• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Centrum Basic pre doučovanie školákov

(zamknutá)
28. septembra 2009 
Ahojte,
chcela som sa opýtať, či máte nejaké skúsenosti s centrom Basic, chodili tam vaše deti na doučovanie?
Chystáme sa s dcérou na "úvodné stretnutie", pretože má problém s písaním, vynecháva dĺžne, mäkčene, písmenká,...už to trvá dlhšie a čo som čítala referencie rodičov, tak tam deťom s podobným problémom pomohli....
Chodil niekto z vašich detí konkrétne do centra v Košiciach?
vďaka
8. sep 2009 o 19:27  • Odpovedz
ahoj rozoberali sme to na dysgrafii. Mne osobne vadí, že je to pod záštitou scientologickej cirkvi a samotná metóda, ktorú používajú sa mi zdá zjednodušujúca a paušalizujúca. Tie referencie si si nejak overila, alebo boli na letáčiku centra? :slight_smile:
8. sep 2009 o 21:02  • Odpovedz
autor
aha, vďaka, môžeš mi hodiť link na tú diskusiu?
8. sep 2009 o 21:19  • Odpovedz
Návštevu Basic centra neodporúčam a to práve pre spojitosť so Scientológmi (určite to nie je cirkev,fungujú pod zásterkou občianskeho združenia...) Ich metódy sú nebezpečné a škodlivé, môžu zanechať trvalé následky. Aj môj syn má poruchu učenia a navštevujeme špeciálnu pedagogičku, ktorej už priniesli niekoľko vymytých detí po auditingu (to je ich slávna metóda na vyriešenie všetkých problémov...). Bývame v Leviciach, kde má táto sekta základňu a lákajú ľudí na uliciach aj na školách, robia "školenia" pre managerov, študentov, pre hocikoho, kto nevie do čoho ide ..... Je to hamba, že si dovolia ničiť životy dospelým a hlavne malým deťom, je hamba, že my im dovolíme zakladať takéto "združenia"...
Ešte raz, NEODPORÚČAM!!!!!
28. sep 2009 o 13:20  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.