• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
adresa predajne v inzerate nesmie byt, je to aj v pravidlach :wink:
mmmk, taku temu o sone v 5tt som asi predvcerom zamykala a presmerovavala, pozriem to
21. nov 2009 o 19:28  • Odpovedz
já jsem to právě v pravidlech nenašla, i když si taky myslím, že to tam bylo. resp. nenašla jsem to v pravidlech bazaru.
21. nov 2009 o 19:46  • Odpovedz
21. nov 2009 o 19:54  • Odpovedz
no jen ať si fotí monitor, to budou krásný fotky :grinning:
21. nov 2009 o 19:57  • Odpovedz
ale pozeram, ze mu prispevky uz boli mazane :angry:
21. nov 2009 o 19:58  • Odpovedz
zase jeden z těch, co si myslí, že si před ním všichni sednou na zadek :wink:
21. nov 2009 o 19:59  • Odpovedz
presne ako hovoris, sak vidiet co je to za cloveka :wink:
21. nov 2009 o 20:00  • Odpovedz
aha, tak na svadobnych strankach je to asi ine kvoli platiacim firmam, na konikovi a na streche nemoze byt zdresa... tak beriem spat :pensive: neviem, ci platiaca firma moze dat adresu do inzeratu...

o co tomu danovi ide? on ma nejake problemy s porozumenim citaneho textu? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
21. nov 2009 o 20:05  • Odpovedz
ikke - asi hej, ma asi nejake pomalsie zapalovanie :angry:
21. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz
já už jsem jí ty inzeráty stopla :confounded: tak teď nevim. no ale podle mého by tam tu adresu neměla mít ani jako platící.
21. nov 2009 o 20:12  • Odpovedz
su niekde specialne vypisane pravidla pre firmy?
lebo ak nie, je to to iste ako keby nejaka nevesta predavala saty s tym, ze by do inzeratu dala link na firmu, ktora jej ich usila alebo predala a pod.
21. nov 2009 o 20:23  • Odpovedz
Dosla mi tato ip, nedavame e-mailove adresy nie?

Od koho: cokii

Kedy: Dnes o 20:32
Komu: danu

Predmet: Zoznam stopnutých inzerátov v bazári a dôvody
Dobrý večer.
Potrebovala by som zistiť e-mailovú adresu na otrivinkajanka . Píšem jej odkaz cez IP, ale pravdepodobne tu dlhšie nebola, lebo na IP neodpovedá. Uhradila mi peniažky za podložku a neposlala adresu, tak sa s ňou potrebujem cez e-mail dohodnúť. Ešte si bude myslieť, že jej to nechcem poslať schválne . Ďakujem.
Ivana
21. nov 2009 o 20:39  • Odpovedz
nee, adresu bych nedala.

ikke, a myslíš tím teda, že to tam nemá být?
21. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz
email by som nedavala, napis dotycnej, ze otrivinkajanka sem chodi pravidlene, aj ked nie uplne kazdy den, mozno je teraz mimo netu
21. nov 2009 o 20:45  • Odpovedz
ak nie su pre firmy nejake zvlastne pravidla, tak si myslim, ze by tam adresa ani www kontakt nemal byt, nie?
21. nov 2009 o 20:46  • Odpovedz
ok, dakujem :wink:
21. nov 2009 o 20:48  • Odpovedz
ikarkulka, napisala som bobovi na gmail, mal by byt prihlaseny, tak mozno odpovie :wink:
21. nov 2009 o 20:49  • Odpovedz
bob pise, ze ak si dobre pamata, firma-nefirma, adresu tam nesmu napisat. ale ze ruku do ohna by za to nedal, ze najlepsie pockat na janocku :sweat_smile:
21. nov 2009 o 20:54  • Odpovedz
ved odblokovat sa ten inzerat v pripade omylu da, nie? :wink:
21. nov 2009 o 20:54  • Odpovedz
erikadasejk je aka aktivna :sweat_smile:
pisala nam do nasej temy aby sme sa pridali
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=98025&vOffset=29100&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
21. nov 2009 o 22:06  • Odpovedz
mozem zavriet tuto temu na ziadost uzivatelky?
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=115094&vGroupOffset=0&vOffset=630

tuto ip mi poslala

Od koho: pajinka23

Kedy: Dnes o 22:26

Komu: danu

Predmet: Plazenie
Danu chcem ta poprosit o zablokovanie temy:pre maminky ktore zacali prikrmovat skor a zacinaju dokrmovat po troch dnoch........Pretoze prispavky uz niesu v ramci temy a myslim si ze kedze som si temu zalozila tak mam pravo aj na jej zrusenie...DAKUJEM
21. nov 2009 o 22:47  • Odpovedz
takze:

ad danu: erika je veru daka hyperaktivna, ale ona je z tej skupiny co dobre rozumeju cestine, ona je sa mi zda narodena v 70. rokoch
nie, e-mailove adresy nemozme poskytovat..... keby nieco, tak nech napise Ip mne a ak bude suhlasit, napisem otrivinke mail s tym, nech kontaktuje uzivateku cokli..... robievam to pomerne casto....

ad ikarkulka: firmy nemozu mat adresu v inzerate - ziadne kontakty, to plati aj pre firmy.... a navyse rovnake fotky ma aj jedna firma, kt. sije zavoje, myslim, ze MM zavoje sa to vola - nie som si ista tym nazvom, takze by ma zaujimalo kto ma na tieto fotky autorske pravo a ci niekto ma.....

ad domi: ten "dan" sa vyhraza sudom kade-komu a ked bol odkazny na vseobecne pravidla a bod staznosti, tak nereagoval, zalozil si iny nick... v jednom prispevku pisal: bol vtedy velky vietor, preto som dal taky a taky podmaz na video... kamerujem svadby a stuzkove uz 20r......prispevky mu boli vymazane a v dalsom prispevku: preco mi mazete prispevky, ja nie som firma, som buduci zenich
21. nov 2009 o 22:57  • Odpovedz
rozmyslam nad tou pajinkou23 ... podla mna pravo dat zamknut temu nema, druha vec je, ze v tej teme sa uz len bavia na jej ucet... takze by som to zatvorila s tym, ze uz jej poradili a ze iste ma nad cim rozmyslat :wink:
21. nov 2009 o 23:07  • Odpovedz
inak erikasadek tak trochu zaspamovala viacero tem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2009 o 23:17  • Odpovedz
no neviem ci by sme tie prispevky eriky nemali povymazvat - ako spamovanie :sweat_smile:
21. nov 2009 o 23:19  • Odpovedz
už tím spamuje např. i téma manžel je muslim, kam si myslím, že to absolutně nepatří.

dan mi píše do ip, je to jistě kameraman, sám napsal, že má za sebou x svateb. fotil si i moje ip a chce to dát na policii. píše mi, abych mu netykala a že je jen otázkou času, jak dlouho tady budu já a tyto stránky :grinning:

tak jsem mu napsala, ať to dá k soudu, ale aby pak nebyl zklamaný.
21. nov 2009 o 23:32  • Odpovedz
ok, janocka diky za odpoved, ked bude pisat tak ju odporucim na teba-myslim e.-maily

ikke ok zavriem a napisem co si mi poradila

:wink:
21. nov 2009 o 23:33  • Odpovedz
ikke diky ze si to zavrela :wink:

erikadasek u nas v teme ju vymazem
21. nov 2009 o 23:35  • Odpovedz
erikadasek uz zaspamovala skoro cele Tehotenstvo mam to zacat mazat?
21. nov 2009 o 23:38  • Odpovedz
já už jsem začala :rolling_eyes:
21. nov 2009 o 23:43  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.