• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celoslovenské stretnutie májovčatiek 2008

(zamknutá)
8. septembra 2009 
urcite od piatka do nedele aj my :wink:
13. jan 2009 o 20:47  • Odpovedz
kocky...a co mam vlastne zistit?...cez vikend tam isto nikoho nenajdem, to by bolo najlepsie cez meil sa informovat...max.sa mozem poobzerat po okoli.

a inak, dnes som si spomenula, ze v tychto bungalovoch sme boli na vylete z 1.rocnika zo SŠ, spali sme jednu noc-vtedy to este nebolo vobec prerobene...ale super bolo.tusim tecie poblizku nejaky potokm ale na nic ine si nespominam.vsak viete ako to dopadne na vylete zo skoly. :grinning:
13. jan 2009 o 20:51  • Odpovedz
Nicol Ja ta poznam z videnia, dokonca tvojho bracha. Ty si sa kedysi kamaratila so Zuzou Catloskou? Ja som bola naj kamoska s Barborou tak si ta pamatam, ze si chodila za nou.. Ale nepozname sa, len z videnia, ja poznam tvojho bracha dost dobre, len som ho uz sto rokov nevidela... Neviem, ci tam este byvate, ale ja som tiez z byvalej Osloboditelky, teraz Stefanicky
13. jan 2009 o 20:52  • Odpovedz
a este taka podotazka / miska ty ma sledujes?/ ako budeme spat? teda deti? to si mam kupit tu postielku cestovnu?
13. jan 2009 o 20:57  • Odpovedz
miska,- HA, si sa zlakla, co? :grinning:
13. jan 2009 o 21:02  • Odpovedz
efcso, kurnik, ze ci, az mi zabehlo, lebo vsak sa zas stopem, ne? :grinning:
13. jan 2009 o 21:05  • Odpovedz
autor
evi no ja beriem cestovnu postielku ale natalka spava pol noci s nami v posteli a potom ju prekladame do postielky..cize u nas by bolo najlepsie keby bola manzelska postel. v tejto cestovnej postielke este zatial nespinkala, tak neviem ani, ci by sa jej pacilo :sweat_smile:

katka, no co ja viem, co pozerat? ci to tam slusne vyzera, ja si myslim, ze tie dve noci snad vydrzime aj ked to urcite nebude ziaden luxus..no ale plesnive steny by nemuseli byt :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
proste ci sa tam da tie dva dni prezit bez nejakej ujmy :sweat_smile:
13. jan 2009 o 21:42  • Odpovedz
Ahojte,
pridavam sa aj ja !!!! :slight_smile:
13. jan 2009 o 22:02  • Odpovedz
autor
miri no vitaj, budeme sa len tesit :dizzy_face:

zatial sa nam pozdava demanovska dolina, pozri na prvej strane link, co hodila misanik..take bungalovy..a vyzera to niekedy v juni, navrhla som termin 13.-14.6. ..malo by to byt na vikend a kludne aj s tatinkom :dizzy_face:
13. jan 2009 o 22:06  • Odpovedz
tak dementovska vyzera supeeer a ten termin 13.-14 je parada, aspon tam oslavim svoju 30 :grinning:
13. jan 2009 o 23:14  • Odpovedz
jaaaaj a este nebudeme to vybavovat cez limbu ale priamo nakontatujeme ten hotel... limba je vzdy predrazena :wink:
13. jan 2009 o 23:15  • Odpovedz
babulky, no ja dodjem aj na otocku..na noc neviem ci sa zadari..to by musel byt alternativny program pre zvysok rodiny...ale to je jedno, dojdem za vami a pokecame snad aj cez den, nielen v noci..
efcso, no ak pojdes bez chlopa tak na bar mozeem len slintat :sweat_smile: a cestovnu postielku mozem pozicat( ak nebudeme spat)..takze problme mas vyrieseny :wink:
13. jan 2009 o 23:24  • Odpovedz
No mne je uplne jedno dnes to bude...ved autom sa dopravime :wink:
14. jan 2009 o 08:29  • Odpovedz
bre rano! kats/ ze dementovska... dobreeeeeee...

