• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
@janocka @krista @emjee @latvia mrknete - http://www.modrykonik.cz/adminclub/ips/?ip=78.99.37.161 trupla, co?
Linda113 blokovana za ukradene fotky. Ale maily maji uzivatelky velice velice podobne a pouzivaji i sem tam nejake slovenske slovo (dakujem, ved), cestina neni stylisticky 100%. Na fotkach maji stejny font
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/ti_na/album/moje-nejkrasnejsi-srdicko-jmenem-nella/5667949/
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/martinka246/album/sarah-nicol/5670004/
+ totozne nastaveni pocitace. A IP adresa je bratislavska :wink: Na to, ze maji byt z Brna, Pardubic a Prahy :sweat_smile:
30. okt 2010 o 22:55  • Odpovedz
@mmmk jj,trupla.fikni ju. aj kompy nech janocka odstrihne
30. okt 2010 o 22:59  • Odpovedz
@latvia Jen jsem chtela mit jistotu. Autorka by zrejme mela byt odkazana na nejakou psychiatrickou kapacitu, pac schizofrenie to bude zrejme pokrocila :grinning:
30. okt 2010 o 23:01  • Odpovedz
já teda nevím, ale spoustu těch dortů mi nepřijde dětských, nebo jsou minimálně na hraně. smazala jsem jí pár vyloženě svatebních, měla k tomu i takový popisek
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/janvla/album/inspirace-na-dobrutky-mufinky-dortiky-pro-de/
31. okt 2010 o 14:04  • Odpovedz
@ikarkulka Ted se na to jdu zeptat taky. Takze nechat?
31. okt 2010 o 14:09  • Odpovedz
@mmmk spíš se chci ujistit, jestli jsou nová (nebo chystaná) pravidla natolik benevolentní, že tam necháme i ty různé dorty s růžemi apod., které nejsou vyloženě dětské (spíš třeba pro větší slečnu).
31. okt 2010 o 14:14  • Odpovedz
@ikarkulka Nee, dorty ne! Za chvili se tu bude rikat "Vy Karolinko" a bude se to tu hemzit dortama jako na mmb :rolling_eyes:
31. okt 2010 o 14:42  • Odpovedz
@mmmk no jo, ale zase inspirace na dětský narozeninový dorty by zůstat mohla, to není nic proti ničemu, podle mýho... jen nevím, kde je ta hranice - co je dětský dort a co už je obcházení pravidel.
ale ať rozhodnou koníkovci @janocka @krista @aguaverde @kalerat @danu @latvia @emjee
31. okt 2010 o 15:32  • Odpovedz
@ikarkulka
@mmmk

dort pro děti bych nechala (pač jinak by se asi museli mazat i alba s milionem fotek kočárků) ale jiné bych mazala :wink:
31. okt 2010 o 15:34  • Odpovedz
@ikarkulka osobne by som zmazala cely ten album :grinning: v podstate robi reklamu "svojej znamej" (ak to nie je ona sama) na mk sk sa mazu albumy s tortami, pretoze si tu niektore z toho robili biznis, inspiracne fotky si mozu davat priamo do temy o peceni, robeni marcipanovych toriet, toto nema so zameranim stranky nic spolocne, povolujeme len torty k narodeninam pre vlastne deti
31. okt 2010 o 15:50  • Odpovedz
@ikarkulka @aguaverde @emjee Detsky dorty jo, ale podle me je to ok, kdyz je to v ramci fotek z narozeninove oslavy nez kdyz je cely album dortu, co dotycna delala. Treba takova Zdenallicka dela skvele dorty a nepotrebuje se jima prezentovat jeste na konikovi :wink: Souhlas s Emjee, ze si muzou davat inspiracni fotky primo do diskuze.
31. okt 2010 o 16:05  • Odpovedz
@emjee taky jsem měla podezření, že si (sobě, někomu) dělá reklamu.

tak já to smáznu. a pro příště teda vím. takových alb jsem viděla víc, ale byly tam asi jen dětské dorty, tak jsem se nad tím nepozastavovala.
31. okt 2010 o 17:52  • Odpovedz
31. okt 2010 o 17:55  • Odpovedz
@janocka myslim ze som si ista, ale pre istotu bvies mi to potvrdit?
dostala som ip od tejto uzivatelky, ze tieto nicky su duply
timejkaa

Príjemcovia: danu
ahoj,
dnes som pri prezeraní niekoľkých fotoblogov nadobudla menšie podozrenie, že to je jedna a tá istá osoba.. celkovo štýl vyjadrovania a tak.. ide presnejšie o katka_5 , timejkaa17, nataly23, laura90... plus všetky registrované v októbri..
v prípade, že to tak nie je, tak sa ospravedlňujem, ale mohli by ste sa na to pozrieť..

