• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
oki jani tak necham
3. jan 2010 o 12:09  • Odpovedz
jani ja som sa k tomu este nedostala
3. jan 2010 o 13:06  • Odpovedz
janocka, su tam zvady, tiez to nestiham citat cele lebo pisu fakt jak namazany blesk, nieco uz vcera kalerat(?) zmazala, ale momentalne nemam pocit, ze tam bolo nieco akutne na mazanie. sice tam uz len tie iste uzivatelky omielaju stale to iste dookola, obcas padne aj nejaky naznak provokacie...
3. jan 2010 o 13:37  • Odpovedz
pise mi jedna bab do ip ohladom tej temy
Od koho: radka.m.
Kedy: Dnes o 13:40

Komu: danu

Predmet: Sme zúfalí rodičia
chtěla bych se optat,když zamykáš jedno téma za druhým,kde jsou admini,aby zamkli také téma,které je na zamčení hned od samého začátku,v kojencích o vyřvávací metodě??????

Odpisala som jej ze sa to riesi
3. jan 2010 o 13:43  • Odpovedz
nemozme ju zavriet a odporucit na tuto temu?
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=37990
3. jan 2010 o 13:45  • Odpovedz
podla mna by sme mohli.... tak to idem zavriet a napisat, ze ak chcu pokracovat dalej a bez hadok, nech to robia v tej teme.... dakujem danu :slight_smile:
3. jan 2010 o 15:12  • Odpovedz
těžko říct, podle IP asi ne, ale podle typu nicku je to pravděpodobné.
ale bloknutý makarenko má určitě duplu kohuticek, suter
3. jan 2010 o 15:32  • Odpovedz
no ved to...
a ktory makarenko je bloknuty? :confused: :sweat_smile: jaksik to nevidim
3. jan 2010 o 15:33  • Odpovedz
mna z tych kameramanov raz vyruti :rolling_eyes: nick suter je vraj potencialny zakaznik AT studia..... este v lete volal ktosi z AT studia, ze preco nieco nespravime s tou temou a ze nick suter ich obhajuje a je to nevesta, kt. rozmysla nad ich sluzbami..... tazko povedat ci im to uverit..... keby sa zachovavali udaje o uzivateloch dlhsie, bolo by lahsie zistit ci su z dotycni z AT studia.... podla nastavenia PC.... nick mali "tomask" a este nejaky, mali dost specificke nastavenie PC, nie som si ista ale sa mi vidi, ze tiez mali OS X a to ma dost malo uzivateliek..... a este sa mi zda byt cudne, ze vsetci menovani sa prihlasuju z rovnakeho PC a pisu do tem o kameramanoch :confused:
3. jan 2010 o 15:38  • Odpovedz
aha, já myslela, že makarenko je bloknutý. sorry, je mi dneska mimořádně hodně blbě, tak už asi i blbě vidim :sweat_smile:
3. jan 2010 o 15:40  • Odpovedz
uz vidim...hej kohuticek je urcite dupla od makarenka :angry:

jani - je to s nimi stale horsie a horsie, uz ma fakt nebavia :rolling_eyes:
3. jan 2010 o 15:40  • Odpovedz
kajo - to je v poho :wink:
3. jan 2010 o 15:41  • Odpovedz
a s tymto co :
http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=462100&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php

sorry, ze tolko otravujem, ale ja uz som normalne prepracovana, je to horsie jak keby som normalne v robote bola :grinning:

uz len kvoli prenajmu to musim stopnut, ale...
3. jan 2010 o 15:45  • Odpovedz
stopnout, jednak pronájem, druhak služby - naaranžujem.
3. jan 2010 o 16:19  • Odpovedz
oukej, uz som to stopla :slight_smile:
3. jan 2010 o 17:11  • Odpovedz
mohla, done :wink:
3. jan 2010 o 18:08  • Odpovedz
ikke - dikes :wink:
a prepacte, ze sa vam kafrem do roboty :sweat_smile:
3. jan 2010 o 19:37  • Odpovedz
hlasovania mazeme, nie? mame to aj v pravidlach diskusii...
3. jan 2010 o 21:07  • Odpovedz
3. jan 2010 o 21:43  • Odpovedz
Jo, Domi, dej ty linky, co dala Ikke :wink:

Kajo, to asi smaz, to je hlasovani a v pravidlech se zadne vyjimky (na charitu atd.) myslim netoleruji.
3. jan 2010 o 22:28  • Odpovedz
market, podla mna to mozme nechat, nic podobne som nenasla.... a pise, ze to chce vymazat..... ak mi napisala Ip, tak jej mozme odpovedat, ze zamkneme a po cca 2 mes. ked sa ozve mozme vymazat ale hned teraz nie....
3. jan 2010 o 22:47  • Odpovedz
heh, prave som ju presmerovala... :sweat_smile: moze byt?
3. jan 2010 o 23:04  • Odpovedz
predvcerom (vcera?) som robila poriadky v zamknutych temach v casti "modrykonik.sk" - vymazavala som a nejde mi vymazat tema: http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=110598, nie je klikatelne to "delete thread".... skusala som to viackrat, no nic.... ostatne temy v pohode isli, len tato nie.... vam to ide?
3. jan 2010 o 23:04  • Odpovedz
nie, tam je nefunkcny Delete thread (nie je ani podciarknuty)
3. jan 2010 o 23:07  • Odpovedz
tak potom nie je chyba na mojej strane ked to nejde viacerym a bude to musiet vyriesit niekto zo silnej trojky (ci ako ste ich nazvali) bob, kuko, pierre :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jan 2010 o 23:08  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.