• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
ikke - dik :wink:
18. dec 2009 o 10:40  • Odpovedz
jani - ty si jej uz jeden album zmazala, ze? ona si vytvorila pripr. a ma tam fofo zo svadby :angry:
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=547810&vReferer=
18. dec 2009 o 13:00  • Odpovedz
ano, zmazala som jej dnes v noci 1 album... a teraz opat.... idem jej napisat par teplych slov! :angry:
18. dec 2009 o 14:51  • Odpovedz
18. dec 2009 o 15:52  • Odpovedz
asi ne, napsala bych jí, ať v každém inzerátu prodává jen jednu věc a dá tam jen fotku té věci.
18. dec 2009 o 15:56  • Odpovedz
myslis, ze mozem liezt babam z kona do kapusty jak sa hovori? :sweat_smile:
nechcem sa im tam nejako montovat :rolling_eyes:
18. dec 2009 o 16:00  • Odpovedz
já se jim tam montuju taky :grinning: jak jsem doma, tak se nudím a prohlížím si i alba na koníkovi. tak když na něco narazim, tak mažu :slight_smile:
hele, já myslim, že je jedno, že nejsi admin na koníkovi, když na něco narazíš, tak to prostě oprav. :wink:
18. dec 2009 o 16:02  • Odpovedz
oukej, si ma prehovorila teda resp. ukecala :grinning:
takze co stopnem jej ich a napisem do zoznamu nech to da jednotlivo jo? :wink:
18. dec 2009 o 16:04  • Odpovedz
já bych to udělala, má mít každou věc v odpovídající kategorii :wink:
18. dec 2009 o 16:08  • Odpovedz
jo tak to udelam ja :wink: dik za pomoc kajo :dizzy_face: :dizzy_face:

uz je to udelalo ...uz je to hotovo :grinning:
18. dec 2009 o 16:09  • Odpovedz
dievcata z kona nebite ma potom ....som vam vliezla trosku do kapusty :astonished: :sweat_smile:
18. dec 2009 o 16:13  • Odpovedz
dobre si urobila, citujem z pravidiel:
Ak v jednom inzeráte predávaš viac vecí, musia všetky spadať pod danú kategóriu.

co v tomto pripade nebolo splnene :wink:
18. dec 2009 o 16:19  • Odpovedz
ikke - dik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dec 2009 o 16:20  • Odpovedz
18. dec 2009 o 20:50  • Odpovedz
danu, dala jsem si to vyhledat, vzhledově se infračervené lampy a bio liší, ale našla jsem i jednu bio infračervenou, takže těžko říct. podle popisu funkce je to v podstatě to samé, ale nejsem odborník.
18. dec 2009 o 20:55  • Odpovedz
kaji tak zatial necham uvidim co napisu este baby.

Moze byt na mk v bazare aj vzduchova pistol?
http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=457580&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvType%3D%26vOther%3D%26vOffset%3D280
18. dec 2009 o 21:02  • Odpovedz
podla mna to nie je to iste, ale ista si nie som... :sweat_smile:
18. dec 2009 o 21:02  • Odpovedz
fuha, no neviem co s tou pistolou.... ja osobne by som to stopla :sweat_smile:
19. dec 2009 o 20:55  • Odpovedz
nemozme tu pistol stopnut ako nesuvisiacu s obsahom stranky? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
19. dec 2009 o 21:56  • Odpovedz
hej, ja som za, tiez mi to napadlo.... nechcem hovorit za boba alebo kuka ale myslim si, ze oni by zbrane v bazari teiz nechceli :zipper_mouth:
19. dec 2009 o 22:15  • Odpovedz
pistoli bych stopla, to asi nepatří na žádnou ze stránek.
19. dec 2009 o 22:39  • Odpovedz
Holky co tahle diskuze, měla jsem za to že se bude rušit nebo nakonec nebude?
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=87137&vShowOnlyMessagesWithComplains=1
20. dec 2009 o 12:47  • Odpovedz
hej hej, mala sa rusit, ale napokon ze sa zrusi asi az ked sa ozve niekto z dakeho uradu, ze by to tam nemalo byt.... inak, lekari z CAR odporucaju pacientkam, ze ked im zvysili lieky, ze ich maju predat/darovat tu.... viackrat sa mi stalo, ze mi uzivatelka pisala, ze nevie do akej kategorie to ma dat do bazaru... ze lekarka jej povedala, ze tu sa to predava/kupuje vo velkom
20. dec 2009 o 12:52  • Odpovedz
Ja to tema docela hlidam, aby tam nikdo nepsal cenu nebo "prodam" nebo kontaktni udaje.
20. dec 2009 o 12:56  • Odpovedz
co si myslite o tejto uzivatelke?
http://www.mojasvadba.sk/adminclub/contributes_in.php?vLogin=julka0407

ja si myslim, ze je to firma, vsetky jej prispevky sa tykaju novej skolky Fairyland v BA....

takmer vsetky nove sukromne skolky co si zaplatia graficko-textovtu reklamu maju potrebu propagovat sa aj vo fore, tak som uz podozrievava :angry:
20. dec 2009 o 15:16  • Odpovedz
no jani, sice není jasný důkaz, ale já bych jí za firmu považovala, těžko se najde mamina, která by měla potřebu tak moc vychvalovat školku, že by to psala do každého tématu. nevim, beru to podle sebe - když bych chtěla někoho pochválit, napsala bych to jednoho, dvou témat.
tak když vidím, že někdo píše to samý všude možně, už ho automaticky podezírám.
20. dec 2009 o 15:24  • Odpovedz
ved to aj ja.... nedavno registrovana a vsetky prispevky sa tykaju tej skolky.... fakt divne a registracny e-mail ma vymysleny, tak o to som podozrievavejsia.... idem jej to vymazat
20. dec 2009 o 15:26  • Odpovedz
vymaž jí to a uvidíš, jaká bude reakce. co mám zkušenost, tak už se buď neozvou, nebo to ignorujou a píšou pořád to samé dál, pak je to jasný. když už sem někdo vleze, tak nepíše jen o jedný věci do deseti témat. to je můj názor.
jakože ne vždy je to firma, ale tady bych si na to skoro vsadila.
20. dec 2009 o 15:29  • Odpovedz
holky, nepamatujete si, jak jsme se dohodly, co budeme dělat s alby uživatelek, které mají svoje svatební stránky nebo zakládají svatební salon apod., i když v albu už nemají odkaz či reklamu?
konkrétně uživatelka vetka - kdysi jsme jí mazaly na toto téma diskusi (kde se tak trochu propagovala) - snad jsem jí tenkrát mazala i ta alba, no má zase 3 nová.
20. dec 2009 o 15:43  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.