• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
oukej, idem na to
26. nov 2009 o 13:52  • Odpovedz
vcera som spominala tu susanyx+gaviotu co bola dupla a dnes mi dosla tato ip
Od koho: zuzuj

Kedy: Dnes o 13:02

Komu: danu

Predmet: podla mna falosny inzerat
chcela by som sa vyjadrit ze gaviota rovna sa podla mna susanyx a ma velmi podivne inzeraty typu ze posli peniaze na ucet, ja do 2 tyzdnou poslem tovar. Spolocny menovatel je tiez potreba zaplatit 0,40 eur k cene pri plateni na jej ucet. Avsak raz pise ze je z Michaloviec(gaviota: #444467 ) , raz pri postelnom pradle ( po 15eur) ,ze je z Medzilaboriec -inzerat bol stopnuty kvoli velkym pismenam. Zda sa mi ze je to nejaky podfuk, lebo ja som jej napr. napisala ci mozem si prist po veci osobne a neozvala sa. Resp. ma velmi pod cenu uplne udajne nove veci ( ako napr. postelne pradlo, vreckar, baldachyn a zavinovacka cele nove za 15eur????). Niektore baby jej uz poslali peniaze zatial tym ze posiela tovar udajne do 2 tyzdnov neviem vysledok. ALe neda sa to nejako preverit???. Vytacaju ma taketo veci...
Podla mna by na inzeratoch mal byt uvedeny telefonicky minimalne udaj, aby sa dalo vobec overit o co ide. Ak uz vobec nie, ze aspon admini by mali mat komplet udaje adresa a pod.
papo zuzuj

+ doplnenie

Od koho: zuzuj
Kedy: Dnes o 13:08

Komu: danu

Predmet: este doplnok k predchadzajucej sprave
Prave som si vsimla ze susanyx co mala zmazany inzerat predava pod menom gaviota dnes gaviota: #444447, a ako som pisala vcera tento inzerat bol od susanyx z medzilaboriec dnes od gavioty z Michaloviec....

Mam na to nejako reagovat?
26. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz
vcera prisiel aj mail - nepodpisany - ci je uzivatelka susanyx spolahliva, lebo ze veci, ktore predava ma za podozrivo nizku cenu a ze vopred treba posielat peniaze na ucet. Napisala som, ze zatial sa nikto nestazoval, takze nemam ako dokazat ci je to realny inzerat alebo je to nejaky podvod.
Najlepsie by bolo, keby sa s nou dohodla ci je to mozne poslat na dobierku a nech sa opyta preco je to take lacne.... a ze v novej verzii bude aj hodnotenie predavajucich/kupujucich, tak bude jednoduchsie odhalit podvodnikov.....
26. nov 2009 o 14:06  • Odpovedz
jani tak jej odpisem to co si pisala aj ty, diky :wink:
26. nov 2009 o 15:24  • Odpovedz
hej dom, akurat to citam..... este som nepozerala ani adminclub, ale tak je fakt kretaivny pri vytvarani nickov :grinning:
26. nov 2009 o 19:23  • Odpovedz
jani, upravila som ti ten prispevok. mala si tam 2 preklepy. by sa toho zase chytil.
26. nov 2009 o 19:32  • Odpovedz
uz je trapny..... inka, som tam napisala pripsevok, ptom vymazala jeho a svoj som si zeditovala - mala som tam 1 chybicku a ono mi to oznacilo tiez ako Forum nie je pre firmy :sweat_smile: :confused: :astonished: to je zleee
26. nov 2009 o 19:32  • Odpovedz
:grinning: tak sup, posli si upozornenie na pravidla stranky :grinning:
26. nov 2009 o 19:37  • Odpovedz
:grinning: :grinning: idem tam napisat nejake vysvetlenie :sweat_smile:
26. nov 2009 o 19:38  • Odpovedz
k tomuto:
domika007 • Dnes o 09:57
co si myslite o tejto teme? :
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=118948&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

som dostala takuto odpoved (ok, asi som dala zlu otazku)
monika124
Kedy: Dnes o 20:07
Komu: ikke
Predmet: Re: Rozpočet
Neviem, čo konkrétne by si chcela vedieť... Kto to je či ako pracuje? Inak ak chceš napíš priamo jej na mail mm.machova@gmail.com je fakt mila a určite ti rada poradí.

