• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
nevsimla som si domcin prispevok... perdonno :sweat_smile: tykalo sa to toho noveho salonu v PP? tu som neupozornovala.... niekedy to robim tak, ze najskor vymazem a ked napise znovu, tak upozornim..... ale tak ked je to dupla + firma, tak bloknut bez upozornenia
12. jan 2010 o 17:29  • Odpovedz
diiiky ti :slight_smile:
12. jan 2010 o 17:48  • Odpovedz
jak diky, sak som odpovedala az ked to bolo neaktualne.... inak, zistila som, ze "iwonna" je majitelka svad. salonu, o kt. bola rec.... upozornila ma "baykalac"/studiomaggie.... napomeniem o par hod. a zapisem
12. jan 2010 o 17:58  • Odpovedz
aka "iwonna"? :confused: bavime sa o tom istom? :grinning:
ja mam duplu pavelka4 a ajusssa - ma novootvoreny svodobny salon v PP a ta iwonna patri k nim, ci ako? :grinning:

keby nieco, tak mna si dnes nevsimaj. trosku som mimo... :grinning:
12. jan 2010 o 18:05  • Odpovedz
ja uz na tychto tu nemam nervy :angry: :angry:
zase dalsi od pana drgana
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=119719&vOffset=0&vGotoLast=1#end

ja som za zamknutie temy
12. jan 2010 o 19:14  • Odpovedz
ikke diky, dala som len cz ked aj predsolu tak mali, a doteraz im ziadna baba z sk tam nenapisala.
12. jan 2010 o 20:25  • Odpovedz
zda s ami ze tema tu uz je ale nie som si ista, viem ze su temy voditko, popruhy, choditko pre deti
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=122679&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
12. jan 2010 o 21:33  • Odpovedz
maji ano, bavili sme sa o tom istom :grinning: uz som pisala postojacky, odpajajuc kable a obuvajuc sa, takze preto som to napisala tak ako napisala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

domi, tie prispevky fakt zavanaju reklamou.... mohli by sme ich chvilu sledovat a ak este prispeju v podobnom duchu, tak by sme ich mali zrusit....

danu, hladala som podobnu temu a nenasla.... iba vseobecne o chodeni, problemy s chodenim a potom o choditkach ako si pisala... takze podla mna moze ostat....
12. jan 2010 o 22:51  • Odpovedz
zase diddi :angry: http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=55344&vGroupOffset=0&vOffset=660 hodim na to oko neskor.... mozno az vecer, musim vyriesit 2 veci surne mimo fora
13. jan 2010 o 11:06  • Odpovedz
uz pisala aj ip
Od koho: diddi

Kedy: Dnes o 11:18

Komu: danu

Predmet: Zoznam stopnutých inzerátov v bazári a dôvody
Ahoj, pisala som Janocka a 3xoznacovala upozornenie v teme \"interupcia\", kde vas ziadam, aby ste vymazali cely prispevok od vieraj, pretoze ma uraza a patri to do ip...v teme som nikoho neurazala, diskutovali sme...svojim prispevkom reaguje na nieco, co bolo kedysi v inej teme a ona mala protichodne-pre \"nas\" viacerych urazajuce prispevky...a teraz to riesi tak, ze vypisuje, kde sa pripojim....moje prispevky davate vymazavat....a ked vas o to ziadam ja, tak sa to ignoruje....preto vas ziadam o zmazanie CELEHO jej prispevku, pretoze ma uraza.
Vdaka
13. jan 2010 o 11:35  • Odpovedz
ja od diddi davam ruky prec, odo mna sa uz ziadneho mazania nedocka, ani ked bude upozornovat ani ked bude nadavat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

zmazala som upozornenia v temach o skolkach (pinguin vs. slniecko), lackovi a pinguin som napisala, nech si vyberie 1 nick, plus lackovi ako odpoved na upozornenie, ze nemame ako overit jeho tvrdenie, ze ide o majitelku, tak ak sa citi byt dotknuty, nech postupuje podla pravidiel stranky, cast staznosti. uz mi ta zelena liezla na nervy :sweat_smile:
13. jan 2010 o 11:52  • Odpovedz
mne to nepride ako urazanie ale tiez to necham nech sa vyjadri Janka
13. jan 2010 o 12:20  • Odpovedz
a zase ip od diddi :rolling_eyes:

Od koho: diddi

Kedy: Dnes o 12:19

Komu: danu

Predmet: Aj Vam sa na prvykrat nenacita stranka Modrykonik?
Danu, kolkokrat mam pisat staznost? alebo komu?
13. jan 2010 o 12:21  • Odpovedz
co som si ten prispevok precitala, nezdalo sa mi to ako uraznie.... precitam si par stran prispevkov v tej teme a potom uvidim.... idem diddi napisat, ze to pozrem neskor, ze teraz riesim ine veci.... snad sa upokoji a nezacne oznacovat prispevky kade-tade
13. jan 2010 o 12:22  • Odpovedz
citala som len o stranu spat vtedy im tam diddi "vpadla" s poznamkami, oni len reagovali na jej inteligentne poznamky v diskusii
13. jan 2010 o 12:38  • Odpovedz
Ta posl. IP mě osobně uráží :sweat_smile:
13. jan 2010 o 13:16  • Odpovedz
13. jan 2010 o 14:25  • Odpovedz
domi, nijak. uz som jej pred par dnami raz stopla inzerat
13. jan 2010 o 14:45  • Odpovedz
och moj boze...idem to stopnut aj ja
13. jan 2010 o 14:51  • Odpovedz
13. jan 2010 o 15:15  • Odpovedz
domi, sak su biele, super k svadobnym satom :grinning:
13. jan 2010 o 16:54  • Odpovedz
tento album teda na streche moze byt, kedze to so zakazom zvierat z pravidiel zmizlo?
http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/efca7/album/nas-milovany-bennulinko-3-1-2010-nam-tragicky
13. jan 2010 o 17:12  • Odpovedz
Nevim, jak je to s pravidly, ale tohle je uz trosku moc. Mozna se zeptat na posouzeni Boba.
13. jan 2010 o 17:50  • Odpovedz
ikke - tak tento detail mi akosik usiel :grinning:
13. jan 2010 o 18:05  • Odpovedz
baby a s touto temou co? nic podobne som nesla, mozno na MK by sa nieco naslo :unamused:
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=122828&vOffset=0&vGotoLast=1#end
13. jan 2010 o 18:15  • Odpovedz
toto by som ja nemohla... si neviem predstavit, ze jem iba to co nieje tepelne upravene alebo ze jem len ovocie :confused:
13. jan 2010 o 18:21  • Odpovedz
ikke, na české střeše už je pár alb jen se psy, podle mého tam můžou zatím být, vzhledem k tomu, že v pravidlech nic není a alba jsou omezena velikostí.
teď nevím, jestli mi to psal bob, pierre, kuko nebo janocka, ale vím, že jsme si psali o tom, že tam zatím v podstatě může být cokoli, co není výslovně zakázáno, a že se uvidí, co tam budou cpát.
13. jan 2010 o 18:21  • Odpovedz
maji - tak to ani ja :confounded:
13. jan 2010 o 18:24  • Odpovedz
kaji, vdaka, pisal to bob pred par tyzdnami :wink:

k tym vitarianom - bola tu (na MK) kedysi taka tema "Hlavne nevarit", bolo tam par fanatikov, ktori sa na stranky prihlasili iba preto, aby podporili ineho fanatika, ktory tu temu zacal :sweat_smile: ale obavam sa, ze tema je uz zmazana alebo minimalne zamknuta...
apropo, pocut o frutarianoch - vzdy si spomeniem na film Notting Hill... :grinning:
13. jan 2010 o 18:52  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.