• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
@latvia ja by som tam napisala, ze stranka mk nesluzi ako telefonny zoznam alebo informacie o telefonnych cislach
23. nov 2010 o 10:38  • Odpovedz
@danu jj, takze podobne veci zamykat?
23. nov 2010 o 11:14  • Odpovedz
@latvia ja som za, este pockajme na @janocka
23. nov 2010 o 11:23  • Odpovedz
@domika007 co myslíš?
23. nov 2010 o 21:55  • Odpovedz
@martinjasen mozem poskytnut nick uzivatelky co mala zaujem o dvd? Ide o tento inzerat, uzivatelka mi odpisala toto
http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-audio-video-knihy-rozpravky/u03v/dvd-macko-usko-balzam-na-detsku-dusu/

bojka
Príjemcovia: danu
Ahoj, moj inzerat je aktualny avsak nie som "zavislacka" na PC a nie kazdy den sa mi popri malom podari k PC sadnut, takze moja odmlka bola sposobena asi tym, inak sa snazim na vsetky odpovede reagovat a predaj co najskor sprostredkovat. Mozem sa opytat o KOHO sa jedna? Dakujem.
24. nov 2010 o 10:53  • Odpovedz
@danu Nieco mi tu nie je jasne. Ved ona vidi, kto reagoval na jej inzerat. Niekto tebe pisal, ze ma zaujem o dvd?
24. nov 2010 o 11:53  • Odpovedz
24. nov 2010 o 12:05  • Odpovedz
@danu :slight_smile: Uz rozumiem. Mozes jej poslat ten nick.
24. nov 2010 o 12:38  • Odpovedz
24. nov 2010 o 12:39  • Odpovedz
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/kalerabka33/
tuto foto si pamatam, nick bol ale inaksi, ako sa len volala??
24. nov 2010 o 23:52  • Odpovedz
uz viem, ved naco mam admin,ze? :rolling_eyes:
24. nov 2010 o 23:54  • Odpovedz
co s tymto, podla ma divoska pravdu s tym flagom, ktory dala, ona vlastne skopcila knihu ktoru ma a predava ju dalej a zaraba na nej nie?
http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-audio-video-knihy-rozpravky/uwk1/znakova-rec-pre-batolata/
25. nov 2010 o 14:50  • Odpovedz
@danu podla mna si urobila spravne, ze si to stopla
25. nov 2010 o 15:20  • Odpovedz
@emjee stopla @janocka diky Janka, cize taketo stopovat
25. nov 2010 o 15:41  • Odpovedz
@danu Dani, az teraz som si pozrela, ze si tu o tom pisala :sweat_smile: ano, divoska mala pravdu, ze je to ilegalne a komercne.... Vcera bolo akurat v spravach, ze 1 chlapik z dediny pri PD si podobne par rokov zarabal (kopiroval CD a DVD) a vznikla skoda za dakych 30 000 eur, dostal 3r. podmienku
25. nov 2010 o 16:17  • Odpovedz
@janocka Jani, to az take huste? :confused: skoda vznikla teda poriadna
25. nov 2010 o 19:28  • Odpovedz
@janocka @latvia @mmmk @aguaverde @kalerat @krista
holky, prověřte si prosím tuhle holčinu
http://www.modrykonik.cz/bazar/baliky-obleceni/eucv/kdo-daruje/
nefunguje mi dost dobře admin
26. nov 2010 o 23:40  • Odpovedz
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/je-muj-muz-homosexual/?page=5&lastref=hp&post=last
winielka je dupla od blokované ulice518, vymýšlí si zase kraviny, můžete ji prosím bloknout?
27. nov 2010 o 00:08  • Odpovedz
narazili sme s @janocka na jednu tvrdohlavu uzivatelku, ktora chce siloumocou predavat svadobne saty na konovi - ma pravdu v tom, ze nikde v pravidlach to nemame :grinning: a niekedy je ozaj tazke posudit, ci sa jedna o svadobne alebo o spolocenske saty (ktore su dovolene), co vy na to?
http://www.modrykonik.sk/bazar/saty/juir/spolocenske-saty/ (sama ich z bazaru pred casom zmazala ako svadobne)
27. nov 2010 o 08:09  • Odpovedz
@emjee @janocka - tyhle jsou vyloženě svatební. sice to v pravidlech nemáme, ale máme svatebně zaměřenou stránku. kdyby byly společenské, tak bych to asi dovolila, co se s ní dohadovat (ale inzerovat jen na jedné stránce), jenže tyhle jsou prostě svatební. možná by je někdo vzal i do společnosti (pochybuju), nicméně primárně jsou svatební.
27. nov 2010 o 09:19  • Odpovedz
Poradte, nechat alebo nie?
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/objednavali-ste-kocik-cez-net-od-e-kociky/?page=last&post=last&lastref=il
ak si dobre spominam uz jedna takato tema ohladom e-kocikov bola a mazali sme, ale nie som si uplne ista
27. nov 2010 o 16:43  • Odpovedz
@danu neviem :unamused: teoreticky sa pyta na skusenosti, ale nepriamo im robi reklamu.....resp.asi treba kontrolovat prispevky, ci nebudu reklamne
27. nov 2010 o 22:03  • Odpovedz
@latvia hm tak neviem, uvidim co este napise @janocka
27. nov 2010 o 22:37  • Odpovedz
@latvia @danu temu by som nechala, uz je viac tem o e-shopoch.... upravila som prispevok tak aby tam nebola webova adresa..... ale budem ju sledovat ci nahodou nie je nasadena e-kocikmi.... alebo uz mam pranoju? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2010 o 23:50  • Odpovedz
@emjee ked ich chce predavat na MK, nech ich predava ako spolocenske a nevycapi fotku zo svadby
27. nov 2010 o 23:51  • Odpovedz
@janocka mna zarazilo, ze ona ich vobec nemala na svadbe - pisala, ze na svojej svadbe mala modre - tzn. fotka nemoze byt jej :grinning: (jedine ze by ich pozicala kamoske na svadbu, zobrala jej fotky a teraz ich predavala - no ale to je dost podivne prinajmensom :grinning: uvidim, aky dovod si vymysli :grinning:)
28. nov 2010 o 00:06  • Odpovedz
len sa uistujem - vianocna vyzdoba sem nepatri, ze? zacinaju sa plnit albumy adventnymi vencami, nalepkami na oknach, girlandami a neviem cim vsetkym :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2010 o 06:06  • Odpovedz
k tym svadobnym satam:

