• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
maji - je to divne, popros janku, nech pozrie hesla :wink:
18. máj 2010 o 08:27  • Odpovedz
domi, jeden prispevok vymazem - kde je utok na brialku, druhy necham....

a mala by som prosbu.... ci by si jej teda nenapisala, ze kedze je nevesta tak ok, moze prispievat do fora, no nesmie tam spominat toho fotografa kedze je zaujata.... ja ti kludne aj text vymyslim, len ty to posli.... ja to nechcem posielat, bo ona mi dost bonzov na zle albumy, firmy vo fore, odbacanie od temy, dupla nicky a pod. davala :sweat_smile:
18. máj 2010 o 11:23  • Odpovedz
ok, dik

jasne, poslem, len mi to hod do Ip co treba poslat a poslem :wink:
18. máj 2010 o 11:32  • Odpovedz
janiii, vieme toto nejak kuknut? ci je to dupla alebo len blba nahoda?
http://www.mojasvadba.sk/adminclub/ipsearch.php?vIP=82.100.62.222
18. máj 2010 o 11:36  • Odpovedz
maji, no v hesle nemaju nic spolocne.... a ostatne veci, kt. sa mi v databaze zobrazuju, tak tym absolutne nerozumiem.... a su ine tie veci, ktorym nerozumiem... takze asi fakt nahoda :sweat_smile:
18. máj 2010 o 11:52  • Odpovedz
dakujem. :slight_smile:
18. máj 2010 o 11:56  • Odpovedz
ahojte
chcem sa opytat, ani v texte inzeratu nemoze byt odkaz na next.uk nie? cize stonut?
http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-nohavice-rifle-teplaky/beix/biele-capri-nohavice-s-opaskom-next/
18. máj 2010 o 12:24  • Odpovedz
mam taky blby pocit, ze toto je dupla od ancurka1 :unamused:
http://www.mojasvadba.sk/bazar/?vLogin=miska1058
18. máj 2010 o 19:16  • Odpovedz
co s tymto? ikke oznacila tuto temu aby sme ju presunuli na termin a region, region nie je problem, ale tema oktober 2010 je zamknuta, lebo si vytvorili sukromnu, odomknem oktober 2010, kedze este nerodili? a dam link este na Galantu? alebo nechat?
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/tehulky-v-druhom-trimestri-okres-galanta/?page=last&post=last&lastref=il
18. máj 2010 o 19:18  • Odpovedz
dani ano, webove odkazy nemozu byt....

dani, mohli by sme to presunut do regionu..... len akosi nerozumiem tomuto "...kedze este nerodili" - a ked porodia?

temu o oktobri by som neodomykala, bo ked ju nechali zamknut, tak ju (asi) chcu po case vymazat :sweat_smile: ak chce, moze vytvorit novu verejnu temu o oktobri.... alebo keby sme to len z volnej presunuli do regionu? :confused:
18. máj 2010 o 21:57  • Odpovedz
jani - ak mozes, hod mi please do Ip, co mam napisat tej brialke...dik :wink:
18. máj 2010 o 22:14  • Odpovedz
jani myslim to tak, ze otvorit uz raz zamknutu temu, kedze sa mozu prihlasit nove uzivatelky na mk, ktore budu mat termin v oktobri a nemaju sa kde pridat, kedze tema je sukromna a nemusia im povolit do nej vstup
18. máj 2010 o 22:17  • Odpovedz
Jani diky, zajtra zacnem stopovat tie inzeraty s webovym odkazom v texte, dnes uz sa mi nechce kedze ma 274 inzeratov :rolling_eyes: , skoda ze sa nedaju stopovat vsetky naraz
18. máj 2010 o 22:19  • Odpovedz
hmmm, tak by sme asi mohli si vytvorit dake nepisane pravidlo, ze spolocnoterminove nezamykame kvoli presunu :o

ja som dakej vcera stopovala asi 50 inzeratov: prijimam objednavky na Next :rolling_eyes: o tom stopovani inzeratov som "nenapadne" viktorovi viakrat hovorila, ale teraz robi na niecom inom, takze toto musi este chvilu pockat.... ale tak za chvilu sa dockame stopovania vsetkych inz. naraz....

