• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
market, vsetky sme drze a arogantne, jedini admini, kt. neboli arogantni su majka a bob :grinning: :grinning:

inak karkul, pekne prirovnanie, fakt niektori dochodcovia nedaju na komunizmus dopustit :rolling_eyes:
7. nov 2009 o 19:36  • Odpovedz
Jani, jsem registrovana od zari 2005, intenzivneji chodim na tyto stranky tak od prosince 2005 a pamatuju si, kdyz bylo jen par stranek svatebnich alb, kdyz se vsecky uzivatelky znaly jmenem a kdyz se Bobovi a Majce narodil Oskar :slight_smile: A fakt si nepamatuju jediny konflikt s adminy, sem tam treba Bob zavrel nebo presmeroval tema, Majku si z beremese skoro nepamatuju. Ale uzivatelek mohlo byt tak 5% oproti soucasnosti :sweat_smile: :grinning: A skutecne si nepamatuju takove slepice, jako sem chodi ted :rolling_eyes:
7. nov 2009 o 19:51  • Odpovedz
a prave tie slepice si myslia ze bez nich kon padne a nebude sem nikto chodit ked odidu, to je ako so sisstin odchadza uz 2 roky, stale pinda ake je to tu zle a neviem co a stale je tu :rolling_eyes:
7. nov 2009 o 20:20  • Odpovedz
ked som v aprili zacinala adminovat konika, tak hned som mala do cinenia so sisstin, vyhrazala sa, ze odide, sa jej to tu uz nepaci.... a ja som mala hrozne vycitky svedomia, ze som vyhnala uzivatelku :grinning: potom som ale zistila, ze kazdy ma silne reci ako odchadza alebo ako sa bude na mna stazovat doporucenym listom, no za tych 7mes. to neurobil nikto :grinning:
7. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz
janocka presne kazdy ma len kecy ale na druhy den mu to neda neprist na mk
7. nov 2009 o 20:38  • Odpovedz
To slibovala i cuttyshark, ze hned po svatbe uz na tyto stranky nevkroci, protoze je tu bordel. No a mame ji na konikovi, na strese i na beremku :grinning: A takovych jsou spousty. Mne se tyhle tri stranky naopak libi, nesnasimu dama.cz, emimino nebo baby-cafe, protoze to priserny kvanta reklam, je to neprehledne, spatne se tam orientuje a nez se clovek doklika k vyhledavaci v tematech, je o rok starsi :rolling_eyes:
7. nov 2009 o 20:41  • Odpovedz
ja som kedysi chodila na teraz je to uz rodinka, ale ked sa rozbehol mk tak vsetci presli sem
7. nov 2009 o 20:49  • Odpovedz
mna praveze tesia nase prisne (buzerujuce) pravidla, pretoze neznasam stranky, kde to nema hlavu ani patu, skeri sa na mna tristo smajlov, x odkazov a y ftipnych obrazkov a kym sa prepracujem k tomu, o com som si chcela precitat tak vlastne zabudnem, co som chcela ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: des bes - vytaca ma napriklad mimibazar a mimiaukcie, a facebook tiez ma daleko od prehladnosti
8. nov 2009 o 00:06  • Odpovedz
ja neznasam mimibazar, je to tam strasne, take blikajuce, kriklave, milion reklam.... nic odtial nekupujem, zoparkrat som tam zabrdla ked som hladala daky e-shop na mens. poharik a vyhodilo mi to odkazy v mimibazari...aj tak som ho ale kupila od inakial :slight_smile:

som sa pred 1,5r. registrovala aj na svadba.sk alebo svadbaonline.sk alebo tak nejak, no ked som ani po 3 dnoch nedostala odpoved na zakladne otazky - napr. co je starejsi a ako prebieha svadba - tak som odtial zdrhla :grinning:

no a FB je podla mna prehladny, posledny update bol dobry podla mna, teraz sa mi to zda byt konecne prehladne :grinning:
8. nov 2009 o 00:54  • Odpovedz
Emjee, davam ti za pravdu, zapomnela jsem ve vyctu neprehlednych stranek na mimibazar! To je uplne to nejhorsi. Malicka cisla stranek, milion blikatek, jedoucich textu, vykani mezi uzivatelkami... Vzdycky trpim, kdyz mi nektera znama posle odkaz na fotky na mimibazaru. Objednavam odtamtud jen metraz (latky), protoze jsem dostala konkretni odkaz a nemusela nic hledat. Jinak nic. Leda zas dostanu konkretni odkaz :grinning: Jedna kamoska tu z konika tomu rika "mimi-trznice" :grinning:

