• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
ad crocker - vypisuje do Ip toto:
Ahoj,
rád odporúčam šikovného pána - jeho stránka je www.fotovideosluzby.sk.
Bol som s ním na viacerých akciách (tiež filmujem, ale sebe pre radosť), čerpám z jeho práce. Ľudia sú s ním veľmi spokojní. Aktivít má veľa. Filmuje, fotí - krása.
Ukážky svojich prác má aj na www.youtube.com/videostudioMJ.
Vyber si správne
10. dec 2009 o 17:18  • Odpovedz
to je pyzamo na svadobu noc? ved to je skor pas cudnosti... :zipper_mouth:
:sweat_smile:
10. dec 2009 o 18:47  • Odpovedz
10. dec 2009 o 19:21  • Odpovedz
ok, pandě o té fotce napíšu. a když jí nebude chtít smazat?
10. dec 2009 o 19:22  • Odpovedz
holky, neříká vám některé něco nick nastynela? já mám pocit, že už se to tu řešilo, že kšeftuje s vývazky. má v bazaru zase inzerát, stopla jsem ho, protože nemá uvedeno, kolik jich prodává.
10. dec 2009 o 19:41  • Odpovedz
vyzera to na duplu.....

no ak to nebude chciet zmazat, tak co uz, jej vec.... len potom aby ju baby nepretriasali v teme "rodne cisla objavucuje sa v albumoch" (ci ako sa to vola)
10. dec 2009 o 20:19  • Odpovedz
je to dupla, už mi napsala - zase jedna z těch, co je někdo šmíruje.
panda už to smazala
10. dec 2009 o 20:31  • Odpovedz
to teda jo, včera jsem jí psala, ať si přečte pravidla, protože prodávala šaty ve svatebním albu :angry:
11. dec 2009 o 10:26  • Odpovedz
inzerát na brms jsem jí blokla, napíšeš jí, ať si vybere jeden nick?
11. dec 2009 o 10:27  • Odpovedz
baby dik :wink:
karkul - idem jej napisat :slight_smile:
11. dec 2009 o 10:29  • Odpovedz
jani - dik za info ohladom crockera :wink:
11. dec 2009 o 10:31  • Odpovedz
neriesili ste uz niektora tuto uzivatelku? sa mi zda ten nick nejaky povedomy :unamused:
P.S. ten inzerat bol zase stopnuty, ale nebol zapisany v zozname...
http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=418705&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php
11. dec 2009 o 12:57  • Odpovedz
ano, bzzmajka, to som uz riesila na 100% ale neviem v akej suvislosti sakra.... idem pozriet historiu zablokovanych a napomenutych uzivatelov.

stopnute a nezapisane su obnovene....
11. dec 2009 o 14:21  • Odpovedz
oki jani dikes :wink:
11. dec 2009 o 14:26  • Odpovedz
ad "bzzmajka"
anocka • 17. nov 2009 o 22:50 | Change | 92.52.28.243
bzzmajka - vytvorila 2 temy na koniku - obe sa tykali hlasovania.... ja som ju raz napominala aby nespamovala Ip hlasovanim a sa mi vidi, ze aj niekto iny (neviem uz ci emjee, ikke alebo danu) ju napominal aby nespamovala forum.... takze bez upozornenia uz

asi jej treba pripomenut, ze aj na svadbe treba dodrziavat pravidla :grinning:
11. dec 2009 o 14:30  • Odpovedz
takze jej idem pisnut :grinning:

