• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
@domika007 domi a ona tvrdi, ze ten druhy nick nie je jej?
5. okt 2010 o 16:21  • Odpovedz
@janocka jani ona tvrdi, ze je to nick jej kamosky... a inak mam nejaky Ip na svadbe pre teba,ak mas cas
5. okt 2010 o 16:28  • Odpovedz
@domika007 tak ho bloknem, mam tu kartu otvorenu akurat.... som na odchode do mesta, tak ak budem sposobila, vecer ti odpisem.... inak tie flagy co sme s martinom na svadbe spravili, si nevsimaj.... :sweat_smile: fotograf 1 mal pocit, ze tie prispevky su propagacia tej misi ako fotografky
5. okt 2010 o 17:20  • Odpovedz
@janocka ok, vdaka a flagy nevsimam :grinning:
5. okt 2010 o 17:51  • Odpovedz
@janocka Jani prosim nenasla som duplu ale pre istotu prosim ked bude cas pozri mi toto, provokuje v tej teme rodicovsky.strajk
http://www.modrykonik.sk/adminclub/users/?user=seklas&go_search=Find+user
5. okt 2010 o 20:02  • Odpovedz
prosím co s tímto??

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/ivetinka/album/-/

v komentech má že uháčkuje i na přání a odkazuje na IP mám smazat celé album (má tam i neháčkované fotky :sweat_smile: ) nebo vymazat jen to háčkovaný???????
6. okt 2010 o 09:42  • Odpovedz
@danu dani, nema duplu....

@aguaverde ali, napis jej nech si to vymaze sama, lebo v opacnom pripade jej bude zmazany cely album

@domika007 domi, co si ty myslis o tych prispevkoch, kt. su oflagovane - pripada ti to ako reklama? :confused: lebo nam s martinom nie
6. okt 2010 o 09:48  • Odpovedz
@janocka jani, podla mna nie :wink:
6. okt 2010 o 09:50  • Odpovedz
@janocka Jani dakujem
6. okt 2010 o 09:51  • Odpovedz
@janocka díky :wink: nebyla sem si jistá :slight_smile:
6. okt 2010 o 09:59  • Odpovedz
dnes sa dohaduje z touto uzivatelkou :angry: nechce pochopit ze zadarmo k objednavke nbemoze davat, dala si aj do fotoblogu take sustrasne slova ze chce pomoct darovanim ale nemoze lebo ma stopnute inzeraty. Tak som jej napisala ze to tak nie je a ona tie veci nedaruje, ale podmienuje to kupou nejakej veci z jej albumu, az potom to ona daruje :angry:
A teraz si opravila inzerat na Darujem, ale v texte zase pise ze preda za symbolicky 1cent, ja by som jej to neodblokla kedze ma tam 1 cent a v nazve darujem
co vy na to?
http://www.modrykonik.sk/bazar/ine-detske/rfjk/darujem/
6. okt 2010 o 10:53  • Odpovedz
@danu blondina? :stuck_out_tongue_closed_eyes: napis jej ze darujem nieje vec a teda sa do uvodu nepise. hlavicka inzeratu ma mat nazov, teda postolky ci co to je. a nech si ten cent upravi na darujem. s tym ze nech to respektuje lebo inac pojde kade lahsie.
6. okt 2010 o 11:32  • Odpovedz
@latvia tiez si myslim idem skoncipovat nieco na urovni :sweat_smile:
6. okt 2010 o 11:34  • Odpovedz
@danu jj, nieco jej pekne napis a viac sa s nou nebabri, vysvetlila si jej to uz dostatocne, je jasne ze to nechce pochopit
6. okt 2010 o 11:38  • Odpovedz
vybavene, pochopila, opravila, odstopla som jej to
6. okt 2010 o 12:33  • Odpovedz
@janocka jani, potrebujem helfnut na svadbe :wink:
7. okt 2010 o 11:45  • Odpovedz
:confused: :sweat_smile: asi sem teď za největšího tupouna ale dala sem si fotoblog neveřejný....no a teď bych ho chtěla hodit jako veřejný a nevím jak :sweat_smile: :confused:
7. okt 2010 o 13:26  • Odpovedz
@aguaverde pojdes do moj fotoblog, na pravej strane mas nastavenie fotoblogu na to kliknes a ukaze sa ti tabulka, kde si odkliknes ako ho chces mat :wink:
7. okt 2010 o 13:29  • Odpovedz
@danu :sweat_smile: nastavení fotoblogu sem našla ale nikde tam právě nemám tu tabulku zda chci veřejný či soukromý fotoblog :confused: :sweat_smile: nebo to prostě nevidím
7. okt 2010 o 13:31  • Odpovedz
@aguaverde nastavenia - fotoblog a tam si vyber ze chces aby mohli pozerat vsetci aj neprihlaseni
7. okt 2010 o 13:31  • Odpovedz
@aguaverde pozeras hore na tu zelenu listu? prve je profil potom fotoportret atd....
7. okt 2010 o 13:32  • Odpovedz
:confused: prostě to tam nevidím mám tam jen kdo může dávat komenty :confused:
7. okt 2010 o 13:33  • Odpovedz
jej ono to nejde vidět....tož nevím jak to sem nacpat aby jste to viděly
7. okt 2010 o 13:34  • Odpovedz
7. okt 2010 o 13:35  • Odpovedz
@aguaverde jj, toto mam aj ja, myslim ze ked nemoze nik davat komenty, tak sa nemoze ani kukat, ci nie? :confused:
7. okt 2010 o 13:36  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
7. okt 2010 o 13:36 • aguaverde
@latvia jenže když si mě ségra zadá do vyhledávání fotoblogu tak jí to furt ukazuje že je neveřejný :confused:
7. okt 2010 o 13:37  • Odpovedz
@aguaverde to mas recht, ani ja ta nevidim :sweat_smile:
7. okt 2010 o 13:39  • Odpovedz
@latvia tož nejsu hlupá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :confused: :confused: :confused: tož už nevím no :sweat_smile:
7. okt 2010 o 13:41  • Odpovedz
@aguaverde :grinning: :grinning: :grinning: toz niesi, alebo ak si tak som aj ja :grinning:
7. okt 2010 o 13:42  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.