• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
@latvia ak vklada jej inzeraty upozorni ho a ak to nebude akceptovat blok aj jeho
30. nov 2010 o 14:11  • Odpovedz
@domika007 domi, nic som nenasla, hesla sa nezhoduju ale aj tak si myslim, ze je to dupla - rovnake casy prihlasenia z rovnako nastaveneho PC z 1 IP...

@latvia ja si myslim, ze tie inzeraty vklada juicyluu pod nickom manzela... ale nemame jej to ako dokazat... ale tak ako pisala danu, ze nech nevklada inzeraty lebo bude bloknuty definitivne aj on
30. nov 2010 o 18:07  • Odpovedz
@janocka tak co s tym dalej? :unamused: a mimo temy, si este v praci? :confused:
30. nov 2010 o 18:19  • Odpovedz
@domika007 domi napisem jej.... a mimo temy - ano, som este v praci :sweat_smile: fakt nestiham.... sak ani v Skupinke, ani v Graciach, ani vo Volnej pre adminov som nebola ani napamatam.... snazim sa nepracovat z domu a tak to aj vyzera - ze cez den neviem co skor.... ale tak lepsie vela roboty ako ziadna.... trenujem si nervy, vytrvalost a trpezlivost :-d ale to uz fakt mimo temy :sweat_smile:
30. nov 2010 o 18:27  • Odpovedz
@janocka vdaka obrovska :dizzy_face: jeminenky, sak ked mas daco na riesenie preposli mi to, ak sa to bude dat vyriesit tak to vybavim :wink:
30. nov 2010 o 18:30  • Odpovedz
@janocka @krista @latvia - jak jsme se bavily o te patnactce (cassiela), ze mi prijde divny, ze sem chodi, co rikate na tohle? Je to dupla?
http://www.modrykonik.cz/adminclub/ips/?ip=80.188.99.58
30. nov 2010 o 22:08  • Odpovedz
co s touto http://www.modrykonik.sk/bazar/predajca/laraemma/ uz som jej raz x veci stopla ako komercnych, pretoze si nemyslim, ze niekto moze mat doma tolko novych veci, teraz to obchadza cez nepouzite
1. dec 2010 o 07:52  • Odpovedz
@emjee ona je presne pripad vikiem :confounded: urcite na biznis
1. dec 2010 o 08:02  • Odpovedz
som jej to zatial stopla ako duplicitne
1. dec 2010 o 08:06  • Odpovedz
@emjee skusila som sa jej ozvat na mmb ci mi vie objednat aj vo vacsej velkosti uvidim co odpise.
1. dec 2010 o 08:06  • Odpovedz
@mmmk Market ano, je to dupla..... sa ma pred casom na to Martin pytal, som mu napisala, ze je to dupla no dalej som to uz zabudla riesit :sweat_smile: zablokovala by som vsetkych 5 nickov rad-radom.... ked ma niekto 4 nicky, tak nie je cisty :sweat_smile:
1. dec 2010 o 09:52  • Odpovedz
@janocka Ok, diky. Mohl by Martin pridat pravidlo k duplam "Jak ma vic jak 3 deti" a "cizi krestni jmena" :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2010 o 09:56  • Odpovedz
@mmmk a zije v UK s tym, ze sa prihlasuje zo SK/CZ :grinning:
1. dec 2010 o 10:03  • Odpovedz
@emjee @janocka @latvia A mam ju, tu je skopirovany moj e-mail-citat odspodu
Re: Zateplená mikinka N.O.V.Á

Od " Kristína Kovalčíková"
Predmet Re: Zateplená mikinka N.O.V.Á
Dátum Wed, 01 Dec 2010 08:48:16 +0100
Komu
Prílohy

Dobry den,
tato mikinka je vo velkostiach
74 ,80 ,86 o ake velkosti by ste mala zaujem?
Po Novom roku by boli aj vacsie!
Pekny dnik
Kristina