Mila/y Emjee,

kedze ste mi inzerat znovu stiahli, tak z mojej strany na vysvetlenie uvadzam nasledovne:

1./ Saty boli kupene v svadobnom salone. Vydavala sa v nich moja kamaratka (vid foto - mate pravdu, ze uverejnene foto je foto zo svadobneho dna). Ja som ich mala na plese, lebo podla mna nie su tieto svadobne saty, tak ako ine "svadobne saty", nic viac a nic menej ako spolocenske saty zvycajne svetlej farby, v tomto pripade smotanovej (co nemusi byt pravidlo).

2./ Nemate dovod konstatovat, ze ponukam vec, ktora nezodpoveda obrazku. Trvam na tom, ze predavana vec plne zodpoveda popisu a uverejnenej fotografii a vase podozrenie je neopodstatnene. Nepredavam svoje svadobne saty (moje boli modre a keby sompredavala tie, ani urcite by ste inzerat nepozastavili), predavam svoje spolocenske saty smotanovej farby.

3./ Ak je pre vas take dolezite, aby uverejnena fotografia nebola fotografiou zo svadobneho dna, potom napriek tomu, ze ani uverejnenie svadobnej fotografie nie je v rozpore s podmienkami pouzivania bazara na www.modrykonik.sk (uverejnenych v case vlozenia inzeratu), som ochotna urobit ustupok, hodit ich na podlahu, odfotit ich a uverejnit tatuto fotku.

Ja som vam svoje vysvetlila. Kedze ste posledne pozastavili inzerat s podmienkou "pokial si to nevysvetlime", vysvetlite, prosim, teraz vy mne:

a/ aky je rozdiel medzi mojim inzeratom, ze predavam spolocenske saty, ktory mi tu neustale (zda sa neopravnene) stahujete a napr. tymto> http://www.modrykonik.sk/bazar/saty/6k3v/originalne-saty-od-znamej-slovenskej-navrharky/ ? Tieto saty su podla vas co? Alebo su tu uzivatelia a akysi "naduzivatelia" (pozn. inzerat pouzivatelky ela19 som uviedla len ako priklad a mohla by som ich uviest aj viac)? Mam to brat ako akusi formu diskriminacie mojej osoby? Mohlo by sa zdat, ze pri posudzovani suladu inzeratov s podmienkami pouzivania nepostupujete jednotne a teda ani spravne.

c/ ktore ustanovenie pravidiel bazaru porusujem. Stale ste mi to nevysvetlili. Nikde nie je napisane, ze nemozem inzerovat spolocenske saty smotanovej farby a dokonca ani to ze nemozem inzerovat svadobne saty a ak by to tam aj bolo, zaujimalo by ma ako by ste definovali, co su to tie "svadobne saty", tedze podla vas su saty, ktore predavam ja svadobne a saty pouzivatelky ela19 su prilezitostne saty.

c/ co mam urobit, aby ste sa ku mne zacali spravat tak, ako k ostatnym uzivatelkam, ktore predavaju spolocenske saty roznych farieb, mimochodom aj svertlych a dokonca aj bielych a smotanovych a konecne prestali pozastavovat moje inzeraty??? Nemam zaujem inzerovat na www.mojasvadba.sk.

Napriek tomu, ze ma komunikacia s adminmi stranky www.modrykonik.sk celkom tesi a zabava, bola by som rada, aby sme ju, pokial ide o dotknuty inzerat, ukoncili. Ocenila by som, keby ste urobili vsetko pre to, aby ste si vyjasnili pravidla pouzivania bazara a aby ste rovnako posudzovali inzeraty vsetkych inzerujucich. V nadvaznosti na vyssie uvedene vas ziadam o zrusenie pozastavenia mojho inzeratu.

S pozdravom,
29. nov 2010 o 06:10  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.