• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
par bodiek nechavam - tak do 4, ked je viac, tak stopujem.... tie bodky uplne chapem, lebo ja sama by som bez bodkovania asi nevedela pisat

vykricniky - nechavam len jeden, ked je dva a viac, tak blokujem

noveeeeee a vykricniky v texte stopujem, lebo v pravidlach je napisane, ze to co plati pre nadpis inzeratu plati aj pre text....

tabulky - aj podla mna je to netextovy prvok, ked je to .jpg, nech to da ako fotku
28. nov 2009 o 19:14  • Odpovedz
Ikke, Jani, to prave pri tom rozliseni o velikosti fotky v albu nejde dobre videt, proto to tam "nazenou" pres imageshack nebo photobucket.
28. nov 2009 o 19:43  • Odpovedz
toto by sa malo asi zmazat ze? tema je sice stara ale jedna mamicka tam hodila na predaj prevenar teraz v novembri.
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=53846&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
29. nov 2009 o 08:47  • Odpovedz
danu, rozhodne zmazat, jednak je prevenar na predpis a jednak o samotnom ockovani su tu dalsie temy
29. nov 2009 o 10:54  • Odpovedz
ok zmazem
29. nov 2009 o 11:21  • Odpovedz
co s tymto? http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=119126 - dominika to zamkla, presmerovala, no uzivatelka to chce odomknut, lebo ze tema o nativnom cykle nenasla..... mam to teda odomknut?
29. nov 2009 o 13:22  • Odpovedz
Jani, ne, at se prida. To je ta Nemko, co se tak silene rada hada a argumentuje tim, ze nepujde do tematu, co uz existuje, kdyz to tema uz nejede. Neodemykat.
29. nov 2009 o 13:32  • Odpovedz
ok, dakujem, idem jej napisat :wink:
29. nov 2009 o 13:33  • Odpovedz
Jani, navic KET na nativni cyklus se dela tak v polovine pripadu KET :wink:
29. nov 2009 o 13:49  • Odpovedz
upravovali ste niektora prispevok uziv. "gemny" v teme Pristi rok se zaciname snazit? Dohodla som sa s nou nech do vykricnika napise ako ma byt prispevok zmeneny, napisala mi, ze to uz urobila, no ja vykricnik nevidim.... tak neviem ci sa to neulozilo alebo ste to uz poriesili
29. nov 2009 o 16:30  • Odpovedz
jani ja nie
29. nov 2009 o 17:48  • Odpovedz
Ja jsem to upravila, jak to chtela. Ale ver, ze to byl detail. Konec jedne vety :angry:
29. nov 2009 o 17:52  • Odpovedz
ok, dakujem..... mala problem s tym, ze sefka ju vyspehovala na BRMS, oznamila jej nech zabudne na svadobnu cestu a ze keby sa dozvdela, ze rozmyslam nad dietatom, bolo by to este horsie.
29. nov 2009 o 21:42  • Odpovedz
tak jsem si zašla na koníka trochu prohlídnout alba, z nedostatku aktualizovaných známých alb jsem nakoukla i do tohoto
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=406549&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

asi bych jí napsala, že kapánek překročila limit :grinning: kdo se toho ujme?
30. nov 2009 o 09:40  • Odpovedz
30. nov 2009 o 10:02  • Odpovedz
ad glittery - napisem jej

ad susanyx, gaviota - inzerat je uz zmazany.... aky to bol nick?
30. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz
vieerka1980
30. nov 2009 o 10:07  • Odpovedz
text inzeratu uplne rovnaky, nesklamem vasu doveru, po pripisani na ucet atd
30. nov 2009 o 10:08  • Odpovedz
30. nov 2009 o 10:09  • Odpovedz
Jako je tohle normalni? http://www.modrastrecha.cz/diskuse/flagged
Bavila jsem se o tom s M. a taky rikal, ze ta firma bude pekny podvod, protoze kdyby bylo vsecko podle reguli a v poradku, nepise tolik ruznych lidi takove veci do diskuze. On ten debil Blazek oznacuje ty prispevky i nekolikrat!!! :angry: Uz zacinam trvat na tom, ze prispevky v diskuzi smi oznacovat jen registrovani uzivatele!!! :angry:

Kajo, ja ji psat nebudu, musela bych byt sprosta, uz jsem ji psala asi 2x :unamused:
30. nov 2009 o 10:17  • Odpovedz
Od koho: baivka
Kedy: Dnes o 07:41
Komu: janocka
Predmet: [Bez predmetu]
Prosim o radu. chcem sa opýtat o nejake prispevky,asi na bývanie,ked som sama s dvomi detmi,som vdova,po manželovi mi ostali dlhy ,ale aj vlastnim pol domu po nom,v ktorom nebývam, zarabam 279e mesačne plus vdovske a sirotske 200e mesačne,ale bývam v podnajme ,či mam narok na nejake prispevky,dakujem a platim aj požičku a najom a vydavky na byt,čo je 280ea mam dve nezaopatrene deti. Dakujem

__
kam na forum ju mam odkazat? neviete?
30. nov 2009 o 10:25  • Odpovedz
market, ty si tej glitterovej pisala uz 2x a stale to nevymazala? zrusila by som jej cely album :angry:
30. nov 2009 o 10:26  • Odpovedz
zrovna jsem to chtěla napsat. pokud jsi jí psala už 2x, tak bych se s ní nepárala. stejně už jsem jí tam smazala pár fotek s odkazem. kdyby tam měla 3 ty netextový prvky, tak budiž, ale tohle je jak u kolotočů.
30. nov 2009 o 10:31  • Odpovedz
danu, ano je to ona, tie iste nekvalitne fotky, zas e-mail taky isty ako nick, ten isty text, len uz nie je z MI ale z LM.... no nic, idem za chalanmi sa opytat ci s nou nieco vedia spravit.
30. nov 2009 o 10:33  • Odpovedz
Jo, ona to vzdycky napravila a pokazde odpovedela, ze doted to nikomu nevadilo :angry: Jdu ji napsat potreti, s duraznym varovanim!
30. nov 2009 o 10:35  • Odpovedz
ten moj prispevok z 10:25 si nevsimajte, pohladala som nieco a hodila dotycnej linky, takze vybavene uz
30. nov 2009 o 10:46  • Odpovedz
Jani, muj prispevek z 10:17??? Uz se to nejak resi? Mne uz to fakt nebavi. Jak mam porad mezi tema flagged hledat i nejake normalni veci. Kdyby platil Blazek dodavatelum, staveli by baraky a lidi by nebyli nastavani a nepsali do diskuze!
30. nov 2009 o 10:52  • Odpovedz
market, schranka sa vybera okolo obeda, takze ak tam nic nebude, vsetky upozornenia zmazeme... ale hodim este o tom rec s chalanmi a ozvem sa....

ad gaviota, susanyx, vieerka1980 - danu, tebe pisali nejake baby, ktore jej uz poslali peniaze a nemaju tovar? ak ano mohla by si mi, prosim, napisat ich nicky aby som im mohla napisat nech mi poslu to cislo uctu? (pripadne sa ich mozes opytat rovno ty :sweat_smile: ). Lebo ze mam vytvorit temu o nej a napisat, ze nech neposielaju uzivatelia peniaze na to konkretne cislo uctu a rovno ju zamknut aby tam nemohol nik prispievat iba my admini....
30. nov 2009 o 11:12  • Odpovedz
blazekovi som poslala mail.... to, ze moze niekto neregistrovany zaspamovat forum oznaceniami budeme riesit
30. nov 2009 o 11:44  • Odpovedz
Jani, jestli sis vsimla, jsou nektere prispevky oznaceny i 2x :angry:
30. nov 2009 o 12:05  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.