verul, urcite sa najdu aj zaryte kojicky - jankapo urcite vezme pod svoje iochranne kridla oliviu a ak nie, matusko sa hadam postara :dizzy_face:

ale este nieco som chcela, ale zabudla som co...
14. jan 2009 o 09:49  • Odpovedz
jeej, baby :slight_smile: vyzera to super. :slight_smile: pridame sa aj my :slight_smile: vsetky pridete aj s tatinkami? :slight_smile:
14. jan 2009 o 10:14  • Odpovedz
autor
moni my urcite, aj betatka, takze manzelik sam urcite nebude, neboj :wink:
14. jan 2009 o 10:28  • Odpovedz
bejby29 IP :wink:
14. jan 2009 o 10:30  • Odpovedz
ja uz tiez v juni neplanujem kojit :confused: takze to bude...
14. jan 2009 o 10:31  • Odpovedz
jaj, uz viem co som chcela...

za vsetky muffinky (a aj vychrtliny) dufam, ze tam nie je kupko... ja sa este aj pred oliviou bojim ukazat odhalena a pred vasimi detmi by som to rozhodne neriskovala - este by sa vam zastavili vo vyvoji...
14. jan 2009 o 10:47  • Odpovedz
tak dievcata u nas to vyzera, ze sa asi nepridame :unamused: , po zasadnuti rodinnej rady planujeme v prvej polovici dovcu - more, respektive dvojtyzdnove hory z tatovej roboty /ak by sme boli pobliz istotne prideme :wink: / Uvidim ako sa to vivinie, kym sa budu uzatvarat pocty :wink:
14. jan 2009 o 11:03  • Odpovedz
autor
romi :cry:

kati to sa nehanbis takto skaredo taku krasnu dolinu nazyvat? nemas uctu k nasej prirode? :angry:
14. jan 2009 o 11:54  • Odpovedz
efco..nepotesim JE tam kupko...myslim ze Tatralandia je nedaleko a to by bolo aj pre nase pokladiky, kedze tam je tepla voda :confused: a ja by som teda aj sla svoje stare kosti do teplej vody vyhriat :sunglasses:
vsak uz budu tie nase dietky velke...zastava vo vyvoji nehrozi, vsak z domu na kadeco zvyknute :grinning: aspon u nas :grinning: :grinning:
14. jan 2009 o 12:32  • Odpovedz
anjelok...a ja rozmyslam, ze ako som nazvala tu dolinu a potom som zistila, ze to nie ja, ale kats. :grinning:

a termalne kupko je aj v Besenovej / ale tam by som s detmi veru nesla /, a od minuleho roka je termalny bazen aj u nas na Luckach.takze mate moznosti a moznosti....popripade studensi odchov v Lipt.Mare. :grinning:
14. jan 2009 o 12:44  • Odpovedz
no ste ma teda fakt nepotesili... ale urcite sa niekto zlutuje nad chudak oliviou a zoberie ju... no a ja budem moct ist do toho baru :grinning:
14. jan 2009 o 12:52  • Odpovedz
tak soraac z preklep... tu je priamo link, nie cez cestovku ale aj tak ceny su nahodou rovnake :sweat_smile: http://www.jasnabungalovy.sk/
14. jan 2009 o 12:55  • Odpovedz
no ano, ale podla tohto tam musime ist na 6 noci!!!! a da sa aj hafan ziat a da sa zj detska postielka objednat!!! tak ja chcem jednu. ale na 6 noci nemame sancu!!! asi budeme musiet zmenit datum od 20. 6.
14. jan 2009 o 13:03  • Odpovedz
presne s tymi nocami som to aj ja chcela napisat...potom treba ist o tyzden neskor...uz sa budu moct 2 noci objednat.

tak potom tam nemusim ani chodit..vsetko, co treba sa da zistit cez net. :slight_smile:
14. jan 2009 o 13:08  • Odpovedz
praveze Pobyt minimálne na 2 noci
20.06. - 22.08.2009 14 € / 420 Sk
14. jan 2009 o 13:09  • Odpovedz
sorrraaaac prave som si vsimla ze to plati vzdy pre to nad tym :frowning2:
14. jan 2009 o 13:10  • Odpovedz
efco si ma uplne zblbla... ved sa hovorilo o termine 13.-14. vcera tusim :sweat_smile: a to vychadza v pohodke....
14. jan 2009 o 13:11  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.