• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celoslovenské stretnutie májovčatiek 2008

(zamknutá)
8. septembra 2009 
autor
verul no ja sa uz tesim,ale asi by som mala pomalsie, lebo vies ako to chodi, ked sa na nieco moc tesis, tak sa to pose.e :rolling_eyes:
14. jan 2009 o 21:29  • Odpovedz
kocky, len taka rada, moj muz ked sa mu zda, ze uz fakt vykojeny rozum tak ma ako on hovori 'napoji na centralny mozog' alebo aj preventivne :wink:
jo a kocky, ked ste uz take tak dobre, tu tabulku spravim, ale objednajte niekto iny, ja som tu cez tabulky, ja neviem vyjednavat :grinning: poslite mi do IP kto a v akom pocte ide :wink:
14. jan 2009 o 23:04  • Odpovedz
misi, ze napojit... boooze, perverzak je to!!! az sa cervenam... :grinning:
15. jan 2009 o 11:32  • Odpovedz
autor
efcso vidis, tak toto mne zase nedoslo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

misi, ty si taka obetava :wink: ..ja poslem IP, ale plati teda ta demanovska a termin vikend 13-14.6. ?
15. jan 2009 o 11:48  • Odpovedz
Kocky, tu je tabulka: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2270974&vReferer=
enajka, eviku, betatka, neposlali ste mi IP, nahodila som vas podla toho co ste pisali na fore, tak skontrolujte ci je to ok.
Kocky co su zltym: poslite IP s upresnenim.
16. jan 2009 o 11:23  • Odpovedz
no este ze som sa dnes prihlasila... urcite by sme sa radi aj my zucastnili :slight_smile:) konecne spoznat nove kamaratky a kamaratov :dizzy_face: len nech je to v ramci nasich financnych moznosti, sme totiz vyflusnuti kvoli stavbe domu :-/
16. jan 2009 o 11:30  • Odpovedz
musino, kukni na predch. strane cennik, vybrali sme taky skor chatovy objekt, tak myslim,z e aj ceny su prijatelne :wink: porozmyslaj a cim skor mi posli IP, budeme to musiet zarezervovat aby sme mali ten termin
16. jan 2009 o 11:32  • Odpovedz
misanik uplne super si to napisala mame sice psa no ten ostane strazit maminu
16. jan 2009 o 11:38  • Odpovedz
no ja ti idem poslat IP..som chcela ist tiez len s malou - bo moj spolocensky muz sa tvaril :rolling_eyes: ale nemam uz byt s kym podobne postihnutym na chyzi :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak ak som dobre citala tak dietko do 3 rokov bez naroku na postielku (akoze si donesieme cestovn) zdarma?
16. jan 2009 o 11:46  • Odpovedz
inak misanik a seba si ako preco nenapisala :confused: :grinning: :grinning:
16. jan 2009 o 11:48  • Odpovedz
Ahojte dievcata,no my by sme sa chceli tiez pridat ak by sa dalo :slight_smile:
16. jan 2009 o 13:00  • Odpovedz
micol, ja som tak pochopila, ze ak nepoziciavas ich postielku tak neplatis do 3r.
Noa preco som nas nenapisala? :grinning: co vam budem hovorit, musim asi poprosit o napojenie na centrany mozog :grinning: :grinning:
slnyecko, jasne
16. jan 2009 o 13:31  • Odpovedz
baby, a teda az v sobotu? ci co? sa rusi ten piatok...to kvoli jednej noci take halo sa robi ??? :sweat_smile:
16. jan 2009 o 14:59  • Odpovedz
autor
jani nerusi sa piatok, preco by sa rusil? my urcite chceme ist v piatok..

