• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celoslovenské stretnutie májovčatiek 2008

(zamknutá)
8. septembra 2009 
autor
ajka, no moj muz bol tiez nadseny, takze my ideme vsetci :slight_smile: ..my to tam lubime okolo jasnej
17. jan 2009 o 10:43  • Odpovedz
Kocky, sorry, som nevedela, ze to tak krepo funguje, som vam hodila rovno link na tu tabulku a kedze som ju medzi tym opravila, tak to potom nefungovalo. Takze tabulku najdete tu: http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=201526
to je link len na album, tabulka je na konci, teraz by to uz malo ist aj ked ju budem menit
som rozmyslala, asi viac ludi nevie, neukazalo sa a mozno by isli, co ja viem, galanta, gurti, tie sa neukazali posledne tyzdne...
ajkabezka, super, tak vas tam hodim 2 dospelaci a 2 deti?
17. jan 2009 o 11:06  • Odpovedz
tak sme sa s manzilkom domluvili ze ANO IDEME :sunglasses: :grinning: - iba jedna podmienka- asi u kazdej ale pre pokoj manzela pisem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: , ze ak budu deti KO- chori- nejdeme rusime..tesime!!! :wink: :dizzy_face: bude to zaujimave!!
ano dva velki a dva mali- 1 maly maly a 1 maly velky- 3,5oka :grinning:
17. jan 2009 o 12:16  • Odpovedz
autor
ajka tak sa tesime..ale ono ked sa to rezervuje a bude sa nahodou platit nejaka zaloha, tak potom ak by ste nesli, tak o nu zrejme pridete, pokial nenajdete za seba nahradu. neviem ako to bude dohodnute so zalohami, zatial sme nic nerezervovali, potrebujeme vediet konkretne pocty..mozno sa ani ziadna zaloha platit nebude..
17. jan 2009 o 13:11  • Odpovedz
leni, asi by sme mali vysvetlit, ze sme kopa s detmi. a tiez sa popytat, ako je to s varenim pre krpcov (kuchynka?) a starvovanim pre nas. ja by som tiez nechcela stravit vikend pri "plotynke", takze rozhodne minimalne polpenziu. deti uz budu mat sice vyse roka, ale este urcite nebudu moct jest vepro knedlo zelo,takze pre tych budeme musiet normalne vyvarat.
17. jan 2009 o 13:32  • Odpovedz
to varenie pre deti by nemal byt problem - v kazdom bungalove je kuchynka :grinning:
17. jan 2009 o 14:03  • Odpovedz
autor
evi, toto som skopirovala z tej stranky:

Stravovanie
Vlastná kuchynka s možnosťou varenia jednuduchých jedál alebo možnosť stravovania v reštaurácii v areáli bungalovov alebo v blízkom okolí do 300m.

cize malym by sa malo dat ukuchtit nieco tam, alebo nieco zoberies z domu a my by sme sa mohli v tej restike nejako stravovat. mozeme sa potom pri rezervacii aj opytat, ci sa da nejaka polpenzia v tej restike objednat. a zas ranajky neni problem, aby si si vzala na 2 dni z domu, skor tie vecere, tie by bolo dobre mat zabezpecene.
17. jan 2009 o 14:09  • Odpovedz
studujem to tam.... maju 10x patlozkovy, 7x dvojlozkovy, 4x trojlozkove, a 1xstvorlozkovy aby sme to dako aj tymto potom dali dokopy :sweat_smile:
17. jan 2009 o 14:11  • Odpovedz
tak tie lozka, nic moc...

leni, ty urcite nekojis! takato premakane informovana a zmysluplna na kazdej stranke!!!
17. jan 2009 o 14:16  • Odpovedz
efco ty tiez podozrivo stihas obe stranky :grinning:
17. jan 2009 o 14:19  • Odpovedz
jaj, ved mi mala spi... este 5 minut a koncim sledovanim... ja to mam otvorene v 2 oknach, inak by som to inteligencne nezvladla :sweat_smile:
17. jan 2009 o 14:20  • Odpovedz
autor
evi ja to mam tiez v dvoch oknach..a preco tie lozka nic moc? podla mna v pohodke..

no musim ist nieco robit..paaa vecer
17. jan 2009 o 14:24  • Odpovedz
baby a kto bude na patlozkovej?
ze priklad- anjelokovci, misanikovci a este nicolmt??? :grinning:
uj, sa tesim jak sa tam v piatok zgrupneme a nikto nebude chciet grupovat.... :sweat_smile:
uznajte ze nie sme skola v prirode.. :wink:
nevieeem ci vam to tatinovia zhltnu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jan 2009 o 15:07  • Odpovedz
alebo patlozkove znamena, ze 2 oddelene izbicky? to by bola inaa rec
17. jan 2009 o 15:08  • Odpovedz
autor
jani nebooj, kazdy bude mat svoju izbicku :wink: ..je to tak ako pises, v 5-lozkovom bungalove su 2 izby..

