ved ešte nejaké stretká budú a na tie sa už pridáme všetci 4 :grinning:
17. jún 2009 o 12:39  • Odpovedz
autor
bei jasne, este ich bude :grinning:..ved je vas tu viac, tak snad o rok sa uvidime vsetci aj s terajsimi tehulkami a ich drobcekmi :dizzy_face:
verul to chapeme, tak snad inokedy :wink:
17. jún 2009 o 13:18  • Odpovedz
bea, ja som ta obdivovala uz aj teraz ze si sla na tu turu :slight_smile: mas dobru vydrz, dievca :wink:
ako v KE? :slight_smile: uz ste domka?

verulka hmm to je skoda :unamused:
17. jún 2009 o 19:16  • Odpovedz
moni ved ja som aj funela a aj som to chcela vzdať...no našťastie som to zvládla nemalo to okrem svalovky na nohách žiadne následky
18. jún 2009 o 21:34  • Odpovedz
Bea tak to som rada :wink: :slight_smile:
19. jún 2009 o 09:33  • Odpovedz
tu to teda viazne :grinning: klesame nizsie a nizsie :wink:
len dodam info....

lenka rezervovala dalsie stretnutie v Jasnej, druhy sept. vikend, ide sa na 3 dni tj od piatku do nedele tj 11.9 -13.9. zatial je prihlasenych 5 rodiniek :grinning: :grinning:
27. jún 2009 o 11:19  • Odpovedz
baby konec augusta je tu a stretko sa nedohodlo, asi sa rusi :confused:
25. aug 2009 o 12:31  • Odpovedz
autor
katus dohodlo, ved kats pisala, ze uz je rezervovane. rezevovala som vsetkym, co sa prihlasili. zatial nas je len 5 + myslim kety sa dohlasila. nepridate sa aj vy? eviku vahala, ci pojde, tak by bolo volne miesto.
ja sa uz tesiiim :dizzy_face:
25. aug 2009 o 13:04  • Odpovedz
no u nas je to povazlive :frowning2: miro ide akurat ten tyzden do skoly tak to musime dako vyhutat :unamused: od pondelka do piatku bude v ZA..hadam by sme mohli aspon sobota nedela - teda pevne verim ze vtedy uz bude doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: vyspekulujeme a cim skor hlasim :wink: bo by ma to mrzelo vas nevidiet :confused:
26. aug 2009 o 12:40  • Odpovedz
autor
jasne, dajte vediet, nech mozem odhlasit, keby ste nesli.
my ideme urcite, aj ked sami..ja sa tesim :slight_smile:
26. aug 2009 o 20:35  • Odpovedz
autor
jaj este som zabudla..
kats - idu
eviku - este nevie
misanik - zatial nedala vediet..misi ako?
kety80 - idu od piatku do nedele
26. aug 2009 o 20:37  • Odpovedz
ahojte tak my nejdeme, bo ideme svokrovcom v tom termine, a manzel nepusti, co uz mozno nabuduce :sweat_smile:
26. aug 2009 o 20:50  • Odpovedz
autor
katus, len aby bolo nejake nabuduce :wink:
27. aug 2009 o 13:40  • Odpovedz
Ospravedlnujem sa ze som endala vediet, som hend neodpisala, ze skonzultujem s mm, skonzultovala som, ale neodpisala :sweat_smile:
my ideme
eviku neblazni :astonished:
27. aug 2009 o 20:19  • Odpovedz
autor
misi supeeer,
ninka dufam, ze sa podari prist, to by aj nas mrzelo :unamused:
katka (77 :grinning: ) termin je 10-13 sept., takze pridite, radi vas zase uvidime :slight_smile:
28. aug 2009 o 12:20  • Odpovedz
ak nam do toho nic vazne nepride, tak sme tam ako na koni. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tesime sa na vas.
30. aug 2009 o 22:15  • Odpovedz
Kocky, uz sa to blizi, tak by sme sa mali dohodnut na nejakych podrobnosiach :wink:
Bude gulas? opekacka? ja by som bola za, to bolo minule fajn. Turu s kocikom do tarzanie by som ozelela, mozeme ist kuknut nieco ine.
2. sep 2009 o 12:36  • Odpovedz
tak my ideme zatial tiez ale prideme v piatok lebo muzovi nedaju volno robi do 16.00 tak asi prideme az vecer ale to neva keby ste uz spali tak v sobotu sa vidime a ten gulas a spekacky by boli super len povedzte co treba doniest :slight_smile:
2. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz
som pisala lenke do IP ale hadzem aj sem :wink:
tak my nemozme miro bude do piatku v skole, potom dva dni ma na odych a od pondelka (mozno uz nedele) ide pre zmenu na sluzobku
snazila som sa to kadejako vyspekulovat ale tazko pretazko .. uz som mala ideu aj do MT vas presunut ale este stale neviem ci je vtedy volna super chata co prenajima sused
skusim daco este vymysliet ale u nas bez 100% ubytka, ked tak to mam \"na skok\" relativne, mozno by som aspon dobehla..uvidimeee
3. sep 2009 o 13:31  • Odpovedz
ninka :frowning2: aj evka, neodlozime to ked to takto dopadlo???
3. sep 2009 o 21:15  • Odpovedz
autor
misi nieee :sweat_smile:
3. sep 2009 o 22:33  • Odpovedz
baby keby sa to zrusilo tak dajde vediet
3. sep 2009 o 22:35  • Odpovedz
autor
kety nic sa nerusi :wink:
idem prave pisat ujovi Hurtajovi
4. sep 2009 o 12:05  • Odpovedz
a co si leni vyzistila???nieze vas prideme kuknut, a nikoho tam nenajdeme. :grinning:
4. sep 2009 o 21:46  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.