• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
To myslis ten muj? :grinning:
3. dec 2009 o 14:01  • Odpovedz
market - blaznis???? :grinning: :grinning: :grinning: tvoj prispevok som si vsimla az ked som vlozila odkaz :wink:
3. dec 2009 o 14:05  • Odpovedz
neplatena reklama?
http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=449314&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php

stopla som nakoniec, sak ked sa ozve zistime aka je pravda :wink:
3. dec 2009 o 14:08  • Odpovedz
3. dec 2009 o 14:18  • Odpovedz
3. dec 2009 o 14:22  • Odpovedz
kriste pane, to su vsetko perly market :angry:
3. dec 2009 o 14:24  • Odpovedz
pisala mi 1 uzivatelka, ze si mysli, ze tato fotka http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3588682#navigator by nemala na nete co robit.... no ja neviem, takychto su desiatky, na ktorych este vidno poupocnu snuru....
3. dec 2009 o 15:05  • Odpovedz
A co je na tom? To ji poburuje ta pupecni snura? :confused:
3. dec 2009 o 15:11  • Odpovedz
hej, ze jej je z toho zle.... tak za to my nemozeme, ze jej je z toho zle.... podla mna to nie je obsecnne ako niektore ine fotky, ktore mazeme
3. dec 2009 o 15:13  • Odpovedz
si tiez myslim, ze su aj horsie fotky, zopar ste sem vlozili aj vy :wink:
3. dec 2009 o 15:17  • Odpovedz
Jani, mam pro ni radu "Nedivej se na to" :grinning: Pochopila bych, ze se nekomu dela zle z pokadenych plinek nebo nekterych nahych tel, ale z pupecni snury kdesi v pozadi? :sweat_smile: :grinning:
3. dec 2009 o 15:27  • Odpovedz
jani - co mam s tymto robit?
http://www.mojasvadba.sk/bazar/?vLogin=shay25

uz som jej stopla predtym 2 inzeraty, vid temu zoznam stopnutych... teraz tie saty predava jednotlivo..
3. dec 2009 o 15:33  • Odpovedz
predava viac ako 2 svadobne saty, to je trochu divne ak by to nebola reklama :grinning: takze idem jej to stopnut a ak to da este raz, tak ju bloknem
3. dec 2009 o 15:39  • Odpovedz
no ved to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2009 o 15:40  • Odpovedz
sakra, jsem si nevšimla, že už tam přibyla další strana, tak jsem tam něco napsala a ono už to tam mezitím bylo víceméně řečeno :sweat_smile: to je jedno :grinning:
3. dec 2009 o 15:40  • Odpovedz
jani - blokuj dala ich tam znova :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 15:41  • Odpovedz
jeeejda uz aj kamka dai sa zapojila do diskusie....takze asi je najvyssi cas bloknut ich vsetky :wink:
3. dec 2009 o 15:57  • Odpovedz
najradsej by som tym kravam napisala: viete co? ZMR :grinning: a na odhalenie tejto skratky by im nic nepomohlo... to pouziva moj drahy ked ho nieco nastve a znamena to: zedz mi rit! :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ale ked niekomu povies: zmr... tak nemoze vediet co to je
3. dec 2009 o 16:24  • Odpovedz
fujha, tak som docitala to pokracovanie. :grinning: kazdy den si budem tu temu otvarat a dakovat nasim, ze ma vychovali tak, ze som aspon trochu normalna :grinning:

jani :grinning: aj moja mama presne tuto skratku pouziva :grinning: :grinning: :grinning: ale len pred "cudzimi" nam to povie normalne. :grinning:
3. dec 2009 o 16:27  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
u nas je rozsirene skoc mi na hrb :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

maji - a s tou vychovou si to pekne povedala :wink:
3. dec 2009 o 16:28  • Odpovedz
ip od diddi

Od koho: intel2

Kedy: Dnes o 19:06

Komu: danu

Predmet: Moja nespokojnost s modrym konikom
Mila Danu, ziadam ta o odblokovanie mojho nicku-diddi....ak sa tak do hodiny nestane, pisem na vas staznost na forum aj prevadzke.
3. dec 2009 o 19:27  • Odpovedz
Holky, prosim vas, nechavate v albech na konikovi adventni vence a vanocni vyzdobu? :confused:
3. dec 2009 o 19:33  • Odpovedz
Ikke já bych to určitě smázla, už jsem pár takových reklamních témat mazala.

Markét taky mažeme pokud vím :wink:
3. dec 2009 o 19:35  • Odpovedz
market, iba ak su vylozene pre deti, s detskymi motivmi, napr.
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3587964&vReferer=%2Fphotos%2Fmagimary
z tohto albumu som vymazala 2 fotky adv. venca, toto som nechala
vence mozu dat na strechu
3. dec 2009 o 19:38  • Odpovedz
Jo, adventni kalendare nechavam, ale ted jsem se rafla zas s jednou pres ip, ze pry to ostatni v albu maji taky. A nechtela jmenovat :rolling_eyes: Proto se jen ujistuju. Diky :dizzy_face:
3. dec 2009 o 19:47  • Odpovedz
Já teda nevím v obou tématech se dle mého názoru řeší něco jiného...
3. dec 2009 o 20:09  • Odpovedz
A to co zavřeal zuz bylo stejný jako to na který to přesunula ne? :wink:
3. dec 2009 o 20:10  • Odpovedz
ja by som ju nechala, ak sa nezvrhne... ta druha bola podla mna skor zamknuta preto, ze uz bola uplne o niecom inom (o nicom)
inak som pozerala hentu pietru, ze je prihlasena z rovnakej IP ako iny nick, ktory prispel do temy o Sexe v spalni (je nan link v tej druhej, zamknutej, teme)
3. dec 2009 o 20:10  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.