• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
Ikke no tak hlavně že si to bibi vyfotila, má důkaz :slight_smile: ale jak se to bude řešit dál to nevím, je to smutný :unamused:

Řekla bych že to určitě bude dětská motorka podle těch fotek :slight_smile:
31. okt 2008 o 21:58  • Odpovedz
...hlavne ze to dieta k tej motorke sa ma narodit o 110 dni :sweat_smile:
31. okt 2008 o 22:00  • Odpovedz
Někdo neví co s penězma :grinning: ale fakt blbý je kupovat takový věci dopředu :confused:
31. okt 2008 o 22:11  • Odpovedz
Porušuje tohle pravidla? Vždyť jsou to fotky dítěte ne? (dostala jsem upozornění do IP)
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=232171&vReferer=
1. nov 2008 o 10:25  • Odpovedz
no mne to skor pripada, akoby sa holcicka chcela predat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
nechala by som dve najmenej provokujuce, pretoze je na dospelackom fore, tak je povazovana za dospelu.

aj ked neviem, ci pravidlo o dvoch fotkach "maminky a tatinka" plati, aj ked v albume nie su nijake ine dalsie fotky...? :wink:
1. nov 2008 o 10:31  • Odpovedz
No tak tohle je hodně divný :astonished: Tak jí napíšu IP a kdyžtak to promažu :wink:
1. nov 2008 o 10:47  • Odpovedz
ikke podla plastovych kolies to je detska motorka

krista ak je to naozaj dospelacka (co podla roku narodenia je) tak dve fotky nechat a ostatne zmazat - ikke hlavne taki, co este necakaju dieta a nechcu si tam davat x ocikanych testov a nekupuju vybavicku na 10 rokov do zasoby nech maju aspon dve svoje fotky
1. nov 2008 o 11:38  • Odpovedz
emjee, ona je narodena 13.1. 98 ... ma 10 rokov
1. nov 2008 o 11:55  • Odpovedz
pajmis
Kedy: Dnes o 12:21
Komu: ikke
Predmet: [Bez předmětu]
Ahoj, chci si postěžovat na album uživatelky klarciik... myslím, že tyhle fotky nepatří na tuhle stránku, ale někde na seznamku... a taky si nemyslím, že by se tahle dívčina snažila o dítě... P.
1. nov 2008 o 12:23  • Odpovedz
aha ja som kukala ze 88
podla mna to zrusme, fakt je to provokujuce a nechutne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. nov 2008 o 12:44  • Odpovedz
idem to zrusit a mam chut dievcatku aj trochu prehovorit do duse... :pensive:
1. nov 2008 o 13:15  • Odpovedz
autor
kocky tak s tymto teda ma zajedno pobavilia za druhe mam otazku, vymazat ci nechat? ako priklanam sa k vymazaniu...

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=208136&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D20%26vOrderBy%3D1
4. nov 2008 o 10:35  • Odpovedz
Anax já bych jí to smázla, sice hezkej typ na svat. cestu, ale se svatbou samotnou to až tak moc společnýho nemá :sweat_smile: :wink:
4. nov 2008 o 11:01  • Odpovedz
anax zmazat
4. nov 2008 o 16:03  • Odpovedz
krista, tato tema tu uz niekde je, urcite je to dupla
5. nov 2008 o 20:59  • Odpovedz
5. nov 2008 o 21:01  • Odpovedz
Baby mam dilemu co malemu synovcovi kupit, teda nie je az taka velka len sa rozhodujem medzi 2 autodrahami a chcela by som vediet nazor mamiciek co maju take deticky ( cca 3 a pol rocne) mozem si vytvorit na to temu? ze nech mi poriadia ktoru autodrahu kupit synovcovi:slight_smile:?
5. nov 2008 o 23:49  • Odpovedz
zuz jasne, len rozmyslam do akej kategorie to zaradit, Volna diskusia?
6. nov 2008 o 06:31  • Odpovedz
dala som to do volnej diskusie a super mi baby pomohli, uf to bola dilema :grinning: vobec netusim co takym detom a dalsiu dilemu mam co 7 a 9 rocnej slecne :grinning:
6. nov 2008 o 10:43  • Odpovedz
ale na to uz volakde tema je :grinning:
6. nov 2008 o 10:52  • Odpovedz
hej na to nejdem otvarat temu to sa opytam v darcekoch, ale toto bol konkretny problem a dilema medzi ľ hrackami :grinning: teda medzi dvoja drahami :grinning:
6. nov 2008 o 11:19  • Odpovedz
Poprosím vás o váš názor:
dita22 a toni78 je to dupla nebo ne?

Projela jsem jejich příspěvky, dita když se někde objeví tak většinou napíše jen "ahoj" nebo prudící poznámku, chodí s toni do stejného tématu Oktober/Říjen 2008 kde dita kritizovala něčího manžela a toni na ni regovala pouze slovy: dita-SBOHEM!!!! ... a že by chtěla vidět jejího playboye... údaje v pasech jsou odlišná, dita má dvojčata Nelu a Emu, dokonce má v pasu i vyplněno kolik vážily a měřily, toni má kluka Tobiase a holku Adélku. Mají i stejné časy přihlášení.

Osobně si myslim, že dupla to je, otázka co s tím udělám, očividně to tady zase nemá někdo v hlavě v pořádku a řeší si komplexy tím že si zakládá nový nick a uráží holky se kterýma je denně v kontaktu a hraje si na kamarádku.
6. nov 2008 o 20:26  • Odpovedz
6. nov 2008 o 20:30  • Odpovedz
Ještě chci říct, že se přikláním k tomu natvrdo to napsat do tohoto tématu (jestliže to bude dupla):
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=47941&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

a holkám z toho tématu bych hodila do něj link ať vědí s kým mají tu čest, protože mě to přijde hrozný psát si s někým tak podlým!!! Dočetla jsem se teď že tam prudila docela často, kdo chce vidět víc, můžete juknout sem na pár příspěvků:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=67629&vGroupOffset=40&vOffset=780
6. nov 2008 o 20:35  • Odpovedz
krista, ja by som aj povedala, ze to je dupla, ale tiez to neviem dokazat... ak baby na nic nepridu, akus sa obratit na boba
6. nov 2008 o 20:58  • Odpovedz
Ikke díky, počkám teda na názory ostatních, kdyžtak písnu i bobovi a když se prokáže že to je ona, tak o ní bez milosti napíšu do toho tématu :wink:
6. nov 2008 o 21:01  • Odpovedz
autor
krista a neskusala si ist na nu na drzovku cez ip sa jej na to spytat?
6. nov 2008 o 21:06  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.