ikke napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
ahoj,
mozes mi napisat viac o tej babenke?
ikke

---
takze vlastne nijake zistenie... :confounded:
26. nov 2009 o 20:24  • Odpovedz
a nejde mi do hlavy, preco robi financne poradenstvo zadarmo.... ved to je v sucasnej dobe tazky biznis :sweat_smile:
26. nov 2009 o 20:46  • Odpovedz
hej, ale ci je monika124 mm.machova ? je to mozne, ale ked das "monika machova" do google, v podstate nic urcite ti nevyhodi (okrem toho je zjavne viac osob s takymto menom)
26. nov 2009 o 20:48  • Odpovedz
tyto financny poradcovia to robia zadarmo, oni tusim maju prachy az vtedy, ak si ten clovek napr. cez nich zoberies uver, hypo, atd, atd...
26. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz
co s nou? http://www.modrykonik.sk/bazar/index.php?vLogin=vieraema podla mna by sme jej mali vacsinu tych inzeratov stopnut.... ved ked robi ciapky na mieru, tak nech da do jedneho inzeratu 3 rozne obrazky + info, ze vyrobi aj inu a do dalsieho nech da "bekovky" + info, ze vyrobi.... ci nie? :sweat_smile:
26. nov 2009 o 22:37  • Odpovedz
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=436633 - to su aj specialne kresla na dojcenie? :sweat_smile: ci to je iba obycajne kreslo a ona to tak nazvala?
26. nov 2009 o 23:06  • Odpovedz
jani, to nieje kreslo na kojenie. to je kreslo. :grinning: take sme kupili mame minuly rok na 50 narodky. :grinning: chcela hojdacie kreslo, kde si moze vylozit aj nohy.
26. nov 2009 o 23:45  • Odpovedz
oukej, diky..... tak lebo uz som na pochybach, ze co vsetko existuje, ako z ludi vytlct peniaze.... videla som uz aj merac UV ziarenia v bazari na koni :sweat_smile:
27. nov 2009 o 00:07  • Odpovedz
Jani, ale spousta mamin si to kreslo na kojeni porizuje, protoze se s mimcem muzes na tom tak pohupovat. Ale specialne k tomu neslouzi :slight_smile:
27. nov 2009 o 09:08  • Odpovedz
ok, dakujem market.... som myslela, ze je to akoze specialne na to urcene..... ako napr. vankuse tie do tvaru podkovy.... som donedavna netusila, ze take nieco existuje....

a aby sa nezabudlo, tak pripominam svoju otazku zo vcera 22:37 :wink: podla mna je zbytocne mat 100 inzeratov, kedze vsetky su v podstate o tom istom.....
27. nov 2009 o 10:01  • Odpovedz
Ano, taky myslim, ze je 100 inzeratu naprosto zbytecnych :sweat_smile:

Mam dotaz - Len zajima, jestli muze dat do alba pet lahve naplnenou pouzitymi jehlami a strikackami (po stimulaci na IVF), jako ukazku likvidace nebezpecneho odpadu. A takto to zanese do lekarny. Je to ok? Spousta holek tam ma injekce atd.
27. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz
ano, podla mna je to ok, lebo to suvisi s IVF a tehotenstvom.... nemala som vo fotkach ihiel zo zaciatku jasno, no bolo mi poradene, ze to mam nechavat

ok, tak tie inzeraty postupne pozastavujem... bude to fuska :sweat_smile:
27. nov 2009 o 10:16  • Odpovedz
si uz jaksik nepamatam ako sme sa dohodli co sa tyka predaja parfumov v bazari? :sweat_smile: viem, ze nechavame dekor kozmetiku a tak...
http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=445142&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php
27. nov 2009 o 11:09  • Odpovedz
parfémy bych mazala
27. nov 2009 o 11:14  • Odpovedz
ano, dekorativnu nechavat, parfemy, telove kremy, masky a pod. na kona
27. nov 2009 o 11:25  • Odpovedz
27. nov 2009 o 11:32  • Odpovedz
může lenishine (firma) přispět do tohoto tématu?
http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=19622&vOffset=30&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
já mám za to, že ne. výjimky neexistují.
27. nov 2009 o 12:22  • Odpovedz
aj ja som na to prave pozerala... kedze je firma tak by nemala prispievat do fora
27. nov 2009 o 12:23  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.