• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
@martinjasen zrazu je aka krotka :sweat_smile: ked som jej to vysvetlovala v 2 Ip + @emjee jej to tiez vysvetlovala, tak taka krotka veru nebola, trvala na svojom, ze sme jej to vymazali my
5. nov 2010 o 11:44  • Odpovedz
@martinjasen :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: som nevedela ze vies byt aj takto "nasrdeny" :sweat_smile: to bola dobre vystrazna ip :grinning:
5. nov 2010 o 11:45  • Odpovedz
@martinjasen perfektne :dizzy_face:
5. nov 2010 o 11:49  • Odpovedz
O mne: otrasny NOVY KONIK

toto ma lilix v profile, nemala by si to zmazat? ked sme otrasni, nech ide kade lahsie :rolling_eyes:
5. nov 2010 o 12:19  • Odpovedz
@martinjasen palec nahoru :wink: jsem fakt ráda že tě máme :sweat_smile: takovej ochránce práv adminů :grinning:
5. nov 2010 o 15:07  • Odpovedz
@ooo majiiiiiii ak budes mat niekedy cas, tak sa pls cucni na strechu... trochu som sa "vyřádila" s flagmi, neviem si dat rady s niektorymi temami..... vsetky mozne tarchy a vecne bremena.... vdak..... ja sa do toho voooobec nevyznam.... ale ked mi to vysvetlis, budem rada
5. nov 2010 o 15:42  • Odpovedz
baby co s fotkami v albume s vodotlacou - odkazom na zahranicne stranky? tiez pomazat? asi hej, ked mame pravidlo, ze len vlastna vodotlac moze byt, co?
5. nov 2010 o 16:32  • Odpovedz
@emjee ak je zahranicna stranka, tak take nemazem...... onedlho sa budu pravidla aj tak dost liberalizovat, tak zahranicne by som nechavala
5. nov 2010 o 16:34  • Odpovedz
@janocka ok, ani ja som nemazala este :grinning: len niektore "dotknute" ich oznacuju
5. nov 2010 o 16:36  • Odpovedz
@emjee ked sme uz pri tych dotknutych... tak dotknuta lilix sa dnes vysantila na albumoch :sweat_smile: vysvetlila som jej preco "home made vlniaky", "home made latkovky" nemazeme.... uvidim, ci pochopila... oflagovala hadam 20 albuvmov :confused:
5. nov 2010 o 16:40  • Odpovedz
@janocka lilx ma opat svoju decku v albume :grinning: ale kaslat na tu jednu decku, ak nebude dalej provokovat
5. nov 2010 o 16:46  • Odpovedz
@janocka kuknem, ale tiez sa v tom nejak extra nevyznam :sweat_smile:
5. nov 2010 o 16:48  • Odpovedz
@martinjasen @janocka a spol
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/sonka31/clanok/monitoring-na-konikovi/
nejak sa to tu zacina mnozit, tych blbiek s prepacenim ktore zacinaju vyryvat....nedohodli sa niektore?
5. nov 2010 o 18:22  • Odpovedz
@martinjasen fotoblog sonka31 by potrebovala preplach zaludka na sposob lilix
5. nov 2010 o 20:12  • Odpovedz
holky koníkovky, na webu tv nova probíhá nějaká soutěž o dětský pokoj, je k tomu zapotřebí hlasování, takže to tady teď jede ve velkém - krátké zprávy, spamování fóra...
občas něco smažu, ale je tady toho mraky.
tak jen tak pro info.
6. nov 2010 o 09:26  • Odpovedz
@ikarkulka Jo, krom toho, ze mi toho prislo tak 10 do mailu, smazala jsem toho tady asi 20 :rolling_eyes:
6. nov 2010 o 11:27  • Odpovedz
@mmmk I have a strange question - could you delete this discussion in my forum Frage: Hallo Ihr Lieben, ich bin neu hier :slight_smile: Hab gleich mal eine Frage:Was habt Ihr für Gastgeschenke? I don´t know why, but at the moment it´s not possible for me to delete it. This would be great! Nice greetings!
6. nov 2010 o 11:39  • Odpovedz
@claire_100 Kannst du mir ein Link schicken? Ich sehe das gar nicht :sweat_smile:
6. nov 2010 o 11:47  • Odpovedz
@claire_100 : already deleted :slight_smile:
6. nov 2010 o 11:47  • Odpovedz
@mmmk Samuel has already deleted it! Thanks! :wink:
6. nov 2010 o 11:48  • Odpovedz
@claire_100 It's ok :wink:
6. nov 2010 o 11:50  • Odpovedz
@latvia @martinjasen ja by som jej napisala asi Ip, ze taketo spravanie netolerujeme a ked nie je spokojna, nikto ju tu nedrzi
6. nov 2010 o 22:47  • Odpovedz
@janocka Jani, mrkni do Skoly adminovania na posledni prispevky, co si o tom myslis.
6. nov 2010 o 22:49  • Odpovedz
@janocka ja by som jej to aj napisala, ale voci mne bude hnusna, martin ma charizmu, pred nim sa krotia :wink:
7. nov 2010 o 11:44  • Odpovedz
neviete niekto co bolo v tomto alubme? http://www.modrykonik.cz/fotoblog/sluunek/album/mesic-5/?show=1124431 komentare nie su prave priatleske + som si precitala Ip od uzivatelky, ze nech to zmazem, ze je to nechutne :confused: a zvedava som
7. nov 2010 o 13:22  • Odpovedz
@janocka nemam tucha, ja som nemazala, tiez som zvedava....ale zrejme genitalie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2010 o 13:24  • Odpovedz
@janocka Jo, to jsem promazala ja a asi pak i autorka. Byl hned na titulce jeji syn vyfoceny jakoby zespoda a pindik fakt jako dominanta fotky. Takovych fotek tam mela snad 15 :rolling_eyes:
7. nov 2010 o 13:27  • Odpovedz
@latvia uz som pisala aj uzivatelke, kt. ma na to upozornila, ze co tam bolo......
aj ja si myslim, ze genitalie, ale tak deti s genitaliami tu je viac, tak to muselo byt asi silne kafe :sweat_smile:
7. nov 2010 o 13:27  • Odpovedz
@mmmk fuha, tak ta zena fakt nie je normalna... niektore zenske nemaju sudnost :unamused:
7. nov 2010 o 13:28  • Odpovedz
7. nov 2010 o 13:29  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.