> Datum: 01.12.2010 08:06
> Předmět: Zateplená mikinka N.O.V.Á
>
> >MIMIBAZAR.sk
>
Danka >
Zateplená mikinka N.O.V.Á

Dobry den, mala by som zaujem o niektore vecicky, viete mi ich objednat aj v inej velkosti?
>Dakujem
>Dana
1. dec 2010 o 10:06  • Odpovedz
@danu diky Dani, takze stopneme :slight_smile: Na mimibazari mam aj ja login (vynimocne iny ako mam vsade, takze ma nemozu odhalit) tak mozem aj ja sem-tam nieco zistovat..... len problem je, ze ja sa tam vobec nevyznam :sweat_smile:
1. dec 2010 o 10:08  • Odpovedz
@janocka mozem skusit vyhladat na mmb aj vikiem a pozriem sa jej na zubok :wink:
1. dec 2010 o 10:09  • Odpovedz
@janocka Ano, tak nejak :grinning: Ja furt nejak nechapu, co z toho kdo ma :sweat_smile: Jo a prosim, muzes popohnat to fungovani "Seradit podle nejnovejsi diskuze?" Dost mi to ulehcuje praci.
1. dec 2010 o 10:33  • Odpovedz
@mmmk ja som to popohnavala v pondelok a najskor to mozem popohnat az zajtra, lebo Michal ma dovolenku :sweat_smile: vzdy je to tak, ze niekto ma dovolenku ked sa nieco dosere :sweat_smile:
1. dec 2010 o 10:44  • Odpovedz
@janocka Aha, tak jo :slight_smile: Neni to jen pro mne, ale pro vsecky adminky :wink:
1. dec 2010 o 11:00  • Odpovedz
@danu
@janocka tak pisal mi miro, ze nikde v pravidlach nevidi ze nemoze inzerovat veci ktore boli bloknute inej osobe, ak neporusuju pravidla, takze neviem co mu mam na to napisat. A v Asmire cakajte pisomnu staznost na mna od juicyluu
1. dec 2010 o 12:10  • Odpovedz
@janocka @krista @latvia
podivejte se na to http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/soutezchteli-byste-ziskat-dostihy-a-sazky-juni/ - na docela nic moc vtipnout odpoved tomu uzivateli pedroj hlasovala spousta lidi. Zrovna vcera jsem je videla v rookies http://www.modrykonik.cz/adminclub/ips/?ip=85.193.16.56 a ona mega dupla. Navrzuji odpoved smazat, uzivatele zablokovat a napsat to i do te diskuze. Co rikate?
2. dec 2010 o 09:37  • Odpovedz
@mmmk Určitě bych to tak udělala souhlasím :wink: tu casiellu už si nějak nepamatuju :sweat_smile:
2. dec 2010 o 10:13  • Odpovedz
@mmmk market, suhlasim, ze odpoved zmazat, uzivatela zablokovat a zapisem ho aj do verejnej temy o bloknutych.... ako dovod dam iba vytvorenie viacnasobnej registracie alebo aj nieco ine tam mam dodat?
2. dec 2010 o 10:30  • Odpovedz
@janocka Za ucelem hlasovani v soutezi.
2. dec 2010 o 10:32  • Odpovedz
@mmmk suhlas
2. dec 2010 o 10:33  • Odpovedz
@danu dani, boli to duply, blokla som ich
3. dec 2010 o 11:33  • Odpovedz
@janocka Jani diky
3. dec 2010 o 11:56  • Odpovedz
@janocka @martinjasen dadolinu som minule upozornovala nech nezaklada temy ohladne financnej zbierky na pomoc daviskovi, dnes opat pise prispevky do inych tem, tie uz mazem, ale vytvorila aj sukromku
http://www.modrykonik.sk/forum/sukromna-skupina/prosim-o-pomoc-pre-davidka/
zmazete ju?
3. dec 2010 o 16:04  • Odpovedz
@latvia @martinjasen ked si nedala povedat, tak by som ju uz blokla
3. dec 2010 o 16:12  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.