• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
domi, septembrovi som napisala ci ma daky dokaz.... ak ma, snad ho da a nebude ako iny "isty" fotograf, kt. zakazdym melie oblubene: viem ale nepoviem :grinning:
27. apr 2010 o 23:20  • Odpovedz
Jani pisala mi diddi :rolling_eyes: , ze vsetky temy o urieknuti su zatvorene, a ze by chcela jednu otvorit/co proti urieknutiu/-presny nazov teraz neviem, alebo ci moze zalozit novu.
co s nou?
27. apr 2010 o 23:21  • Odpovedz
by som tu aktualnu, kt. bola kvoli rimmel zatvorena odomkla a uvidime co to spravi.... ak to spravi to, co si myslim - ze to prilaka rimmel, tak rimmel bloknem
27. apr 2010 o 23:27  • Odpovedz
jani - MD som myslela matersku dovolenku :wink: ...proste stalo sa to, ze som stopla nejaky inzerat v bazari na vyrobky, ktore sama vyraba a pisala mi, ze je na MD tak si chcela trosku privyrobit. Preto ma napadlo, ze ako je to vlastne z reklamou na MK, ze ci jej nepoviem, nech si da inzeraty tam...

inak septembro nebol uz bloknuty? :confused: :sweat_smile: ok,ked nieco zistis daj mi please vediet....dakujeem
28. apr 2010 o 08:25  • Odpovedz
ok, Jani otvaram :wink:
28. apr 2010 o 08:55  • Odpovedz
domi ano, bazar na MK je pre vsetkych zadara aj pre tych, co nieco vyrabaju... no ked vyrabaju svadobne vankuse, pierka a ine svadobne prkotiny tak maju smolu, lebo to na kona nepatri :sweat_smile:
28. apr 2010 o 09:54  • Odpovedz
okej, diky...len si musim spomenut, ze co vyrabala :sweat_smile:
28. apr 2010 o 10:01  • Odpovedz
domi, dupla nick od septembro bol bloknuty.... septembro nechavam lebo ak si vytvori dupla nick, bude to lahsie zistitelne... keby sme blokli septembro a o mes. by si vytvoril novy login, boli by sme v haji... takto ak si vytvori novy, rypaci nick a bude sa prihlasovat aj ako septembro, tak ho máme chyteneho :wink:
28. apr 2010 o 10:10  • Odpovedz
jaaaaaj, jaksik mi to opat nedoplo :zipper_mouth: to je ako s pauzickom, toho si tiez nechavam odbloknuteho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. apr 2010 o 10:10  • Odpovedz
28. apr 2010 o 15:11  • Odpovedz
Jani myslim, ze ano /presunut/

Jani prosim ta, stale plati stopovat Kupim,Darujem? lebo je vela inzeratov na mk, nech to preriedim
29. apr 2010 o 08:31  • Odpovedz
Ano, plati: Kupujem von, aj Darujem k objednavke von.... ja to tiez riedim 1 - 2x za den
29. apr 2010 o 09:58  • Odpovedz
ok Jani, idem stopovat

akurat som sa s tebou "trafila" autosedacka 15-36 hadzem link a uz je zavreta :grinning:
29. apr 2010 o 11:22  • Odpovedz
no ja som sa bala, ze sa trafim s tebou :grinning: lebo tak ja som nezamkla temu uz ani nepamatam :sweat_smile:
inak, funguje ti zoznam tem v novom admine ci ides cez svadbu? mne to nejde... strechove temy mi idu nacitat, no konske nie
29. apr 2010 o 11:28  • Odpovedz
jani temy mi nejdu na novom admine ale ip ano. Ale ked si to spomenula mam otazocku, mozno som nepochopila, ale ked zadam nick pouzivatela vyhodi mi ip ale nevyhodi mi computer ako to tam dam?neviem ci som to spravne napisala. Totizto ty si raz hodila link na kontrolu nejakej ip a tam bol aj computer
29. apr 2010 o 12:04  • Odpovedz
no ja mam moznosti: Users, IPs, Computers, Threads.... ty computers nevidis? zistim preco
29. apr 2010 o 12:09  • Odpovedz
Máte někdo zkušenost s tímto? :astonished:

barevna
Příjemci: krista
Dobrý den, u mého bazaru mi svítí že mám jednu zprávu v zboží o které jsem projevila zájem, ale nikde tam žádnou novou nevidím .Děkuji

Vojáková
29. apr 2010 o 12:16  • Odpovedz
nech to posle Viktorovi - nick viz
bo ja poradit neviem :sweat_smile:
29. apr 2010 o 12:20  • Odpovedz
Jani, nie ja computers nevidim :confused:
29. apr 2010 o 12:45  • Odpovedz
Jani v tejto teme hlada baby ktore budu rodit v Kosiciach, lebo v termine decembri 2010 su baby vacsinou z Ba a okolia, mam jej ju nechat? Ak ano, nech nam potom neotvaraju na kazdy mesiac a mesto novu temu :confounded:
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/kosicanky-termin-december-2010/
29. apr 2010 o 12:48  • Odpovedz
dani - ja tam tiez nemam taku moznost, ze computers :confused: ale mozno je to preto, ze janka ma ine nastavenia, kedze je hlavny admin a pracuje v asmire :wink:
29. apr 2010 o 12:51  • Odpovedz
Jani prispevok o 12:48 vyrieseny, nasla som starsiu temu Kosicanky na zaciatku tehu tak som ju dala tam

Domi takze ani ty to nemas?
29. apr 2010 o 13:27  • Odpovedz
caute. ani ja to nemam.
29. apr 2010 o 13:27  • Odpovedz
dani - nemam a ani majka, takze janka je ina :grinning:
29. apr 2010 o 13:29  • Odpovedz
tak som to zistovala... je to tak ako pise dominika - ja som ina :sweat_smile: zas :grinning: :sweat_smile:
29. apr 2010 o 14:02  • Odpovedz
jani - ale ja som to nemyslela v zlom :sweat_smile:
29. apr 2010 o 14:31  • Odpovedz
ja chaaaapem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked budete chciet nieco zistit kedykolvek, tak viete, ze vam to zistim :wink:
29. apr 2010 o 14:34  • Odpovedz
jani, spoliehame sa na teba :wink:
29. apr 2010 o 15:02  • Odpovedz
baby, kt. sa vyznate v kozmetike.... http://www.modrykonik.cz/bazar/prodejce/ivetinka/ - pri niektorych inzeratoch som rozoznala, ze je to Orfilame, no pri tych, co nie su stopnute si nie som ista..... ak niektora poznate oriflame veci tak pls poradte ci to je alebo nie je oriflame.... vdak :wink:
30. apr 2010 o 10:28  • Odpovedz
30. apr 2010 o 10:29  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.