• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
Ikke zrovna to hledám, že to asi bude dupla :sweat_smile:
3. dec 2009 o 20:11  • Odpovedz
ok, uvidime ako sa to vyvrbi
3. dec 2009 o 20:12  • Odpovedz
este k tej teme Moja nespokojnost.... pomozete mi to, pls precistit? sme si teraz s pierreom pisali a uzravreli takto:

1. napises vsetkym adminkam aby do toho viav neprispievali, je to plne provokacii, zbytocne sme sa do toho nechali zatiahnut
2. precistime to od piky v sulade s nasimi pravidlami
tj vsetko kde je i len naznak provokacie, musi prec, pojdu prec aj reakcie adminiek
lebo: adminka sa nema co obhajovat, ona si je vedoma svojej hodnoty, firma a "velky Bob" su s nou spokojne, je pod jej uroven niekomu vysvetlovat ze je v prave
vsetko v logike nenecham sa vyprovokovat volom na jeho uroven diskusie
jednoducho ked ti niekto napise nejaku volovinu
a) bud to komplet odignorujes ked je to v IP
b) zmazes to ako provokaciu
c) ak to nie je provokacia a urazka a je to vo fore, napises: "je to tvoj nazor. pokial nie si s niecim spokojna, mozes sa obratit na mailom na adresu modrykonik@modrykonik.sk a tam sa tvoja namietka bude riesit"
to uz vtedy prevezmem ja, rychlo mi vysvetlis o co ide a ja formalne odpoviem
no a 3.
napisem poslednu spravu do tej diskusie, ze prosim vecne pripomienky, nie provokacie a urazky (ktore uz budu pomazane) a pokial si myslia, ze admini nieco neurobili spravne, nech napisu na mk@mk.sk a ze to budeme riesit.
nebudem to zatvarat

Jana Golianová
9:08
ok, super, diky
takze napisat adminkam, premazat a nenechat sa zatiahnut

graderer
9:09
presne, ste adminky, boli ste vybrate lebo ste dobre, fakt nereagovat a ked tak len formalne, nech napisu tam a tam a ja to tam uz udusim
lebo uz to kazi celu diskusiu, pozri posledny prispevok
proste pred volom sa neobhajis, len mu prilejes na ohen olej
vidis to tiez tak?

Jana Golianová
9:11
hej hej, suhlas.... keby sme tam napisali hocico, aj tak budeme tie najvacsie kravy

