• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
verbatinku bloknem....

a tej druhej idem napisat, ze wtf
20. júl 2010 o 12:18  • Odpovedz
dik jani :wink:
20. júl 2010 o 12:37  • Odpovedz
holky, jak se vám zdají tyto inzeráty?
http://www.beremese.cz/bazar/?vLogin=silvie22
20. júl 2010 o 21:30  • Odpovedz
Jani, prosim ta skus mi pozriet tuto uzivatelku cez pocitac
http://www.modrykonik.sk/bazar/predajca/sisal161/
20. júl 2010 o 22:12  • Odpovedz
Jani odflagovala som na Bazari co som mohla, inzeraty, ktore ostali neviem posudit, napriklad zvierata, patria na mk?
20. júl 2010 o 23:21  • Odpovedz
dani, su to duply, poriesim cez den
anjeliksns
kuukuulienka
sisal161

som bola okolo 20h na MK a nic nebolo oflagovne... idem pozriet co je tam teraz... zvierata nepatria...

kaji, tie inzeraty sa mi zdaju divne... aj ked je tam fotka, aj ked pise, ze to kupovala pre seba, no niektore veci su velkost 40 a niieco je 48
20. júl 2010 o 23:51  • Odpovedz
21. júl 2010 o 09:32  • Odpovedz
na streche uz mozu pisat do fora firmy? akurat som zmazala jednej pani prispevok, lebo pisala, ze maju firmu, ktora robi strechy (neponukala ale svoje sluzby) a teraz mi tam napisala, ze si precitala pravidla a vobec ich neporusila. a ma pravdu. vobec tam nie je, ze forum nie je pre firmy. :confused:
21. júl 2010 o 10:30  • Odpovedz
Jani to je ta baba anjeliks co na nu pindaju kvoli tym kocikom co skupuje na bazosi, emjee davala na nu flagy
21. júl 2010 o 10:47  • Odpovedz
maji, nemozu.... som si teraz pozerala pravidla a na SK streche su ine ako na CZ :astonished: na CZ streche to je..... idem to poriesit.....

domi, prihlasili sa v 1 minutu raz, takze sa zda, ze su to duply

sakra, ja zas dnes nic nestiham, furt nejake firmy nieco chcu... a ja chcem tiez - svaty pokoj od nich :sweat_smile:
21. júl 2010 o 10:50  • Odpovedz
dik jani, potom mi daj len echo, nech im tam hodim tie pravidla
21. júl 2010 o 10:52  • Odpovedz
ok dik jani, som si to potrebovala overit :wink:
21. júl 2010 o 10:56  • Odpovedz
jani, tak já ty inzeráty té silvie22 bloknu s tím, že je to nepl. inzerce a uvidíme, co ona na to :wink:
21. júl 2010 o 11:03  • Odpovedz
som sa rozpravala teraz s bobom a ze naschval to tam nie je, lebo ze aj tak casom planujeme firmy do fora pustit... ale ze je pravda, ze este to nie je, tak by tam to o firmach malo byt.... nebude to Forum nie je pre firmy, treba to nejako preformulovat.... lebo napr. dodog, fra, akvi a neviem kto vsetko este su firmy ale nepisu to o sebe, normalne kecaju, radia inym.... ale su aj taki ako napr. krbyvictory, kt. vsade vypisoval: som firma, robim krby, tu je na mna kontakt :sweat_smile:
21. júl 2010 o 11:10  • Odpovedz
no dobre a co tam teraz napisat, lebo je tam uz vzbura pomaly
21. júl 2010 o 11:12  • Odpovedz
dani - uz si spominam... vedela som, ze anjeliks je kocikarka, no najskor som si myselala, ze to je ta translatorka
21. júl 2010 o 11:12  • Odpovedz
jani, potom by sa malo ale nejak preformulovat aj dovod stopnutia. precitala som si pravidla, ako tam pribudla ta cast s otazkami, ale ani ma nenapadlo, ze toto tam uz nie je. uff. tam ma aj zozeru. :pensive:
21. júl 2010 o 11:15  • Odpovedz
skusim najst ci to nie je v tych velkych pravidlach, ale malo by byt....
21. júl 2010 o 16:19  • Odpovedz
maji, je to v tych velkych - 58. bod h
21. júl 2010 o 16:20  • Odpovedz
jani, otravujem, ale este ste to neriesili s tymi pravidlami na steche, ci to tam teda bude, ale inac napisane alebo nebude kvoli tym firmam? nechcem im tam nic zatial pisat, ale zase ak bude dlho ticho, tak budu opat pindat... d.
21. júl 2010 o 16:21  • Odpovedz
jani, len ona sice napisala, ze maju firmu, ktora robi strechy, ale dalej sa nepropagovala, takze toto nemozem pouzit...
21. júl 2010 o 16:23  • Odpovedz
boooze jani mozem ju uz poslat do perdele?!!! sak to nie je normalne co furt ona riesi :angry: :angry: :angry:
http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=548995
21. júl 2010 o 18:46  • Odpovedz
domiko, jestli jí budeš psát, tak si dej pozor, abys nedopadla jako já s tou pkrivka, když jsem jí napsala, že ty příspěvky, které pořád označuje, žádná pravidla neporušují :grinning:
21. júl 2010 o 18:50  • Odpovedz
kaji - tato bola v celku normalna, oznacovala albumy, inzeraty, ale ako sama zacala podnikat, tak je total preplo a zjavne jej nieco vadi na danej predavajucej a stale ju oznacuje :rolling_eyes: pritom tam ten web odkaz nie je vobec vidno
21. júl 2010 o 18:52  • Odpovedz
ale najradsej by som jej napisala, len jdi do prdele, ako to maju vo zvyku niektore uzivatelky :grinning: :zipper_mouth:
21. júl 2010 o 18:57  • Odpovedz
domi, ale tu uz je reklama na foto. na tej prvej fotke ma .sk
21. júl 2010 o 18:58  • Odpovedz
aháá, tak dlouho to označovala, až se jí poštěstilo :slight_smile:
21. júl 2010 o 19:01  • Odpovedz
maji to, ze napisala, ze maju firmy, kt. robia strechy, to je reklama, propagovanie sa, takze by sa to 58h dalo pouzit.... a uz je to aj v pravidlach fora - c. 11

ano domi, na tej prvej foto je zretelne ".sk" . . .cervene na modrom podklade... na rozdiel od predch. inzeratu, kt. oznacila, kde to bolo cervene na cervenom podklade a nebolo to vidno, tu to vidno je
21. júl 2010 o 19:06  • Odpovedz
ok, ale ja myslim tak vseobecne, uz ma s tym riadne s*rie :rolling_eyes:
21. júl 2010 o 19:15  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.