• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celoslovenské stretnutie májovčatiek 2008

(zamknutá)
8. septembra 2009 
mozno by sa to mohlo skopirovat na zaciatok kazdej strany...
18. jan 2009 o 13:52  • Odpovedz
autor
ZHRNUTIE:
pre vsetkych nezainteresovanych od zaciatku..

Kde? demanovska dolina, bungalovy jasna
www.jasnabungalovy.sk

Kedy? vikend od piatku do nedele (2 noci) 12.-14.6. 2009

Kto? vsetky majovciatka 2008 s rodicmi, maminky povinne, oteckovia a psici dobrovolne, ale su vitani

Ako dam vediet, ze idem? napis IP misanik, v jej albume je aj prehladna tabulka, kto vsetko sa zucastni.

Do kedy mam dat vediet? do konca januara, potom sa robi rezervacka.
18. jan 2009 o 13:55  • Odpovedz
autor
evi, ja si zapamatam, ze strana 9 a ked budem davat link, tak vzdy dam na tuto stranu, alebo napisem, ze strana 9.
18. jan 2009 o 13:56  • Odpovedz
leni, eno nuno!!!!! vidiet, ze organizacia ti ide!
18. jan 2009 o 13:56  • Odpovedz
fuuu, leni strach mi nedovolil sa neprihlasit a to tam ani nemas otazku, ze co sa stane ak sa neprihlasim? :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2009 o 15:54  • Odpovedz
autor
jaaj luci,no to musim este nejaky ten trest vymysliet :grinning:
18. jan 2009 o 16:14  • Odpovedz
babyyyy, moj manzel je velice prisposobivy, takze sa mozeme tiez k niekomu suchnut do chyze. jani, evi, nicol, misanik, nie je uz u vas volno :grinning: on by aj deti aj psov postrazil :grinning:
18. jan 2009 o 18:47  • Odpovedz
babuly, ja len tak potichucky nappisem, ze sa mi asi podari aj na noc :sunglasses: z pia na sobotu :wink: ale s istotou dam vediet..nejako sme to planovali a su tu iste moznosti :grinning: tak na mna tak trosinku mylsite..na tu jednu nocku :dizzy_face:
18. jan 2009 o 19:55  • Odpovedz
autor
verulka, no ja s inym ani neratam..ne ze trosicku mysliet! a povinne su 2 noci, si si nenastudovala? len si to pekne zariad, s tvojimi org. schopnostami pri 4 detoch to nemoze byt problem. hadam nas nesklames..
18. jan 2009 o 20:22  • Odpovedz
verul, to by bola bomba a budeme sa tesit aj na tu jednu noc. hlavne, aby ste prisli. :wink:
18. jan 2009 o 20:39  • Odpovedz
verul, aj styri (janka, ty, chessy a ja) sa my zmestime do dvoch posteli, nic ty neboj... no a povedzme si uprimne, spat tam nejdeme, ne? no HURAAAAAAA :dizzy_face:
18. jan 2009 o 20:49  • Odpovedz
bozinku, chudak matko strazi 4 deti a psa? uz ho mam chut chudacika zachranit. :grinning:
18. jan 2009 o 21:01  • Odpovedz
18. jan 2009 o 21:08  • Odpovedz
kocky...tak ma napadlo, a neuvarime si tam daky gulasik?...ci ako to je vlastne so stravou???

