• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čistenie pleti laserom pri kojení

(zamknutá)
10. decembra 2008 
ahojte, neviem ci to patri sem, ale tyka sa to aj malej. chela by som si dat vycistit plet laserom mozem, aj ked dojcim? ake mate skusenosti? pri rengene sa nesmie kojit 24 hodin potom je to ok.
ale co laser?
9. dec 2008 o 20:13  • Odpovedz
autor
taaak co akosi zabudnuta tema, baby kde ste?
9. dec 2008 o 21:23  • Odpovedz
ivuss, ja chodím teraz na kožné, na mikrodermabráziu, používa sa tam laser, som sa pýtala či možem popri kojení, povedala mi MUDr. že áno. veď sa opýtaj, doki čo ti to bude robiť, neviem, na aký zákrok ideš ty.
9. dec 2008 o 21:33  • Odpovedz
autor
ahoj zuzka, idem ku kozmeticke na celkove cistenie a v ramci toho mozem pouzit aj laser, ake mas skusenosti, stipe, pali, boli, alebo nieco podobne? :confused:
9. dec 2008 o 22:05  • Odpovedz
ivuss, ja uz sice maleho nekojim, ale chodim na pravidelne cistenie pleti ultrazvukom ku kozmeticke. Zacala som pred polrokom, mne staci raz mesacne. Neboli, nestipe, dokonale si pri nom odpociniem :zipper_mouth: , pride mi to zaroven aj ako taka jemna forma "masaze" tvare, resp. krku. Oproti klasickému mechanickému cisteniu - nebe a dudy.
10. dec 2008 o 12:52  • Odpovedz
autor
HEjjj, bola som dnes, tak som sa bala, a bolo to super pedroma, dakujem za odpoved :slight_smile:
10. dec 2008 o 13:34  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.