domi, zajtra rano poslem
18. máj 2010 o 23:17  • Odpovedz
jani tak zamknutu temu oktober 2010 otvorim alebo nie? :confused:
19. máj 2010 o 08:26  • Odpovedz
hej hej, odomkni.... som to vcera chaoticky rychlo napisala, lebo boli u nas svokrovci a chceli ist uz spat, tak som musela ist pripravovat gauc :grinning:

ked sa najde niekto kto by chcel prispievat aj do inych zamknutych spolocnoterminovych diskusii, tak ich odomkneme....
19. máj 2010 o 09:42  • Odpovedz
jani ok, diky, a ako sa vyspali svokrovci? :wink:
19. máj 2010 o 09:43  • Odpovedz
20. máj 2010 o 12:20  • Odpovedz
20. máj 2010 o 12:22  • Odpovedz
domi, temy o svadbach v prahe urcite budu, pozriem....

dani, temu by som zavrela.... ved práve pre taketo pripady bola vytvorena verejna tema o blokovanych.... toto by fakt vo verejnej diskusii riesit nemali, nech si to riesia v sukromnych....
20. máj 2010 o 14:27  • Odpovedz
jani, diky, zamykam, samozrejme cakam ip od diddi, zahliadla som ju tam, ze pise, a urcite bude mat pindy ze preco atd
20. máj 2010 o 15:23  • Odpovedz
jani - som nemyslela nic ine, len, ze ci nie je konkretna tema o svadbe v prahe tu na MS, lebo sa mi mari, ze hej :rolling_eyes: a dik za linky :wink:
20. máj 2010 o 15:28  • Odpovedz
neviem, ci mam latku znesitelnosti inac nastavenu, ale zda sa vam, ze ju niecim uraza? :confused:
http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/saeda/album/nas-domcek-a-zahradka/
20. máj 2010 o 17:54  • Odpovedz
toto asi oka nebude, ze? ta kika v nejakej teme spominala, ze ma od tinky navleky
http://www.mojasvadba.sk/adminclub/ipsearch.php?vIP=213.151.218.140
20. máj 2010 o 18:31  • Odpovedz
no maji - to vyzera na duplu...

a to prve, tiez mi pride, ze tam nie je nic urazlive :unamused:
20. máj 2010 o 20:29  • Odpovedz
maji, to vyzera na duplu... a urazlive neviem no... moze to tak vyzniet, bo sa zda, ze kazdeho len kritizuje...

baby, ja som uz v koncoch:

silvia.t
Príjemcovia: janocka
janka prosime ta baby z temy pmmky pokracuju,aby si nam pozrela ci lea132 nie je tiez podvodnicka dost nam to suri,tak budem rada ak odpovies co najskor...dakujem krasne

tak som sa na to pozrela:

http://www.modrastrecha.sk/adminclub/ip?ip=195.189.143.218 akoze ok, je to z mobilu, tak opera mini mohla priradit daku IP adresu... ale ze by sa tolko uzivateliek v priblizne rovnakych casoch prihlasovalo na kona? skusim sa teraz prihlasit z mobilu ja, ze kam ma to hodi....

neviem co s tym, lebo sa prihlasuje z asi 20 PC a este aj tie casy prihlasenia... ze v novej verzi to nezaznamenava to prihlasenie kazdu pol hod., ze kym sa nevymeni IP adresa alebo PC, tak nezaznemana sa to v admine... a tato sa odlogovava a nalogovava ako sa jej zachce....

najskor som to detektivovanie brala ako prijemne osviezenie po f(r)akturach no uz mam toho dost!!
20. máj 2010 o 21:40  • Odpovedz
jani. opera robi to, ze ty si zadas na telefone v opere nejaku adresu, poziadavka nepride rovno na server adresy, ktoru si zadala, ale posle to opere a opera zada poziadavu tej stranky, ktoru si zadala. z tej stranky pride odpoved spat opere a opera ti to preposle, takze moze tam byt kvantum roznych ludi pod tou istou ip a maju len to spolocne, ze pouzivaju v telefone operu... pisem ako clovek? :sweat_smile:
20. máj 2010 o 22:21  • Odpovedz
keby nieco, tak som zmazala to oznacenie na streche, ze je urazlive. precitala som si par jej prispevkov aj vo fore a pise normalne... odsledujem si ju ale este trosku. :slight_smile:
20. máj 2010 o 22:29  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.