• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celoslovenské stretnutie májovčatiek 2008

(zamknutá)
8. septembra 2009 
tak len nam pocko vyjde a bude fajn my sa uz tesime :slight_smile:
Ka77ka len pridte kuknut budem strasne rada ked sa uvidime :slight_smile:
4. sep 2009 o 23:38  • Odpovedz
:unamused: u nas to vyzera ze tiez nepojdeme :unamused: hlupy dovod :sweat_smile: martin nechce ist ked nejde nikto 'znamy' :angry:
zatial vyzera neoblomne ....
7. sep 2009 o 22:17  • Odpovedz
to ma mrzi kats dufam ze to nerusite kvoli nam lebo nas este nepozna :grinning:
chladno asi bude aj ma prsat tak nieco vymyslime ak sa to nezrusi
7. sep 2009 o 22:38  • Odpovedz
tak co devuchy, ide byt to stretko, ci nie???

kats...vsak martin pozna lenku a juraja, ci nie?...na prve stretko som aj ja isla s tym, ze nikoho nepoznam..ved na to sa to robi, aby sme sa spoznali, ci nie? :dizzy_face:
8. sep 2009 o 20:09  • Odpovedz
kats, to snad nemysli vazne, an neho som nalakala mata aby isiel, ukazovala som mu ho na fotkacha slubila, ze bude partak :astonished: mne mato uz streckoval, ze ked ide tka malo, ze nepojdeme ...
8. sep 2009 o 20:28  • Odpovedz
joj, teraz som dost zmetena, baby, ved aj som sa tesila, ale dajak sa prestavam a o tom, ze kats nejde nesmiem uz matovi ani povedat, elbo mi to zrusi tiez, uz som mala co robit uhrat to, ze ideme aj ked idu len 4 rodiny ...
8. sep 2009 o 20:35  • Odpovedz
a kto vlastne ide? misanik, kety, anjelok..kto este?..my prideme len v sobotu.
8. sep 2009 o 20:43  • Odpovedz
no nejde ani anjelok
kety, myslim, ze bude rozumnejsie nechat to tak, pocko tiez nebude idealne, ze by sme vyuzili pobyt v prirode :frowning2:
8. sep 2009 o 20:45  • Odpovedz
autor
babulky mrzi ma to, tentokrat to nevyslo. ja som uz volala aj do jasnej, je to zrusene. jedine, ze by ste moc chceli ist, tak mozte aj individualne, cislo som vam napisala do ip.
8. sep 2009 o 22:08  • Odpovedz
akurat pisala anjelok ze stretko sa rusi ze muz nedostal dovolenku tak asi s toho nic nebude tak nabuduce :frowning2:
8. sep 2009 o 22:08  • Odpovedz
tak nedame nejake stretko v ba baby aspon vas trosku spoznam :slight_smile:
8. sep 2009 o 22:10  • Odpovedz
autor
kety mrzi ma to :frowning2: s tym som fakt neratala :unamused:
8. sep 2009 o 22:10  • Odpovedz
anjelok - ja to chapen vsak muzovi tiez nechcali dat v piatok dovolenku tak by sme dosli az po robote a to by bolo uz vecer tak nabuduce a mozno nas bude viac mozno ked napadne sneh tak sa deticky vyblaznia
8. sep 2009 o 22:12  • Odpovedz
autor
kati mas moje cislo, ozvi sa a dohodneme sa..my sa stretavame skoro kazdy den :wink: problem ale je, ze mi teraz nejde internet, pisem na muzovom notebooku, kt. zajtra mat nebudem, ked bude v praci. takze cez den fungujem len na telefone.
8. sep 2009 o 22:12  • Odpovedz
to som nevedela ze sa stretavate kazdy den super urcite sa ozvem akurat zajtra idem do blavy idem k ocnemu ak budem stihat ozvem sa a kde sa stretavate
8. sep 2009 o 22:18  • Odpovedz
a este asi kedy doobeda ci poobede
8. sep 2009 o 22:19  • Odpovedz
autor
kety poobede, vacsinou tak po tretej..a vzdy niekde inde.len zajtra ani neviem kde, kedze dnes som nebola a som mimo netu..
8. sep 2009 o 22:26  • Odpovedz
dobre vsak zavolan len ja po tretej vyzdvihujem kristinku zo skolky tak mozno by som potom dobehla ked budete niekde na blizku kika ma skolku v starom meste
8. sep 2009 o 22:32  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.