A souhlas s Janockou, ze posledni upgrade facebooku zavedl vetsi prehlednost :slight_smile:

Prosim, slibte mi, ze v nove verzi nebudou ty silene hybajici se smajliky :pensive:
8. nov 2009 o 08:46  • Odpovedz
market, take sialne mimibazarovske smailiky urcite nebudu, ale ake budu, to sa este nevie....
8. nov 2009 o 11:59  • Odpovedz
Hlavne, at pribude blijici :grinning: Ale prosim bez animaci :slight_smile:
8. nov 2009 o 12:10  • Odpovedz
co si myslite o dekoraciach - vianocnych ozdobach, obrusoch?
http://www.modrykonik.sk/bazar/?vType=&vSection=200&vOther=1
podla mna to patri skor na strechu, mam to nechavat aj na konovi???
8. nov 2009 o 12:57  • Odpovedz
je nazov materskeho centra v inzerate nazov firmy alebo nie?
http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=429139&text=nazov+firmy%3F+
8. nov 2009 o 13:02  • Odpovedz
ikke, ty vánoční ozdoby atd. bych dala na střechu.

s tím názvem nevím. ale co to je, škola kojení? :confused: :sweat_smile:
v čechách je národní kojící liga a když s tím má maminka problém, tak si zavolá poradkyni a ta přijede domů zadarmo a všechno jí ukáže.
to už jsme fakt tak zdegenerovaný, že nás musí učit kojit ve škole? :frowning2:
8. nov 2009 o 13:12  • Odpovedz
ikarkulka u nas za to platia
8. nov 2009 o 13:52  • Odpovedz
Asi ziju v nejakym informacnim vakuu, ale doted jsem si myslela, ze kojeni mi ukazou v porodnici a kdyz budu mit problem, obratim se na svoji Hebamme (dulu) :sweat_smile:
8. nov 2009 o 14:01  • Odpovedz
u nas je jednovecerna prednaska o kojeni/dojceni a jeden pokec s porodnou babou, ak su otazky, vsetko preplaca poistovna a potom laktacna poradkyna po porode podla potreby :sweat_smile:
8. nov 2009 o 15:15  • Odpovedz
ten inzerat by som stopla, je to ako kontakt na firmu, ked uz, tak to mohla dat dolu do kontaktneho mailu.....

a ten inzerat ma tolko upozorneni uz :grinning: kazdy kto klikol na ten link, sa mu napisalo: nazov firmy? :grinning: :D
8. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz
8. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz
podla mna stopnut: velke pismena + kontaktny udaj + to hlavne kvoli comu by som to stopla je asi ze nesuvisi so zameranim stranky....
8. nov 2009 o 21:33  • Odpovedz
ikke "bijeme" sa v temach :sweat_smile:
8. nov 2009 o 21:42  • Odpovedz
hej, vsimla som si :grinning:
8. nov 2009 o 21:45  • Odpovedz
mam dost zmiesane pocity z albumov niektorych ludi na streche - neviem, ci ich mam mazat/upozornovat len ak si robia priamo reklamu (typu "vyrobim vam na mieru, navrhnem vam") alebo ako na to, najnovsie je tu napr.
http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlbumID=517894&vReferer=
ale na druhej strane tu maju albumy aj dodog (stolar, o ktorom sa to medzicasom vseobecne vie, co robi), detto, fra, aquabelle, tusim aj dai a dalsi interierovi architekti...
9. nov 2009 o 09:56  • Odpovedz
9. nov 2009 o 09:56  • Odpovedz
ak si upravia popis - ze tam nebude info, ze to robia oni - tak by som im to nechala.... dodog je stolar, no nema v albume napisane, ze to vyrabal on a ani vo fore sa, myslim, nepropaguje.... propagoval sa chvilu uz nevie ci vo fore alebo Ip rozosielal, no upozornila som ho tak prestal.....
9. nov 2009 o 10:30  • Odpovedz
je podla vas toto ako urazajuci prispevok?
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=26508&vShowOnlyMessagesWithComplains=1

podla mna ma pravdu a nie je to urazajuce.... dalo by sa to sice zmazat, ze je to mimo temy, no neviem, tak preto sa pytam vas :wink:
9. nov 2009 o 12:01  • Odpovedz
podla mna len povedala svoj nazor a kedze urcite nie mazat mozno len upravit tu cast s tym zdravym rozumom, aby mali radost, ze tam ziadna urazka nie je :wink:
9. nov 2009 o 12:03  • Odpovedz
ziadnu urazku tam nevidim, ja by som to nechala. :slight_smile:
9. nov 2009 o 12:05  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.