• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
myslim, ze to je katalog, lebo pise kolko trva dodanie, ze je to na objednavku a ma viac velkosti prstenov
12. feb 2010 o 12:24  • Odpovedz
12. feb 2010 o 12:27  • Odpovedz
12. feb 2010 o 15:59  • Odpovedz
sa mi vidi, ze tema o photoshope uz je (alebo iba na svadbe ze by?) tak to pozriem...

domi, baykalac ma pravdu - velke pismena + tie bodky + 3 rozne velkosti.... silne pochybujem, ze by si pre osobnu spotrebu kupovala podprsenky od A po C
12. feb 2010 o 16:07  • Odpovedz
sa mi taky zda...idem to stopnut :slight_smile:
12. feb 2010 o 16:09  • Odpovedz
tak photoshop je iba na svadbe http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=13856 - by som to nechala, nech sa tam moze diskutovat o PS vseobecne + jej tam dam odkaz na svadobnu temu, ze to jej mozno tiez pomoze
12. feb 2010 o 16:12  • Odpovedz
jani - mas 11 000 prispevkov :astonished:
viem mimo temu , ale musela som :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2010 o 16:13  • Odpovedz
baby zo svadby - sa mi vidi, ze uz bola tema o svadobnych zabach, no neviem ju najst

nezlobte se že Vás obtěžuji, můžete mi poradit, kde bych mohla sehnat ty svatební žabky? Přes Vás?

Děkuju Gabriela Picová
12. feb 2010 o 16:33  • Odpovedz
12. feb 2010 o 16:40  • Odpovedz
to mi tiez napadla ta tema o balerinach... crocs, to uz je dost mimo asi.... dam jej link a uvidime....
neviem preco si niektori ludia myslia, ze sme svadobny obchod, psychologicka a pravna poradna zaroven :grinning:
12. feb 2010 o 16:45  • Odpovedz
Holky neni tohle spíš na inzerát, příp. odkázat ji do témat o Quinny?
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=125925&vGroupOffset=40
13. feb 2010 o 13:11  • Odpovedz
teri - mne by sa to skor hodlilo do tej temy o quinny :wink:
13. feb 2010 o 13:17  • Odpovedz
ale zase na druhej strane mohla by to dat ako inzerat :sweat_smile:
13. feb 2010 o 13:23  • Odpovedz
ako prinutit uzivatelov, aby oblecenie pre muzov a zeny zadavali do tych "novych" kategorii a nie do Ostatne nedetske? fakt ich mam vsetkych v Ostatne nedetske zablokovat, nech si to popresuvaju??? :confused: :sweat_smile:
13. feb 2010 o 14:07  • Odpovedz
Domi já bych řekla že by mohla využít obojí, ale když už inzerce, tak nevím do jaké by to dala kategorie :sweat_smile:
"Prodám, koupím, daruji" těžko :confused: :sweat_smile: to zní dost blbě, tak asi jen to téma o Quinnym nebo nevím :sweat_smile:

Ikke já bych to asi jen přesunula :unamused:
13. feb 2010 o 15:16  • Odpovedz
ak to s quinny do bazaru, potom do kategorie Sluzby, ako "kupim" :wink: /=kupim sluzbu/

s tymi inzeratmi na oblecenie som si dovolila napisat do stopnutych inzeratov, tie co tam su by som uz nechala tak a odteraz sa ich snazila presmerovavat na tie dve ine kategorie (blokovat, nech si to zadaju do spravnej kategorie tak ako pri inych inzeratoch)
13. feb 2010 o 16:43  • Odpovedz
ikke myslis ze si to ti ludia citaju? :angry:
13. feb 2010 o 20:05  • Odpovedz
budu musiet, ked im tie inzeraty zacneme blokovat aj v tej kategorii...

mimochodom, pisala mi jenny2009, ze preco ma zablokovane inzeraty, tak som jej skopcila tvoj prispevok a poziadala ju, nech si tie inzeraty laskavo presunie ak ich chce odblokovat... som zvedava, ci pochopi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
13. feb 2010 o 20:33  • Odpovedz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=260908

můžete některá upozornit dotyčnou na 3 netextové prvky a fotky míša řezu :sweat_smile: ode mne by to brala jako osobní utok :rolling_eyes: :sweat_smile:
13. feb 2010 o 20:48  • Odpovedz
nehledě na to že byla už jednou upozorněna na více netex.prvků a nic se neděje :rolling_eyes:
13. feb 2010 o 20:50  • Odpovedz
upozornena a misa rez zmazany :wink:
13. feb 2010 o 21:01  • Odpovedz
ikke díky....

a ty stále 2v1???
13. feb 2010 o 21:03  • Odpovedz
ano, furt kinderko /uff, ani neviem, aky smajl by som sem hodila.../
:wink:
13. feb 2010 o 21:09  • Odpovedz
ikke nezávidím :sweat_smile: járodila předčasně a i tak to bylo už na mě dost :sweat_smile: ale teď mi pupek chybí :sweat_smile:
13. feb 2010 o 21:12  • Odpovedz
ikke ja im tie inzeraty nepresuvam, hned blokujem, musia sa to naucit
13. feb 2010 o 21:20  • Odpovedz
do temy o jehovistoch sa prihlasil nejaky horlivy svedok a ya chvilu tam asi skopiruje celu bibliu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=77007&vOffset=1500&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

co s nim?
14. feb 2010 o 13:17  • Odpovedz
Ahojte,

mam otazku : blokla som dnes dve duply + blokla som aj nejake IP, z ktorych sa prihlasuju, ale nie vsetky, lebo ich je strasne vela...tak sa chcem spytat, ci to nebude nejako vadit, ze nie su vsetky bloknute? :confused: :sweat_smile: totiz vacsinou sa z nich prihlasuju len tieto bloknute duply...

Dakujem :wink:
14. feb 2010 o 14:58  • Odpovedz
domi, predpokladam, ze dotycna ma pohyblivu IP a teda sa z 1 IP prihlasi iba 1x alebo max. viackrat ale v ramci nejakeho kratsieho casoveho useku, napr. pocas 1 dna... potom staci blokovat par poslednych IP. aj tak to vacsinou nema moc vyznam, lebo pri dalsom zapnuti PC ma zas inu IP...
alebo sa jej podarilo z niektorej IP prihlasit s odstupom viacerych dni?
14. feb 2010 o 19:49  • Odpovedz
teri - dakujem :wink:
nie nepodarilo, len sa pytam pre buduce info :grinning:
tak potom sa necudujte, ze aktualna strana v teme zablokovana IP je uz pomaly na konci :sweat_smile:
14. feb 2010 o 19:52  • Odpovedz
ikke napisem mu do ip nech sem nedava cele citaty? Mozem mu navrhnut nech napise ze sa to nachadza v biblii tam a tam
14. feb 2010 o 20:15  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.