• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
do toho tématu o dotaznících bych to asi nepřesouvala, je to o něčem jiném. spíš mi jde o to, jestli tohle povolujeme, tuším, že už jsme to jednou řešily. ale kdybych si tak pamatovala, k čemu jsme došly :sweat_smile:
7. feb 2010 o 16:36  • Odpovedz
hej presne, ani mne sa to do toho dotaznika nehodi...
a tiez si nejako nepamatam ci take temy nechavame :zipper_mouth:
7. feb 2010 o 17:05  • Odpovedz
ad ciapky - tak ako vravi terka - ak nie je jasne, ze to ma na kseft, tak nechavame.... tazko im dokazat, ze to nemaju pre svoje deti

ad ariane - napis jej v skratke, nech Ip od habibim necita.... ariane je krava, kvoli nej sa na MS zamkla tem Moj manzel je moslim, pokojne tam baby rok (alebo viac) komunikovali.... prisla ariane, zacala vyryvat, mudrovat, vyhrazat sa interpolom a pod. Tak baby odisli, ale napisala som, ze budu sukromne diskusie, tak potom sa vratia.....

ad tema na MS/BRMS - nechajme, uvidime co z toho vzide....
7. feb 2010 o 23:34  • Odpovedz
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=109035&vShowOnlyMessagesWithComplains=1 - viete o tom niekto nieco? je s niekym dohodnuta, ze to chce upravit? pozrela som si teraz od koho mam Ip a nsoci tam nebola....
7. feb 2010 o 23:42  • Odpovedz
8. feb 2010 o 08:08  • Odpovedz
myslim si, ze je to na kseft..... co maju ostatne 2 tyzdne vsetci s tym Swarowski (ci ako sa to pise)? :rolling_eyes: pomaly kazdy druhy den niekto kseftuje s touto bizu
8. feb 2010 o 09:57  • Odpovedz
oukej, stopnem to a uvidime co napise....
8. feb 2010 o 09:58  • Odpovedz
Zavrely byste toto tema? http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=125488&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
Hodila jsem ji tam link na Depoproveru, premyslim, ze bych ji dala i link na Otehotneni po vysazeni antikoncepce.
8. feb 2010 o 12:08  • Odpovedz
market, do tej temy o tej injekcii by som ju nepresuvala.... alebo ak hej, tak by som tu povodnu diskusiu z volnej presunula do snaz. Ale ked sa do do diskusie link na otehotneni po vysazeni a presmeruje sa tam, tak to bude ok
8. feb 2010 o 12:22  • Odpovedz
Ok, uvidime. Hlavne jsem netusila, ze se takove svinstvo v dnesni dobe jeste pouziva :sweat_smile:
8. feb 2010 o 12:33  • Odpovedz
8. feb 2010 o 12:48  • Odpovedz
takze dupla nick som blokla + aj IP su bloknute, inzerat som stopla ale co s tym albumom?
8. feb 2010 o 13:32  • Odpovedz
nsoci je s niekym dohodnuta? to chce nieco prepisat alebo co s tym?
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=109035&vShowOnlyMessagesWithComplains=1
8. feb 2010 o 14:20  • Odpovedz
Ikke, se mnou ne :sweat_smile:
8. feb 2010 o 14:24  • Odpovedz
ikke ani so mnou, rano som na to pozerala ale neviem co s tym mam urobit :sweat_smile:
8. feb 2010 o 14:25  • Odpovedz
na nsoci som sa pytala aj ja, vcera 23:42....

domi, pred par dnami mi pisala mimiska, ci moze v bazari predavat saty jej kamoska z francuzska... napisala som jej, ze jasne, ale neviem ci ma nejaku sancu ak bude text inzeratu po F... tak napisala, ze ona jej s tym pomoze.... tak asi sa mimiska prihlasila pod khoudishka.... ze by upozornovala na seba dopredu, ze bude mat duplu? to sa mi nevidi.... preto si myslim, ze sa pod nou prihlasila...
8. feb 2010 o 14:41  • Odpovedz
ked nik o nsoci nic nevie, s nikym nie je dohodnuta, napisem jej
8. feb 2010 o 14:41  • Odpovedz
oukej jani, tak ju idem odbloknut :sweat_smile: ja som to nevedela :sweat_smile: :sweat_smile:
8. feb 2010 o 14:43  • Odpovedz
chapem, ze si to nevedela ked ti nenapisala.... mne nenapadlo pisat to sem, nepredpokladala som, ze sa pod nou prihlasi..... treba jej napisat upozornenie, ze sa nesmie prihlasovat pod inym nickom, lebo okrem porusenia pravidiel su z toho neprijemnosti, ze sa moze zdat, ze je to dupla nick

nsoci som napisala
8. feb 2010 o 14:45  • Odpovedz
no idem daco vymysliet a poslem jej to
8. feb 2010 o 14:49  • Odpovedz
co s touto?
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=125560&vGroupOffset=0
otvorila novu temu, lebo v tej povodnej vraj "moralizuju" namiesto pomoci...
8. feb 2010 o 22:06  • Odpovedz
A to mysli, ze v nove moralizovat nebudou? :unamused:
8. feb 2010 o 23:31  • Odpovedz
suhlas s market - ako chce dosiahnut, ze v novej nebudu moralizovat?
8. feb 2010 o 23:55  • Odpovedz
domi, vidi sa mi, ze nieco taketo sa uz riesilo.... pripomen mi, ze sa na mam na to pozriet niekedy v priebehu dna.... kopni ma na chate, bo som tu len na skok a zas ficim firmy riesit... vdak
9. feb 2010 o 10:37  • Odpovedz
okej jani, snad nezabudnem :zipper_mouth:
9. feb 2010 o 10:40  • Odpovedz
haloooooo, rychlo, je tu niekto?
toto
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=125618&vAddResponse=1&vGroupOffset=0&vSuccessLogin=1#response
je na zmazanie, bod 58. neviemkolko, ze?
9. feb 2010 o 11:05  • Odpovedz
terez - asi myslis 58.1. :sweat_smile:
9. feb 2010 o 11:08  • Odpovedz
hej, idem to zmazat, uz len nazov hovori sam za seba
9. feb 2010 o 11:09  • Odpovedz
prave som na tu temu pozerala, hroza toto uz :rolling_eyes:
9. feb 2010 o 11:11  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.