a cestovnu postielku mate vsetky?..lebo ja nemam.
19. jan 2009 o 06:31  • Odpovedz
No ahojte,total nestiham citat nieto este pisat,uz ste zadeleny?kam by sme sa mohli uchylit my?je este niekto volny?s gulasikom suhladsim,ja som kucharka,by som sa podujala na to?
19. jan 2009 o 09:20  • Odpovedz
autor
katka, no to je super napad :wink: ..my cestovnu postielku mame, ale da sa tam aj pozicat za poplatok.
slnyecko, tak to je paraada, budeme radi :dizzy_face: :dizzy_face: ..a evkin muz sa tesi grilovat, moj by sa tiez urcite pridal :wink: ..tak jest hadam bude co :sunglasses:
19. jan 2009 o 09:47  • Odpovedz
slnyecko a ja by som ti pomohla, tiez som trosku od fachu :grinning:
19. jan 2009 o 09:47  • Odpovedz
moj sa tiez prida ku grilovacke :slight_smile:
moni,spolu nieco stvorime :wink:
19. jan 2009 o 10:03  • Odpovedz
a kto si nas to berie k sebe?
19. jan 2009 o 10:04  • Odpovedz
Kocky, gulasik je fantasticky napad. Urcite. Inak je tam restika, tak da sa ist aj napapat.
19. jan 2009 o 10:12  • Odpovedz
baby... to je bomba, uz mi tecu slinky na gulasik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. jan 2009 o 10:19  • Odpovedz
mnam,aj mne :grinning:
19. jan 2009 o 10:57  • Odpovedz
jaj baby vy tu teda ale planujete :grinning:
no ja gulašik moc nelubim ale dam si priležitostne, grilovačku môžem :slight_smile:
čo sa týka kto s kým v bungalove tak ak sa niekto nebojí isť s nami tak mi je to dosť jedno ale upozorňujem môj manžel nehorazne chrní a mala tiež a ešte otras spava...no neviem či do júna to bude lepšie

kto bude teda hlavný organizátor...pýtam sa kvôli tej rezervácii lebo bude zrejme aj nejakú zálohu zacvakať a aby to aj niekto zaplatil...my zrejme tej čo sa na to podujme na účet a ona potom ako celok na jeden krát...lebo to by bol asi chaos keby každá platí zvlášť nie?

aj s tou stravou by sme sa mali dohodnúť...aby to potom nem dopadlo :sunglasses: musíme rátať aj s daždom čo potom?
19. jan 2009 o 11:13  • Odpovedz
krasky, no teeeda, bude veselo..
bet, dazd proste nebude :sunglasses: a co sa stravy tyka, tak gulasik je fajn, sa predtym poskladame po nejakej sume na suroviny( aj na gril) ja osobe nepotrebuje polpenziu alebo tzak neco, my vzdy chodime s vlastyn mjedlom a tak mam system..rozhodne nestojim cely den u plotny :wink:
19. jan 2009 o 12:00  • Odpovedz
gulas mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
s rozhadzovanim sa po chyziach mozme pockat kym sa utrasie kolko nas vlastne pojde...vsak mozno nam vystacia len 2ky alebo viacdetnym 3-4ky a potom nemusime nic kombinovat :sunglasses:
death line na prihlasenie plati do konca januara?
a stravu si podla mna mozme doplatit aj neskor..(podla toho co budeme podnikat)
hlavne ubytko aby bolo :wink:
19. jan 2009 o 14:58  • Odpovedz
ahojte..no pekne plany sa tu chystaju- k vareniu aj ja mozem helfnut...nejaky malicky zob zkusim ukliohnit- nieco k "pitiu" ...no letim za Kubom jacijak dinos! papa
19. jan 2009 o 17:30  • Odpovedz
autor
suhlasim s nicol..a death line do konca januara dame, potom rezervujeme. na tu rezervacku sa mozem kludne podujat aj ja, ved to nie je problem tam zavolat, resp. napisat mail.
a s tym jedlom, je to na 2 dni, tak hadam od hladu neumrieme, ne? ja tiez jedlo budem riesit pre seba individualne, kedze mam bezlepkovu dietu. jedine, zeby ste do gulasika nedali muku a zahustili zemiackami :wink:

teraz je podstatne, aby sme sa do konca januara vsetky zozbierali, potom premyslime rozdelenie do izieb a ja sa telefonicky pri rezervacii opytam aj na tu stravu. ok?
19. jan 2009 o 18:27  • Odpovedz
ja sa taaaák tešíííííííííííím. ale psst :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. jan 2009 o 18:56  • Odpovedz
ja nic nenapeciem, lebo neviem piect
od gulasa dam ruky tiez prec, aby to nedopadlo tak, ze budete vychvalovat chleba...
ale ugrilujeme vam s chessy barco, len ci nieco aj vam zostane...
19. jan 2009 o 19:04  • Odpovedz
a nechcem tu nejak mudrovat, ale asi ste chceli DEAD line... :confused:
19. jan 2009 o 19:05  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.