nicol ja som to tiez tak pochopila, ze dieta do 3r. ked nechces lozko, tak sa neplati :wink:

slnyecko pridaaaj :sunglasses:
16. jan 2009 o 15:20  • Odpovedz
autor
jaaaj misi a som ta chcela pochvalit, ze super tabulecka :wink:
16. jan 2009 o 15:22  • Odpovedz
ano ano..chvalime misi super tabulka :wink:
takze aj bez napojenia na centralny mozog :stuck_out_tongue_closed_eyes: (sa mi vidi ze miskin muz je tu coraz popularnejsi :grinning: :grinning: ) som to pochopila spravne, platime len my
16. jan 2009 o 15:37  • Odpovedz
misi, spicovo si nas tam zapisala. za nas vsetko štimuje. :grinning:
16. jan 2009 o 16:02  • Odpovedz
a ten centralny mozog sa ujal aj u nas. ze pozdravujem pana manzela. :grinning:
16. jan 2009 o 16:03  • Odpovedz
misi co si napisala suhlasi :slight_smile:
16. jan 2009 o 17:00  • Odpovedz
a kde je tabulka?
16. jan 2009 o 17:55  • Odpovedz
autor
evi kuk hore, misanik davala link
16. jan 2009 o 20:22  • Odpovedz
misanik...som ti poslala ip....kocky, neviem ako vy, ale ja uz sa tesim na vas...len musim s mierou, aby nam to naozaj vyslo. :slight_smile:
16. jan 2009 o 22:55  • Odpovedz
katka mam, len neviem, ako to bude na 1 noc, v podmienkach maju, ze min. 1. Ale ked urobime vacsiu rezervacku tak sa snad bude dat dohodnut. Aj ja sa tesim, aj centralny mozog :grinning:
16. jan 2009 o 23:25  • Odpovedz
ahojte majovky, tak som asi tatar, ale som nepochopila-nenasla, kedy sa to teda ma ist :confounded: :sweat_smile: - sedime tu s manzelom a dost sa nam ta demanovska zalubila!!! :dizzy_face: :dizzy_face: tak ja potrebujem polopate- kedy, kam .. :confused: kdo kde s kym.. :grinning: dakjemeeee :slight_smile:
17. jan 2009 o 01:06  • Odpovedz
a este vas prosim o tu tabulku- to kde ju najdem? :sweat_smile: lebo ten link mi oznamuje, ze uz tam zadna tabulka neni :confused: :sweat_smile: ...dakujeeeem :dizzy_face: :dizzy_face:
17. jan 2009 o 01:09  • Odpovedz
tabulka nie je!!!!

a ajkabezka, ze o 1.06 a sedite s manzelom pri kompe?!?!?! :astonished: :astonished:
17. jan 2009 o 09:49  • Odpovedz
aaaaha, neni tak neni :wink: - a len tak zo zvedavosti- co v nej bolo? :sweat_smile:
no ked sme spolu napiekli- struhal orechy, mlel mak na tri mega strudle :sunglasses: - jablckomakovoorechove- aj sme popovidali..aj "popovidali"... :dizzy_face: a jakosi nas preslo spanie :confused: , tak sme mrkli po dllllhocistej dobe co sa deje na majovcatkach :fearful: :slight_smile:
17. jan 2009 o 09:57  • Odpovedz
autor
ajka no dobre ste urobili, inak by si nevedela, ze chystame stretko :wink:

to kde to bude si uz nasla..v demanovskej doline, bungalovy jasna..a mali by to byt 2noci od piatka do nedele 12.-14.6. napis IP misanik, ci mas zaujem a ci ides aj s manzelom, prip. psikom :sunglasses: ..ale radi ta tam uvidime :dizzy_face:
17. jan 2009 o 10:17  • Odpovedz
autor
a v tabulke bol zoznam, kto ide, kolki idu a tak...asi miska aktualizuje :wink:
17. jan 2009 o 10:18  • Odpovedz
anjelok dakujeeeemeeee :wink: , no chceli bysme ist, lebo sme na vas zvedavi vsetci :confused: a aj sa nam ta dem dol fakt zalubila :sunglasses: - brali bysme aj dovcu tak tyden tam :dizzy_face: :dizzy_face:
17. jan 2009 o 10:25  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.