• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čím nahradiť mlieko u ročného syna?

(zamknutá)
29. júna 2009 
ahojte...moj syn ma skoro 1 rok, stale ho este kojim, ale to uz len rano a vecer, a este ked sa v noci zobudi..problem je ale v tom, ze on toho mojho mliecka vypije fakt malinko...a to by mal bypit 500ml! :confounded: NM mi odmieta, napina ho z toho..tak zim mam hahradit mliecne davky, aby sa to nejako vyrovnalo?
17. jún 2009 o 15:22  • Odpovedz
mgurnak,
ja som bola minuly tyzden na poradni a tam som sa pytala kolko mliecka ma vypit moje dieta ked ma devat mesiacov a kolko ked bude mat rok. doktorka mi povedala, ze rocne deti maju denne prijat okolo 300ml mliecnych produktov denne. cize to moze byt umele mlieko alebo materske mlieko, syr, jogurt, kasa. ale syr len tvrdy a v malom mnozstve. moj syn lubi jogurty tak kazdy den ma v jednej porcii okolo 100ml jogurtu s ovocim. to su ale moje info od doktorky v NL, neviem ako to bezi na SR ale snad ti to nejako pomoze :wink:
17. jún 2009 o 16:02  • Odpovedz
ahoj a skusala si aj tie mliecka s prichutami, pozri na nete a objednaj si vzorky, alebo rocnemu dietatku uz mozes dat aj kakao, alebo bananove mliecko atd a tie jogurty to tiez spravia. mne maly strasne lubi aj tie krabicove mliecka od nestle, alebo jahodove frapko :wink:
18. jún 2009 o 10:23  •  2 deti  • Odpovedz
autor
a kde by sa tie vzorky dali najst...?tie s prichutami
18. jún 2009 o 11:51  • Odpovedz
Uz tu niekde takato tema je, nechce sa mi hladat :confounded:
Ja si myslim, ze nemusi byt priam mlieko, my sme v rovnakej situacii a mala papa jogurty (nie vzdy chce), tvry syr, hlavne mozarellu jej davam, je najmenej slana, potom cottage cheese, acidko... podla mna to staci. :wink:
18. jún 2009 o 11:59  • Odpovedz
autor
baby dakujem vam... :slight_smile:
29. jún 2009 o 12:03  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.