• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
naburenie do Ip sa podla mna mohlo stat takto: asaana zistila heslo uzivatelky slunilibu, prihlasila sa pod nou a precitala si jej Ip.... asaana pouziva neviem aky prehliadac (IE to nie je, Chrome to nie je, Mozillou si nie som ista, lebo ked ma niekto Mozillu, vyzera to nastavenie inak, nie je tam na konci to Megaupload, Safari to nie je, Opera to nie je a viac nepoznam) a slunilibu pouziva IE 8.

asaana sa ozvala, ze sa jej niekto nabural do loginu, ze tusi kto a ci jej nemozme prezradit kto.... takze co myslite - mam jej napisat standradnu odpoved + sa opytat, ze co si mysli, ze kto to je? viackrat som uz riesila ked niekto uhadol heslo ienmu, no toto je extrmne domotane
2. feb 2010 o 14:30  • Odpovedz
Aha teď koukám, že jsem to měla zafialověný tak jsem si nevšimla, že k slunilibu se hlásila ta samá IP co má asaana, no tak to je fakt prudérní :rolling_eyes:
Jo napsala bych jí tu standartní odpověď co ti na to sama řekne...
2. feb 2010 o 14:38  • Odpovedz
ok, tak napisem jej tu odpoved + ju pozmenenu poslem aj slunilibu, ze co mi k tomu napise..... som faaaaakt velmi zvedava ze co sa z toho vykluje
2. feb 2010 o 14:45  • Odpovedz
No já ještě víc :astonished: přijde mi ale divný že by asaana sama na sebe takhle upozornila :confused:
2. feb 2010 o 14:51  • Odpovedz
pokracovanie: asanaa napisala, ze podla nej za to moze uzivatelka lucitta.... podla prihlaseni a IP by to sedelo, lenze preco ma aj asanaa a rovnake 2 prihlasenia ako slunilibu, ked kazda ma vlastnu uplne inu IP a preco ma kazda este dalsie nicky....

nerozumiem uz vobec nicomu, som znovu na zaciatku
2. feb 2010 o 16:10  • Odpovedz
od kamosky mi dosla ip
Od koho: pietra

Kedy: Dnes o 16:19

Komu: danu

Predmet: reklama
tak dnes mi prislo z nicku granulka toto:

Pekny den prajem :slight_smile:
ak mate zaujem tak si pozrite nasu aktualnu ponuku zliav, jedna sa o nove produkty s roznymi farebnymi kombinaciami za super ceny:

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=48126

a pred cca tromi tyzdnami, dokonca dvakrat, z nicku ptr078 tot:
Dobrý deň, chceli by sme Vás pozvať na náš novospustený web www.Baboportal.sk. Ponúkame Vám príjemné užívateľské prostredie a jedinečnú kontaktnú províziu - s možnosťou zarobiť si na odporúčaní nášho portálu. Vyskúšajte nás

to druhe je zaujimavejsie ako si robi cez ip reklamu na ten baboportal.sk
2. feb 2010 o 16:27  • Odpovedz
presla som si nick ptr078 a vidim ze uz je blokovany
2. feb 2010 o 16:28  • Odpovedz
to s tym naburanim sa do nicku mi sedi na lucitta - uz je tam aj novovytvoreny nick ZACO, ktory ma veeelmi pozoruhodny mail a ktory bol vytvoreny PO tom, co sunilibu verejne napisala, ze sa (jej) niekto nabural do nicku. zaco zatial nema ziaden prispevok, no mozno by bol zaujimavy pohlad do IP dotycneho nicku...
2. feb 2010 o 16:32  • Odpovedz
2. feb 2010 o 16:49  • Odpovedz
danu, pisala si tej granulke upozornenie? nasla som, ze som ju upozornovala 6.1., ale nebola menovite upozornena, ze nema spamovat IP, iba som ju upozornila, aby nespamovala diskusie...