http://www.modrykonik.sk/adminclub/ips/?ip=95.103.72.21

Pisala to aj na mk.
31. okt 2010 o 19:06  • Odpovedz
@ikarkulka
@mmmk
@aguaverde
@emjee tak já přišla pozdě, tak se omlouvám, že jsem nepřispěla :sweat_smile:

@ikarkulka milovani je opravdu praštěná, nedávno ji mazal martin fotku chlapa s dírou mezi nohama a hádej co mu koukalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: a ty máš teď na mysli ty její statusy? :sweat_smile:
31. okt 2010 o 19:20  • Odpovedz
@danu ano dani, bol to multinick, zablokovala som, idem napisat do zablokovanych co vsetko tam bolo... blokla som bez upozornenia.....

@ikarkulka @mmmk @emjee @aguaverde co sa tyka albumov s tortami - pokial su to detske torty len tak na inspiraciu - postahovane z netu, tak tie nechavam.....

a ad zmena pravidiel... neviem (nikto nevie) co tam presne bude ale som proti tortam svadobnym, narodeninovym - nie pre deti a pod....
31. okt 2010 o 19:23  • Odpovedz
ta milovani je divna.... tie statusy by som jej premazala, sak nech si to da ako pre priatelov.....
toto ma zaujalo: Tak vazime presne uz 8kilo. jsme bucek - uaaaaa, ten plural :angry:
31. okt 2010 o 19:25  • Odpovedz
@janocka Jani diky :wink:
31. okt 2010 o 19:26  • Odpovedz
@ikarkulka torty urcite nenechavat, ked si niekto da aku tortu mal na narodeniny pre dieta beriem, ale vacsinou su tortami zahltene cele albumy a vzdy je to na kseft
31. okt 2010 o 19:28  • Odpovedz
kam by ste dali toto? http://www.modrykonik.sk/bazar/ine-pre-mamicky-a-tehotne/h2wj/predam-pracku-vzduchu-air-o-swiss/ - predtym to mala v baby monitoroch a elektronickych pestunkach, teraz to supla do Ine pre mamicky a tehotne.... nehodi sa mi to ani tam, ani tam..... Detska izba, ci ine detske? Ci nieco ine? :sweat_smile:
31. okt 2010 o 19:31  • Odpovedz
@janocka Jani do Potreby pre dojcata, tam su aj zvlhcovace a ine :wink:
31. okt 2010 o 19:33  • Odpovedz
@danu dakujem Dani, tak ja jej to presuniem a odbloknem
31. okt 2010 o 19:39  • Odpovedz
@krista dala jsem odkaz na konkrétní fotku, ale už ji tam nemá... byla to ta její dcera těsně po porodu, s roztaženýma nožkama a nateklou pipkou... :confounded:
31. okt 2010 o 21:07  • Odpovedz
baby zamkla som tuto temu, a niekto sa ma tam pyta preco sa mu neda prihlasit na mk a ze sa ma pytal cez moju svadbu, ale tam nechodim vobec, kto to je? :sweat_smile:
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/mam-o-dost-nizsieho-partnera/?page=last&post=last&lastref=il
vid flag
31. okt 2010 o 21:33  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz viem kto to je, prepla som sa na ms a vid ip
diddi
Kedy: Dnes o 19:46
Komu: danu
Predmet: modry konik - prihlasenie
ahoj,chcem sa spytat,preco sa mi neda prihlasit na MK.sk a MK.cz....co je s mojim heslom?
31. okt 2010 o 21:34  • Odpovedz
@janocka Jani co odpisat? :sweat_smile:
31. okt 2010 o 21:34  • Odpovedz
diddi mi prave pisala. :confused:
Ahoj,uz naozaj neviem komu mam pisat....chcem vediet,preco sa mi neda prihlasit na MK - som zablokovana?....preco?....vdaka za odpoved
31. okt 2010 o 21:43  • Odpovedz
@danu Reseni bych videla v zablokovani i na starem adminu :grinning:
31. okt 2010 o 21:46  • Odpovedz
31. okt 2010 o 21:47  • Odpovedz
@mmmk v starom admine sme na diddi kratki, kedze ona ma pohyblivu IP....
ja neviem presne co jej napisat..... Martin, nechce sa ti nam, prosim, pomoct ako diddi vysvetlit, ze na MK je persona non grata? :sweat_smile: @martinjasen
31. okt 2010 o 23:06  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.