mozte si to pozriet na www.jasnabungalovy.sk ubytovanie...tam mate presne rozpisane jednotlive typy bungalovov.

mozme sa uz aj teraz dohodnut kto v akom bude, ale ako som uz viac krat pisala, potrebujeme vediet presne pocty, aby sme sa mohli rozdelit.
17. jan 2009 o 15:40  • Odpovedz
No ahojte,mam trosku casu,tak my ideme dvaja a ditko,takze kde nas supnete tam budeme,uz sa tesime,muzik az tak nie ale rozdycha...
17. jan 2009 o 15:53  • Odpovedz
janka jasne :grinning: a chudatenko manzel nicolmt bude s niekym na trojlozkovej :grinning:
17. jan 2009 o 16:22  • Odpovedz
kats nam nebude vadit byt s vami ak to nebude vadit vam? alebo ak nechcete byt s eviku :grinning:
17. jan 2009 o 17:40  • Odpovedz
teda ak by bolo malo dvojek :grinning:
17. jan 2009 o 17:41  • Odpovedz
baby, sak tu sa uz nic neriesi len kto s kym...

miska- co ja viem, tak nicol ide sama s malou...
a som rozmyslala, ze ona je take pidi ziena,ci sa ona do tej cestovnej postielky aj s malou nevtrepe, to by sme ju v poho vzali ku nam s efcso
sak ony maju tak max. 50kg spolu...kolko ma nosnost postielka?
:sweat_smile:
17. jan 2009 o 19:42  • Odpovedz
autor
misi, ako dame vediet tym, co tu neboli? napiseme IP?

kto vas este napada? kto tu dlhsie nebol? napisem gal aj gurti...katmi som uz dala vediet, zatial sa nevyjadrila.
17. jan 2009 o 19:48  • Odpovedz
janka, vcera mi poslala ip, ze aj s muzom, vraj ho spracuje do vtedy :wink: do cestovnej postielky? :grinning:
Nam je jedno s kym budeme, ja sa tesim na kazdeho :grinning:
Leni, jasne cez ip. Este porozmyslam kto tu nebol davnejsie.
17. jan 2009 o 20:05  • Odpovedz
nicooool bran sa :grinning: :grinning:
a dufam, ze nam bude priat pocko, lebo neviem potom ako sa do jedneho bungalovu popraceme na pokec. :grinning:

ak bude pekne budeme vonku grilovaaaat, na to sa ten moj tesi najviac.
17. jan 2009 o 20:12  • Odpovedz
autor
evi tak na to sa tesim aj ja..mnam mnam..a ohnicek vecer v tatrach, no to bude paradicka :sunglasses:..len aby fakt bolo uz teplo..

misi, gal a gurti som uz napisala IP
17. jan 2009 o 20:38  • Odpovedz
ja si myslim, ze nicol - nasilu manzela neprehovaraj! ved sa dame na 5ku - my s jankou v jednej izbe, daky odvazny par v druhej a vy budete v tej tretej. uz len najst dobrovolny centralny mozog (plne funkcny!!! :grinning: , sak 4matky...)
17. jan 2009 o 20:40  • Odpovedz
tak ja by so chcela ist ale neviem ako mnazel ci mu daju dofcu kedy to budete zajednavat?
17. jan 2009 o 20:45  • Odpovedz
autor
petka nevieme este presne, ale hadam do konca januara by sme mali..a aku dofcu? staci jeden den v piatok 12.6., alebo len pol dna, vyrazite okolo obeda..

efcsoooo, no s mojim nerataj!! a slusna bud! co to olili od teba odkuka?
janka straz ju potom, nie ze pride k muzovi s dalsim majovciatkom v brusku (teda ak dobre ratam, tak marciatkom :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
17. jan 2009 o 20:54  • Odpovedz
no baby..ked sa dorehlim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: tak napisem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2009 o 20:55  • Odpovedz
nicol, co si sa zadusila??? :astonished:
17. jan 2009 o 21:14  • Odpovedz
joj. leni, sak nie takym, co sa napajat budeme vsetky!!!! len nech tam je niekto, kto bude schopny pouzivat mozog... no ale fuj, na co ty hned nemyslis!!! :confused:
17. jan 2009 o 21:16  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.