• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
aj ja dakujem :wink:
25. jan 2010 o 12:11  • Odpovedz
teda, janocka, akaaa hrubka... :confused: :grinning: to mas z citania konika... :wink:

minule sme hovorili (alebo to navrhol dokonca niekto z uzivatelov?), ze by sa to mohlo volat Zdravie, ale neviem, ci to chalani vtedy nezavrhli...
25. jan 2010 o 12:35  • Odpovedz
jeeeeejda ja a hrubka? preboha, hanbiiiiiiiiiiiiiim.... idem pozriet a upravit.... ze by mi uz z kona sibalo? to by som bola nerada :pensive:
25. jan 2010 o 12:49  • Odpovedz
hrubku som si hned nasla a upravila, ale aj tak sa hanbim.... ja, zastanca spisovnej slovenciny a v praci jazykovy korektor som toto spravila..... ach jaj :rolling_eyes:
25. jan 2010 o 12:52  • Odpovedz
ale jani, boooze stane sa, sak si to v rychlosti pisala :wink:
25. jan 2010 o 13:06  • Odpovedz
tito su uz ok? netreba uz nic mazat?? :confused: sorry, mozno sa blbost pytam, len sa mi to akosik nezda :sweat_smile:
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=34396&vOffset=150&vGotoLast=1#end
25. jan 2010 o 13:07  • Odpovedz
janke to fakt neda, normalne to opravila :sweat_smile:
25. jan 2010 o 13:19  • Odpovedz
dani - to robim aj ja :sweat_smile: proste to neznesiem, ked sa seknem a teraz ked viem, ze to mozem aj odstranit, tak potom nie je o com :grinning:
25. jan 2010 o 13:24  • Odpovedz
jasne, ze som sa opravila, tak lebo ja a hrubky, to sa nestava casto....

domi, ta tema este nie je ok, este chcem par stran dozadu precitat, premazat + napisat upozornenie, ze nech tam pisu k veci a nie kto je aky fuser, kto je aky horenos, nafukanec a pod....
25. jan 2010 o 14:09  • Odpovedz
jani - jasne, jasne, ja len, ze sa mi to tam vobec nepaci, co tam stale vypisuju :rolling_eyes:
25. jan 2010 o 14:21  • Odpovedz
ani mne sa to nepaci.... a ani tym, o ktorych tam pisu... potom dostavam Ipcky a maily od Zitnanskych, R65 studia, AT studia a neviem koho este..... ked bude nova verzia, budu vsetky tieto temy ohviezdickovane aby som vedela, ze mam na to davat pozor....

inak, pisala mi 1 uzivatelka, ze chce vymazat svoje prispevky... dohodli sme sa, ze ich oznaci a napise tam ako maju vyzerat po uprave.... nevidela som nikde, ze by oznacovala, tak ze ci to neoznacila alebo ste jej to upravili.... ak ste jej to upravili, tak velky vdak.... bolo to bud na MK.cz alebo BRMS, bola to daka spolocnoterminova tema
25. jan 2010 o 17:34  • Odpovedz
jani - ved jasne, taka reklama nahneva kazdeho...

ja som nic neupravovala...
25. jan 2010 o 18:03  • Odpovedz
ja by som asi dala do novej iba odkaz na tu staru, predsalen ta stara tema je o konkretnom zlatnictve/znacke :confused:
25. jan 2010 o 18:18  • Odpovedz
domi, nechat tak - presne z dovodov napisanych vyssie

http://www.modrastrecha.sk/forum/tema/sikovni-murari-v-okoli-trnavy - mam ho odkazat na bazar?
25. jan 2010 o 21:44  • Odpovedz
ide niekomu prepisat nazov tejto temy (zrusit http, www a .com)???
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=124089

a nemohli by chlopci naprogramovat, aby sa aspon do nazvov tem nedali vkladat www odkazy??? :rolling_eyes:
25. jan 2010 o 21:46  • Odpovedz
janocka, takych tem je par vo fore, ale neviem, ci aj z okolia trnavy.
ale napisat mu, nech vyuzije bazar, mozes, ak sa ti chce :wink:
temu by som nezamykala, iba ak je vo fore podobna... aj ked na druhej strane, vacsinou taketo temy nemaju vela odoziev...
25. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz
ikke prepisane :wink:
25. jan 2010 o 22:04  • Odpovedz
vdaka :slight_smile: mna to furt chcelo hodit na tu stranku, nechapem preco :angry:
25. jan 2010 o 22:09  • Odpovedz
ok, napisem mu, temu pohladam.... ale tak osobne si myslim, ze v bazare by to malo vacsiu odozvu... inzeraty typu: hladam majstra idu na dracku, vela ludi na ne reaguje a aj k veci - fakt odporucaju
25. jan 2010 o 22:46  • Odpovedz
danu, dotycna tam ziada o hlas, tak je to podla mna hlsovanie :sweat_smile:
a kedze tam nedala link (nic som nemazala), iba som jej tam hodila pravidla fora, mozno sa aj niektore ine uzivatelky poucia/priucia :wink:
26. jan 2010 o 08:56  • Odpovedz
domi, pozerala som to aj ja a tiez sa mi nezda, ze by to boli duply.... ale tak prispevky su podozrive... budem to dalej sledovat
26. jan 2010 o 09:33  • Odpovedz
suhlasim s tebou jani
26. jan 2010 o 09:40  • Odpovedz
a inak ani tieto inzeraty sa mi akosik nepozdavaju :confounded:
http://www.mojasvadba.sk/bazar/index.php?vLogin=nancya
26. jan 2010 o 09:41  • Odpovedz
vyzera to ako neplatena reklama veru...... by som to stopla a uvidime ci sa ozve....

ten album je divny.... tie pohare su co zac? ze by to chcela davat na svadbe ako darcek pre hosti? :confused:
26. jan 2010 o 10:04  • Odpovedz
oukej stopnem to teda...

ja neviem fakt, ze co to akoze chce byt :rolling_eyes:
26. jan 2010 o 10:09  • Odpovedz
napisem jej, opytam sa
26. jan 2010 o 10:54  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.