vybavene...pockam si co odpise :wink:
11. dec 2009 o 14:35  • Odpovedz
danu, nie nemoze, nekonkretny inzerat, kedze len oznamuje, ze sa otvorila predajna...
12. dec 2009 o 14:38  • Odpovedz
dostala som tuto ip da sa to riesit?
Ahoj Danu,
posledne tri dni, ked pridam inzerat, tak sa mi na uvodnej stranke vzdy zjavi s cervenym oramovanim, ako keby som tu vec chcela kupit a nie predat. V sekcii Bazar sa to uz zobrazuje normalne s popiskom Predam, len na tom uvode to ma cerveny ramik. Mohla by si to posunut niekomu kompetentnemu, nech sa na to pozrie, preco sa to deje?
Dakujem.
Peta
12. dec 2009 o 19:39  • Odpovedz
tiez som si to uz vsimla, je to daky error.... objavuje sa to vtedy, ked ma uzivatelka aspon 1 inzerat "kupim" - vtedy sa to takto doerroruje. neda sa s tym zatial nic robit, je potrebne pockat do novej verzie, s kt. sa finisuje
12. dec 2009 o 19:53  • Odpovedz
co sa deje s "dracekmracek"? viem, ze sa to tu uz nejako riesilo, ze ju "drmracek" alebo tak nejak ohovaral... ale preco? viem, ze ona mala predtym iny nick zmenila si ho a neviem uz ci kvoli tomu, ze ju niekto urazal.... mi vcera pisala Ip, ze co ma robit s Ip, ktore ju urazaju, tak som jej povedala, ze nech to maze bez precitania, ze to zabera a dotycna osoba to skor ci neskor vzda ked uvidi, ze jej neodpisuje....
12. dec 2009 o 20:00  • Odpovedz
diky napisem jej.
12. dec 2009 o 20:07  • Odpovedz
Jani, Dracekmracek je rada litovana. Ona mela ty nejvetsi problemy otehotnet (nikdo jiny tak velke problemy nemel - dle ni), pak byla na laparoskopii, to malem umrela, pri odberu vajicek pri IVF taky malem umrela, potom cele tehotenstvi mela nejvetsi komplikace. Sice rodila v terminu a cisarem, ale zas ma problemy s bradavkama pri kojeni... asi to jeste zadnou zenskou nebolelo jako ji. Je proste rada stredem pozornosti. Uz ji neneli radi holky tusim v kolinske diskuzi (prvni zmena nicku), pote holky v diskuzi Genetu (druha zmena nicku) a pak se upichla ve vlastovkach, kde ji maji rady a nevadi ji. Mne pripada na hlavu, jak si furt hraje na chudinku, ale nechapu, ze ji to az tak vadi. Osobne mi tu vadi uplne jini lidi!

Lenka132 a Renda71 - obe cerstve aktualizovana alba :rolling_eyes: Mam pocit, ze uz jsme zas tam, kde jsme byly. Zatimco Renda tam dala fotku svoji holcicky z mikulasske besidky, Lenka z jakehosi vyletu, kde byly i Rendiny deti :rolling_eyes:
12. dec 2009 o 20:19  • Odpovedz
ad renda + lenka - nuz, pozriem sa na ne aj zajtra a potom ostatne dni a budem sledovat ci si albumy obnovili :confounded:
12. dec 2009 o 20:40  • Odpovedz
Co s Giorginou?
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=18482&vOffset=780&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

Mam milion chuti ji zablokovat, protoze styl, jakym pise a narazi, urazi! Mam pocit, ze jsem ji mazala v posledni dobe tak 20 prispevku. Napriklad v te diskuzi o te Marusce jsem mazala, jak nazvala jeji matku "slapajznou." Pak si tam hraje na dobracku... :rolling_eyes: Jeji prispevky jsou od veci, temer v 90% temat!
13. dec 2009 o 14:21  • Odpovedz
ten posledny prispevok by som jej vymazala a ten tvoj by si si mohla nejako upravit, aby bola spokojna a nemala pindy.... ze tam nebude to, ze si sedi na vedeni, ale nieco v tom zmysle, ze asi nerozumie lebo nechce rozumiet.... a potom ak sa este raz ozve, by som jej prispevok zas vymazala a na chvilu ju blokla....
13. dec 2009 o 15:29  • Odpovedz
13. dec 2009 o 15:38  • Odpovedz
hladala som pod slovom "den" a zo 154 odkazov sa mi hodi jedine tato tema:
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=114027 - Svadobny den?? Kolko z Vas malo naozaj super den..a pre kolkych to boli viac menej stresy...... aj ked, nie je to asi uplne ono....
13. dec 2009 o 15:48  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.