graderer
9:11
ved to, uplne zbytocne
idem si pripravit ten prispevok, ti ho este preposlem pred tym
posli to pls adminkam co sme sa dohodli
3. dec 2009 o 21:17  • Odpovedz
suhlasim s pierrom, preto som od vcera vecera do tej diskusie neprispievala :pensive:
admin prispevky tiez zmazeme s upozornenim "neprovokuj" a pod.? hmm?
3. dec 2009 o 21:38  • Odpovedz
jani, ok, souhlasím, hezky napsané, u "velkého boba" jsem se fakt zasmála.
kdyžtak označ příspěvky, které smazat a já ti s tím pomůžu. :wink: ať je jasné, co smazat a co ne :wink:
3. dec 2009 o 21:39  • Odpovedz
Ok, souhlas. Chtela jsem to navrhnout uz vcera. Dneska mi Krpito psala, ze to mam zamcit, ze to nikam nevede. Ale to jsem ji napsala, ze by vyznelo jeste hur. :sweat_smile:
3. dec 2009 o 21:45  • Odpovedz
tak ale teraz neviem ako na to... :confounded:
na str. 10 dotycnej diskusie je uz kopec pomazane a na str. 11 diddi podla mna zas provokuje, lenze ked jej to dam obvykle ako Neprovokuj, je to ako cervena satka na byka :stuck_out_tongue_closed_eyes: alebo dame vsetko ako odbocenie od temy? :sweat_smile:
3. dec 2009 o 21:49  • Odpovedz
Ikke, jeste je varianta "Nenadavej" :grinning:
3. dec 2009 o 21:52  • Odpovedz
já bych dala odbočení od tématu, nechci tam mít, že provokuju :sweat_smile: :grinning:
3. dec 2009 o 21:52  • Odpovedz
alebo niektoru z poslednych dvoch, kde sa nevypisuje, preco to bolo vymazane :sweat_smile:
tak idem na to?
3. dec 2009 o 21:54  • Odpovedz
to by bylo úplně nejlepší :wink: bez udání důvodu, jdu na to.
3. dec 2009 o 21:57  • Odpovedz
ikarkulka, si rychlejsia, ja si teraz tu diskusiu prvykrat od vcera citam... :grinning: a ked kliknem na zmazanie, uz je zmazanych dalsich 5 prispevkov :sweat_smile:
3. dec 2009 o 22:03  • Odpovedz
smazala jsem to všechno. ty příspěvky na poslední straně už bych nechala, někdo tam má docela dobrý připomínky k fungování stránky, nic urážejícího.
pokud tam někdo další nepřispěje, myslím, že je hotovo.
3. dec 2009 o 22:07  • Odpovedz
teraz tam ostali prispevky vytrhnute z kontextu, vacsinou v podstate "nas obhajujuce" (az na babulku) :sweat_smile:
aby to nevyznelo, ze sme vsetko pomazali len "nam prijemne" prispevky sme nechali... :pensive: neviem, ci by nakoniec aj tie nemali ist prec
3. dec 2009 o 22:11  • Odpovedz
jak myslíš, já myslela, že jsou takové všeobecné.
3. dec 2009 o 22:30  • Odpovedz
som sa musela odmlcat na chvilu.... vsetko prec od pveho prispevku munu.... adminske prispevky mazem neodbocuj, prispevky munu, dai a diddi, kt. boli provokujuce mazeme nenadavaj a neurazaj...
3. dec 2009 o 22:30  • Odpovedz
já jsem to smazala bez důvodu :confounded:
3. dec 2009 o 22:33  • Odpovedz
nevadiiii, hlavne, ze je to zmazane..... asi si fakt kupim boxovacie vrece a budem si tam lepit nicky uzivateliek :grinning:
3. dec 2009 o 22:38  • Odpovedz
Tak to je super taky souhlasím, budeme používat univerzální větu jak je tam popsáno a bude to :wink: už mě to nebaví pořád to před něčím obhajovat, plnou hubu keců mají, ale výš se neobrátí :wink:
3. dec 2009 o 23:35  • Odpovedz
ahojte
pekne sa to zamotalo a aj pekne to skoncilo, som vcera vecer nebola na pc tak teraz pozeram ako puk :grinning:
suhlas so vsetkym :wink:
4. dec 2009 o 08:17  • Odpovedz
dobry napad i ked si myslim ze ked sa odblokuje diddi nieco urcite vymysli :rolling_eyes:
4. dec 2009 o 08:38  • Odpovedz
co s touto temou? zevraj su z temy som tehotna, ale
1. nepatri do tehotenstva
2. nemozu si pisat v spolocnom termine napriklad september alebo oktober?
3. alebo nech si zmenia nazov temy a nech si pisu vo Volnej diskusii?
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=119691&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
4. dec 2009 o 08:42  • Odpovedz
zase to riesia premaze sa to?
4. dec 2009 o 09:43  • Odpovedz
už mi zase stoupá tlak.
danu, já bych to teď nechala být. doufám, že tam co nejdřív někdo z asmiry napíše a pak už bude klid.
pak bych smazala i ty zbývající příspěvky, viz teď poslední od dai.
4. dec 2009 o 09:46  • Odpovedz
ok, pockame
4. dec 2009 o 09:53  • Odpovedz
danu, jasne, to bude kecacka (myslim tu temu "konecne maminka") - podla mna prehodit do volnej a ak to chcu mat ako viac-menej uzavretu skupinku, nech si pripadne nechaju pormenit nazov :wink:
urcite prec z Tehotenstva
4. dec 2009 o 10:02  • Odpovedz
ikke idem na to, diky :wink:
4. dec 2009 o 10:10  • Odpovedz
rozmyslam, ci do bazaru na MK patri aj inzerat na skolu (typu montessori), ktora ma volne miesta pre deti... ak ano, patri to do Sluzby alebo to moze ist do Opatrovanie deti? (samozrejme za dodrzania dalsich pravidiel - neuvedenia nazvu a inych kontaktov)

vcera som zmazala jednej osobe temu o tom ako reklamu, ale podla mna by to kludne mohlo ist do Bazaru, myslim, ze uz sme tu takto mali par skolok...
4. dec 2009 o 10:58  • Odpovedz
skor by som to dala do sluzby.... aky mala nick ta osoba? ci najdem to tu v admine? ze by som napisala nech to da do bazaru a ak to chce viac zviditelnit, tak nech si da reklamu :confused:
4. dec 2009 o 11:09  • Odpovedz
bobulka uz dlho neotvarala temu, mozem jej temu a zavriet a presunut sem?
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=119758&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=87392
alebo pockat aky link hodi Mirka?
4. dec 2009 o 11:16  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.