• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Clenstvo iba na pozvanky...

(zamknutá)
14. januára 2008 
Uvazujem ako dosiahnut aby sem chodili iba ludia, ktori si vazia jeden druheho a ako zabezpecit jednoduche vyhodenie niekoho, kto taky nie je - s tym ze sa uz nevie vratit.

Jedna z moznosti, ktora ma napada, je spravit registraciu ina na pozvanky. T.j. kazdy uzivatel ma moznost pozvat sem niekoho (posle pozvanku zo stranky na kontkretny email) a uzitel z toho emailu sa potom moze registrovat a dostate overovaci email na ten uvedeny mail.

Takto ked niekoho vyhodime, tak sa len tak nedostane naspat, lebo ho niekto musi pozvat a ak sa dostane naspat, tak uvidime cez koho, t.j. kto ho pozval a mozeme vyhodit aj toho.

Proste, jednoducho by sa to tu 'cistilo'. Lebo, ked sa tak zamyslime,tak vsetky problematicke temy a prispevky su od par uletenych uzivatelov, co nevedia uz co so sebou. Keby sme tychto vyhodili, nikomu by nechybali, 99% zvysnych uzivatelov by toto iba prijalo.

To iba navrh. Co si o tom myslite?
11. dec 2007 o 14:45  • Odpovedz
ahoj bob, no v prvom momente ma napadlo, ze to bude fura pripsevkov ze ako ich obmedzujeme, ze ako sa to tu uz "meni", ze to nie je ako na zaciatku a pod. keci co sa tu casto od urcitych uzivateliek dociatme.. :rolling_eyes:

co sa tyka tvojeho napadu, mozno to nie je zly napad, ale si si isty ze je sto percentne technicky zvlandutelny? Ze sa budu dat tie linky odkontrolovat, kto komu poslal a nejako ich sankciovat ak odporucia stranku niekomu kto bude v buducnosti robit "bordel"?

Neviem si to celkom realne predstavit ako bude ta kontrola z nasej strany prebiehat, resp. budes mat len ty pristup ku tymto informaciam?

mimochodom,nechcem zarieknut, problematicke temy su v poslednom case hlavne asi len na babtkovskych strankach, na ms podobny fenomen nevnimam, neviem ako na ceskej verzii po stopnuti IP adresy marioly a pod.
11. dec 2007 o 14:59  • Odpovedz
v podstate suhlasim, technicka realizacia je na tebe bob :wink:
ale ak to nahodou rozbehneme, tak by som to spojila hned aj so "schvalovanim fotky v pase", nech to je jednym vrzom :grinning:
11. dec 2007 o 16:04  • Odpovedz
mne sa ta myslienka pozdava, treba to dobre predat a bude po probleme, lebo aj v temach o obmedzovani a spol casto clovek vidi tie iste tvare... :wink:
11. dec 2007 o 21:28  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (38. tt)  • Odpovedz
hmmmm... dlho som uvazovala... mne sa akosi tie pozvanky nepozdavaju kedze by sme obmedzili pristup a hlavne ho znemoznili tym co by nemali od koho dostat pozvanku, ja skor navrhujem aktivacny mail a spravit to tak ze jeden mail = jeden nick a dalo by sa tak poriesit napr aj ked uzivatel zabudne heslo ze mu ho vygeneruje nove :wink: mozno aj notifikacie casom :grinning: a dalsie veci by sa mozno dali tak riesit :grinning: tot iba moj napad :grinning:
13. jan 2008 o 21:29  • Odpovedz
zuz to je trochu od veci jeden nick, jeden mail. Ved ja sama mam aspon 4 maily ktore aktivne pouzivam, teda by som si mohla zadat styri rozne nicky, to nie:frowning2:

Na forme pozvanok myslim funguje stranka mojiznami alebo tak nejako podobne sa to vola...
13. jan 2008 o 22:05  • Odpovedz
anax, no ale ved mame IP a ak jej pozatrhujeme pristup z IP je v..... aj tak aj ked to bude na pozvanky tak to neodkontrolujeme a podla mna na takto rozbehnutej stranke je uz neskoro rozdavat pozvanky :zipper_mouth: ved uz podla mna kazdy tu ma min. 2 nicky :zipper_mouth:
13. jan 2008 o 23:43  • Odpovedz
o ano IP sa da bloknut, na 60 dni, alebo kolko je ta doba, okrem toho vela ludi ma net aj doma aj v praci, skusime bloknut Ip adresu nejakej velkej firmy? :slight_smile:))

a ako si napisala v inej teme, obcas je tazke sparovat IP adresy (teda aspon mne ano)...

mimochodom, ja mam len jeden :grinning: :grinning:
14. jan 2008 o 06:46  • Odpovedz
ja mam tiez len jeden (ako som to vydrzala tie 3 roky len s 1 :astonished: ?)

myslim, ze bob to chce na pozvanky kvoli tomu, ze ked niekto uz prihlaseny niekoho pozve, da sa to "vystopovat" a viac-menej ruci za niekoho (resp. vieme zistit odkial ide vetva "prudicov" :grinning: )
14. jan 2008 o 07:11  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.