• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
Zaridim. Ale ve Spolecnem terminu je necham.
14. dec 2009 o 20:08  • Odpovedz
ja by som ju presmerovala do temy na styl: pomoc s diplomovou pracou....
14. dec 2009 o 20:13  • Odpovedz
chcela som ale co su temy o diplomovkach tak su dané konkretne, tak zatial nechavam
14. dec 2009 o 20:45  • Odpovedz
hentu temu som aspon premenovala... takych tem, kde vselikto chce pomoct s diplomovkou -anketou, je tu viacero, ked narazite na nejake starsie, treba ich podla mna mazat... myslim, ked su starsie ako pol roka napr. :wink:
14. dec 2009 o 21:29  • Odpovedz
15. dec 2009 o 08:13  • Odpovedz
domi, rozmyslala som nad tym uz vcera vecer, tiez sa mi zdalo, ze take nieco uz je, no neprisla som na tu spravnu temu.... fakt neviem....

tuto temu: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=120353 mam odkazat do spolocneho terminu; ze?
15. dec 2009 o 10:19  • Odpovedz
jani - aj ja som stale hladala, ale nic taketo konkretne mi nenaslo...
15. dec 2009 o 10:24  • Odpovedz
jani do Spolocneho terminu nie, tam si pisu mamicky rovnako starych deti, podla mna moze ostat kde je
15. dec 2009 o 10:34  • Odpovedz
Jani na mk.sk je taka ista tema tak ju dam ako csfr a tuto cz tam presuniem :wink:
15. dec 2009 o 10:35  • Odpovedz
presunute :wink:
15. dec 2009 o 10:40  • Odpovedz
diky danu :slight_smile:
15. dec 2009 o 10:47  • Odpovedz
no nevím, co s ní, koukala jsem, že přispívala i do jiného tématu o příčeskách.
včera psala: vim, kde sehnat za dobrou cenu, pište do ip (nebo tak nějak), takže to jsem smazala a psala jí, že pokud je firma, ať nepřispívá do fora.
ale nevim, moc jí nevěřím. ono to téma je vůbec celé divné.
15. dec 2009 o 12:33  • Odpovedz
nechcem byt zla ale jej chyby vo vetach :rolling_eyes:
15. dec 2009 o 12:34  • Odpovedz
ja tiez nie...preto som to hodila aj sem
je to fakt divne, urcite robi reklamu ked nie sebe taka niekomu inemu...
podobne je to aj s tymi kameramanmi a fotografmi :unamused:
15. dec 2009 o 12:35  • Odpovedz
danu - tie radsej nechcem vidiet :zipper_mouth: :zipper_mouth:
15. dec 2009 o 12:40  • Odpovedz
podla mna to je neplatena reklama...co poviete vy?
http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=456001&;vReferer=%2Fbazar%2Findex.php

ale ako pozeram na ostatne inzeraty tak som si uz neni taka ista
15. dec 2009 o 14:17  • Odpovedz
domi..... co jaaaaa viem, nezda sa mi.... ved uvidime ak prida este dalsiu vyzdobu na auto, tak predsa len bude asi firma.... ale 2 vyzdoby mozu byt, niekto mava zvlast vyzdobene auto pre nevestu a zvlast pre zenicha
15. dec 2009 o 15:07  • Odpovedz
ved jo...ja som tiez nem celkom ista....pockame
15. dec 2009 o 15:10  • Odpovedz
15. dec 2009 o 17:23  • Odpovedz
Jeste k te zadosti Cuttyshark o promazani tematu Muj pritel je zenaty - koukala jsem na to (a nic nemazala). Krom toho, ze navtrhuji smazat brumdinku komplet (kvuli jejim chytrym nazorum se uz vyhybam beremku), tak se mi nejak nezda Kalu a Hrisnazena. Mam pocit, ze je to dupla.
15. dec 2009 o 17:43  • Odpovedz
ja som si v tej teme pozrela 1 oznaceny prispevok s tym, ze ma ist do Ip.... no nezdalo sa mi, tak som to nechala.... a ta "brum"cosi mi lezie na nervy uz dlllllho.... ona je najmudrejsia na svete, vsetko vie, vsade bola, vsetkym radi.... esteze som napisala do Ip, ze pripadne premazem, ze som nic neslubovala.... pozriem na to neskor vecer, asi okolo 1/2 noci az, lebo skor nebude cas

nie som si ista ale sa mi vidi, ze som sa uz pozerala ci to nie je dupla, no uz nepamatam ci som nieco zistila....
15. dec 2009 o 18:12  • Odpovedz
ta kalu a hrisnazena se tady už řešily, ale myslím, že se nějak nepřišlo na to, jestli je to dupla nebo ne. ale myslím, že ikke psala něco do dvou nicků z jedné IP :wink:

domi, já tam vidím 4 různé výzdoby na auto + tam píše organza podle přání. to už mi nepřijde ok.

janocko, já bych to dala do bazaru, do služeb.
15. dec 2009 o 19:59  • Odpovedz
aha, tak krista

krista • 8. prosinec 2009 v 11:45
kalu, hrisnazena - prý kamarádky z jedné vesnice (hrisnazena nemá PC tak píše od kalu :astonished:) nevím no
15. dec 2009 o 20:00  • Odpovedz
Mne prijde ten styl psani dost podobny no. Ale nevim.
15. dec 2009 o 20:52  • Odpovedz
ahojte :wink:

mozete niektora zapisat tento inzerat do zoznamu stopnutych? mne vobec nechce pridat odpoved :confounded:
http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=456426&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php
ide o duplicitny inzerat :wink:
Tak uz nic, konecne sa mi to podarilo
16. dec 2009 o 08:59  • Odpovedz
kajo - sme sa s jankou dohodli, ze pockame, ci nepride este nejaku a pak sa rozhodne ze co a ako :wink:
16. dec 2009 o 09:00  • Odpovedz
jani - firmam, ktore maju u nas zaplatenu reklamu sa mozu stopovat inzeraty, alebo sa im posielala len upozornenie? :confused: :sweat_smile:
lebo na prve 3 inzeraty bolo upozornenie, ze su na obrazkoch webove odkazy na danu firmu :
http://www.mojasvadba.sk/bazar/index.php?vLogin=baykalac
16. dec 2009 o 10:05  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.