ikke • 40tt • 6. jan 2010 o 11:02
granulka - "reklama" na veci, ktore predava na mimibazari

ikke (admin)
Kedy: 6. jan o 11:01
Komu: granulka
Predmet: Detská stolička na papanie
Ahoj,
prosim, prestan spamovat diskusie na tychto strankach odkazmi na veci na predaj, obzvlast odkazmi na bazar na inych strankach.
Ak chces nieco predat, prosim, vyuzi Bazar na tejto stranke, bez dalsej reklamy v diskusiach!!!
Dakujem za pochopenie
ikke (admin)
2. feb 2010 o 16:54  • Odpovedz
dakujem velmi pekne za objasnenie, uz mi totiz z toho sibalo ako som takmer cely den patrala a citala diskusie.... zamotala som sa tym, ze som predpokladala, ze sa nabural niekto iny.... doriesim to (snad) vecer, idem o chvilu na stretko s emjee, zuz11, madeleine a este par bab tam bude, som milo prekvapena, ze ma pozvali :grinning:
2. feb 2010 o 17:10  • Odpovedz
tak ze pozdravujem :wink:
2. feb 2010 o 17:27  • Odpovedz
tento album mi pride ako reklama, ale neviem ci na tu miestnost alebo vyzdobu...co poviete vy?
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=577149&vReferer=
2. feb 2010 o 18:00  • Odpovedz
2. feb 2010 o 19:15  • Odpovedz
ikke - dik dik dik :dizzy_face: :dizzy_face:
2. feb 2010 o 19:47  • Odpovedz
ikke neposielala som jej este upozornenie, poslem jej ? alebo ju bloknes ?
2. feb 2010 o 19:51  • Odpovedz
poslem jej upozornenie este, ze to nepatri ani do IP :wink:
2. feb 2010 o 20:01  • Odpovedz
ikke diky :wink:
2. feb 2010 o 20:11  • Odpovedz
potrebujem poradit s tymto prispevkom :
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=5971&vOffset=3870&vGotoLast=1&vShowOnlyMessagesWithComplains=1

je mi jasne, ze uz ten web odkaz tam nema co robit, ale zda sa mi, ze sa jedna o osobu z tej firmy...ked si pozriete reg. mail a porovnate s menom z tej firmy moze to byt ta ista osoba :-/
http://www.mojasvadba.sk/adminclub/ipsearch.php?vLogin=katyka1234
http://www.studioenjoy.sk/kontakt.php

Dakujem za pomoc :wink:
3. feb 2010 o 12:51  • Odpovedz
aj ja si myslim, ze je z tej firmy (alebo pribuzny niekoho z tej firmy), navyse ma vo fore 3 prispevky a vo vsetkych spomina (sa pyta na) to studio... :unamused:
3. feb 2010 o 13:23  • Odpovedz
zvlastne... ale kazda ma inu IP... neviem
3. feb 2010 o 13:32  • Odpovedz
no ved totok :unamused: necham to tak zatial, a uvidim, co janka povie, ked sa vrati...
a dakujem za pomoc ikke :wink:
3. feb 2010 o 13:41  • Odpovedz
mohla by som vas niektoru pekne poprosit ci by ste nemohli stopnut tento inzerat? :sweat_smile:
http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=485833&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php

nakolko s danou uzivatelkou mam neustale problemy kvoli inzeratom, my aj pekne Ip poslala :rolling_eyes: ide o to, ze poziciavanie je v bezplatnej inzercii zakazane....dakujem :slight_smile:
3. feb 2010 o 15:30  • Odpovedz
stopnute :slight_smile:
3. feb 2010 o 15:52  • Odpovedz
dakujem maji :wink:
3. feb 2010 o 15:56  • Odpovedz
hned bloknut? alebo len upozornit?
spamovala cely spolocny termin :angry:

mamonia • 1d • Dnes o 18:52 zuzla2: ...
ahojte zienky,mozem vas o nieco poprosit? klik na stranku a pridajte svoj hlas prosim.Dakujem :slight_smile:

http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=d60a87c903f5bc6a338f108ec747bf3cfbcd906d1249317818
3. feb 2010 o 19:48  • Odpovedz
Danu, uz jsem ji upozornila. ted mi odepsala

mamonia napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
uz som dostala upozornenie :unamused: nebudem narusat pravidla,len som chcela o nieco poprosit zeny v diskusii :cry:
3. feb 2010 o 19:57  • Odpovedz
domi, mozno poprosila kamosky aby sa zaregistrovali, lebo tak vsetky registracie v priebehu hodiny, prispevky iba v tej teme.... by som to vymazala..... ale az cez den, som k.o, iba som prisla kuk co noveho
3. feb 2010 o 20:19  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.