• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chcem prepísať údaje v dokumente s príponou pdf

(zamknutá)
4. marca 2009 
ahojte maminy..obraciam sa na vas...potrebovala by som v pdf-ku prepisat nejake veci...ucitel nam dal v tom sablonu, su tam aj tabulky a mame to prepisat... forma musi byt zachovala. Neviete mi poradit ako zmenim tento subor tak, abz som tam mohla nieco menit?? dakujem
2. mar 2009 o 22:31  • Odpovedz
pdf je format urceny na to, aby sa nedal prepisat! mozes akurat tak dopisat (napr. vyplnit dotaznik) aj to nie vzdy. pdf format je v zasade predovsetkym na citanie

ale mozno niekto pozna nejake "zazracne" riesenie, uz som sa tu vselico nove dozvedela :wink:
2. mar 2009 o 23:54  • Odpovedz
my ho kdysi, je to už pár let, přepisovali, navolením T, kdy se pak text jakoby vyřízl (nasvítil) a jak byl nasvícený, dalo se s ním pracovat, tedy ho i přepsat...koukala jsem teď na nějaké pdf fily a to "téčko" tam už není...
ale snad někdo opravdu poradí.
anavila, a co tak se zeptat spolužáků, jak to oni řešili...
3. mar 2009 o 00:03  • Odpovedz
ja poznam len taky, co konvertuje subory z PDF do Wordu.

http://convertpdftoword.net/

mozno sa to niekomu zide :wink:
3. mar 2009 o 07:41  • Odpovedz
geminis, ale to T ti text prepisalo sposobom, ze ho prekrylo novym textom, pokial si dobre pamatam :wink:
3. mar 2009 o 09:00  • Odpovedz
ikke,
ale tak já jsem to pochopila, že chce něco přepsat--tudíž překrýt jiným textem. Ale na novějších pdf filech jsem to zkoušela a nezadařilo se.
3. mar 2009 o 09:17  • Odpovedz
anavila odfotit cez PrintScreen, v skicari skopirovat, vlozit do wordu a upravit :slight_smile: ale uz to bude vo Worde, nie pdf
3. mar 2009 o 13:47  • Odpovedz
Pdf formát sa dá upravovať iba so špeciálnym programom na pdf. (tušim adobe alebo tak nejako). Bez neho to robím tak, že si niekde v nástrojoch v pdf dokumente vyberiem možnosť kopírovať text, alebo výber textu - niečo také a potom myšou vyberiem text dám ho kopírovať a vložím do wordu, prípadne chyby (mäkčene, formátovanie...) upravím, prepíšem a potom môžem word súbor uložiť ako pdf.
Bez toho špeciálneho programu to asi inak nejde
3. mar 2009 o 15:28  • Odpovedz
myslim ze to je adobe acrobat :slight_smile:
3. mar 2009 o 15:59  • Odpovedz
Vedel som, že to bude nejaký cirkusant, kaskadér alebo tak nejako, takže je to akrobat. :slight_smile:
4. mar 2009 o 15:08  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.