• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
hahaha maji, sme to naraz napisali :grinning:
15. júl 2010 o 09:33  • Odpovedz
15. júl 2010 o 11:55  • Odpovedz
maji, ne nemoze - je to protizakonne
15. júl 2010 o 12:00  • Odpovedz
oukej. myslela som si. viem, ze sa to uz davno, pradavno riesilo, len som zabudla, ze ci sa mazalo taketo nieco.
15. júl 2010 o 12:02  • Odpovedz
ooops, zabudla som na to.... uz som ju blokla - tu margggaretku
15. júl 2010 o 12:04  • Odpovedz
no ta romika ma velmi podobne inzeraty ako marggaretka a sara..... ale ten nick ma uz dlhsie... ze by s tym kseftovala uz dlhsie?
15. júl 2010 o 12:05  • Odpovedz
maji, vsimla som si flagy na MSt.sk od anax.... ze ten mycke ci co to je, je firma.... co myslis? :sweat_smile:
15. júl 2010 o 12:09  • Odpovedz
ok jani dik...

no ja neviem, ale tak aj ta sara je blondinka a tie vyzdoby na auto su naozaj rovnake, jedine,ze by jej fotky cmajzla :sweat_smile:
15. júl 2010 o 12:09  • Odpovedz
jani, mam to tam na streche poznacene, ze ho odsledujem, lebo fakt neviem.
15. júl 2010 o 12:10  • Odpovedz
http://www.mojasvadba.sk/bazar/index.php?vLogin=verbatimka8888
ma tam viac siat v roznych velkosti. na nete neviem nic najst. ale je to divne...
15. júl 2010 o 13:09  • Odpovedz
baby z CZ, upravte, prosim, moj prispevok v tejto teme: http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/hleda-se-kamaradka-maminka-okr-breclav/ neviem ake tam ma byt "y" alebo "i".... myslim si, ze makke ale nie som si ista :sweat_smile:
15. júl 2010 o 14:30  • Odpovedz
maji - stopla som to, uvidim, ci sa ozve :wink:
15. júl 2010 o 15:59  • Odpovedz
domi. oukej. ja som si nebola ista, lebo uz tu boli take expertky, co mali tolko siat a neboli firma.
15. júl 2010 o 16:16  • Odpovedz
maji, viem, ale, tak uz to stopujem rad radom, ked tak sa ozvu a riesim cez Ip :wink: lebo tak treba to trosku riedit...
15. júl 2010 o 16:19  • Odpovedz
som chcela teraz zavriet temu o vyzdobe zenichovho svad. auta no nestihla som :sweat_smile:

k tomuto http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=640505 co som jej vravela aby si vymazala kontakt. udaje... napisala mi par dni dozadu, ze nevymaze, lebo nemoze, ze dostala take fotky a basta.... prihlasuje sa stale... mam jej ten album vymazat? podla mna hej... pisala som jej, ze bude vymazany, takze upozornena bola
15. júl 2010 o 16:24  • Odpovedz
moze si to .sk premazat v painte, ci ako sa vola ten program, co su standardne na pc
15. júl 2010 o 16:26  • Odpovedz
jani - zmaz, si sa s nou dost dlho dotahovala :wink:
15. júl 2010 o 16:27  • Odpovedz
maji - jedna mala tiez odkaz, presne s tymto fotografom a zmazala to, takze tuto by som rovno zrusila, lebo len pinda
15. júl 2010 o 16:33  • Odpovedz
maji - henta s tymi satami mi uz pisala :grinning:
15. júl 2010 o 16:40  • Odpovedz
a co pisala? ze nie je firma a ze to su jej saty? :grinning:
15. júl 2010 o 16:44  • Odpovedz
ze nechape dovod stopnutia, tak som jej ho velmi polopatisticky napisala :grinning:
15. júl 2010 o 16:45  • Odpovedz
tak co na to odpovedat? :grinning:

Od koho: verbatimka8888

Kedy: Dnes o 16:49

Komu: domika007

Predmet: Re: Re: Inzeráty

Ja som si myslela, že toto je slobodná stránka, kde môžem dať šaty do inzerátu, predať teda finančne pomôcť sebe a na druhej strane hmotne pomôcť niekomu inemu prostrednictvom šiať ktoré zháňa. Všetky šaty mám doma, neobjednávam ich. užívateľka pošle peniažky a ja pošlem šaty. Nič viac nič menej. Keby som mala nejaky veľkoobchod kde zarobím na jedných šatách 10-20 € ked ich kupim za velkoobchodné ceny a predam na nete drahšie tak by som neprotestovala. Myslím, že to stopovanie inzeratov nieje korektne. dakujem za odpoved a prajem pekný deň

domika007 napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
ahoj, nakolko mas na predaj viac druhov siat a v roznych velkostiach, vyzeraju tie inzeraty ako kseftovanie...

verbatimka8888 napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Dobrý deň
Môžem sa opýtať o akú neplatenú reklamu ide v mojich inzerátoch? Neponúkam šaty na objednávku ani nič iné. V každom inzeráte je foto bez akehokoľvek názvu, v inzeráte uvedená presná veľkosť šiat o ktoré ide.
Za skorú odpoved vopred DAKUJEM
15. júl 2010 o 16:50  • Odpovedz
akoze ona ma mrte siat, kt. kupila na osobnu spotrebu a nevyuzije ich, tak ich predava? aka vtipna
15. júl 2010 o 16:53  • Odpovedz
no vidis to, ako ja jej to neodstopnem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2010 o 19:51  • Odpovedz
15. júl 2010 o 20:11  • Odpovedz
barbisha mi lezie na nervy vsade cpe reklamu na cvicenie,
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/kam-s-detmi-v-ba/?page=last&post=last&lastref=il
ale kedze nenapisala ze ho ponuka tak to zmazat nemozem ze? Urcite jej pisu do IP :angry:
15. júl 2010 o 20:19  • Odpovedz
dani - tiez si myslim, ze skor na strechu :wink:
15. júl 2010 o 20:22  • Odpovedz
mam dotaz, ak niekto vlozi takyto odkaz, je to na mazanie? :confused: :sweat_smile:
http://www.allergymatters.com/acatalog/SKLAV016_Self_tanning_S.jpg

lebo som nasla zopar upozorneni, ale nebola som si celkom ista, ze co s tym :sweat_smile:
15. júl 2010 o 20:23  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.