• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
@janocka no, zrejme fakt narychlo potrebuju ti rodicia peniaze, ale pisat do inych tem ze zalozila sukromku nech do nej pridu,lebo potrebuju pomoc, mi uz pride moc. v IP som jej poradila vytvorit skupinu na FB, predsalen sa na FB zdielaju taketo vyzvy rychlejsie....ale ako poviete, zmazte alebo nie, ja len aby sa vedelo ze tu fici takato zbierka na pomoc
3. dec 2010 o 16:16  • Odpovedz
prikladam moju IP, podla mna som ju pisala dost jasne

Ahoj,
tebou zalozenu diskusiu POMOC pre Dávidka som musela zmazat, MK sa distancuje od financnych zbierok a inych aktivit pri ktorych by mohlo dojst k poskodeniu jeho mena. V poslednej dobe sme tu mali ziadosti o financie, oblecenie a inu pomoc od ludi, o ktorych sme vypatrali ze klamu a zavadzaju, tak sme tieto diskusie zmazali. Zial, na tychto podvodnikov doplacaju ludia ,ktori fakt potrebuju pomoc ,ako je to v pripade davidka. Ak ti mozem poradit, na FB vytvor skupinu s tymto cielom, nam sa takto podarilo vyzbierat peniazky pre jedno dieta.
Vela stastia celej rodinke!

latvia
asmira team
3. dec 2010 o 16:17  • Odpovedz
@latvia Ja jej napisem. Vies mi posunut jej prispevok? Ak je to vymazane nevadi.

PS: som si vsimol zvysne prispevku. Myslim, ze si jej napisala velmi dobre. Co ma este napadlo, ze mozeme dat info na nas facebook, ak posle linku, kde je viac info.
3. dec 2010 o 20:00  • Odpovedz
@martinjasen
dadolina ahojte baby, ak by ste mohli prosím o pomoc viď súkromná téma pomoc pre dávidka
Včera o 14:14
ten hlavnz prispevok aj hlavnu temu som uy vzmayala vcera ale v sukromnej teme pomoc pre davidka to urcite bude napisane, tak do nej mrkni, mne sa to neda
4. dec 2010 o 10:13  • Odpovedz
@latvia ani mne :slight_smile: nevadi.
4. dec 2010 o 11:27  • Odpovedz
len aby ste vedeli, zmazala som tuto kratku spravu
Ach jaj,to len ja mozem mat taku jeblu mater.. od uzivatelky zabatinko.prislo mi to uz moc... :pensive:
4. dec 2010 o 16:53  • Odpovedz
mam otazku holky - mazeme kratke spravy ked su pisane velkymi pismenami? lebo sa tu objavuju coraz castejsie....a opravit to nemozeme...nechavat ci mazat?
5. dec 2010 o 18:20  • Odpovedz
@latvia v pravidlach albumov mame napisane: Na popisy albumov sa ďalej vzťahujú Pravidlá fóra.
a v pravidlach fora je, ze nepisat velkymi :wink:
6. dec 2010 o 06:42  • Odpovedz
zmazala som temu sestricka Hana z Ruzinova, prispevok prvotny je takyto
scully4 Chcela by som sa spýtať báb, ktoré v poslednom čase rodili v Ružinove, či tam ešte robí detská sestra menom Hana, taká čiernovlasá agresívna hnusná sadistická sestra asi 5Otnička. Ja som tam rodila v apríli, mala som problém s dojčením, lebo malá sa nechcela prisať a ona ma chodila stále terorizovať, proste ma úplne zdeptala a znepríjemnila mi celý pobyt. Chcela by som ísť aj druhý krát rodiť do Ružinova, preto chcem vedieť, či tam ešte je, aby som sa na ňu pripravila. Aj by som privítala rady ako na ňu, lebo ja som sa jej nevedela striasť.

na moj vkus prilis drsne a hrube....kebyze sa stazuje niekto
6. dec 2010 o 13:06  • Odpovedz
verads Dobrý večer, prosím Vás ja sa ,len chcem opýtat , že kde by som mohla niekoho poprosit kto by vedel úplne novorodeniatku darovat nejaké oblečenia ktore už sú neppotrebne pre darcu. Totižto , jedna slobodná mamička porodila velmi malé dievčatko 2400g a 46 cm dozvedela sa o tehotenstve ked mala 7 mesiacov, vraj dovtedy mala menzes... opatruje svoju 27 ročnú sestru ktorá je na vozíčku, žijú v zlej finančnej situácii a preto sa rozhodla ,že aspon na rok dá dietatko do ustavu , porodila 5 decembra 2010 že hned ho nechá v nemocnici.Nemá na dietatko žiadne oblečenie.Nakoniec jej to srdce nedovolí a berie si ho domov už koncom tochto tyždna alebo začiatkom budúceho.Peniaze nan dostane až asi za mesiac alebo 2 neratala s touto situáciov ona nahlasila lekárom ešte počas tehotensta,že dieta nechava v nemocnici
Rozhodla sa ho doniest domov preto, lebo by jej ho vraj dali do Skalice kde by ho nemohla navštevovat pre dialku. a vraj na rok sa neda dat do us´tavu ,len na adopciu . Preto prosím ak má niekto nepotrebne dojčenske vecičky darujte , poštovné hradím ja . prosím písat na verads@azet.sk Dakujem pekne .
Dnes o 20:33 • Pošli IP

co s nou> otazku som zmazala, ale co s tou holkou?mam nieco vypotit? skusim jej napisat to co dadoline, ak mate niekto lepsi navrh sem s nim
7. dec 2010 o 21:56  • Odpovedz
Nemala byt soldi bloknuta?
A fotka si myslim ze nie je jej ci?
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/soldi/
9. dec 2010 o 19:50  • Odpovedz
Toto berieme ako detske? v kategorii Ine detske, http://www.modrykonik.sk/bazar/ine-detske/3h6x/ozdoby-na-stromcek/
dalej predava ozdoby na stromcek, snura na stromcek, a ine
9. dec 2010 o 20:00  • Odpovedz
@danu nepatri to sem, nech to da na strechu, su to vianocne dekoracie
9. dec 2010 o 21:02  • Odpovedz
@danu a foto soldi vyzera jak kristen stewart, ale prave mi pisla ze je to ona, vraj sa na nu velmi podoba :confused:
9. dec 2010 o 21:22  • Odpovedz
http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=1265822018929&set=a.1156880215452.24210.1631135966&theater
tak toto je soldi....
a ked tvrdi ze sa podoba na kristen, tak je tazko sebavedoma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
poprosila som ju nech mi posle profilovu foto na mail, nech sa kuknem zblizka na jej podobu. vraj ju uz nema :rolling_eyes:
9. dec 2010 o 21:36  • Odpovedz
@latvia mne vypada ako na fotke, ale je upravena ale ked si otvorim naraz obidve, tak ksichty sa mi podobaju
10. dec 2010 o 08:48  • Odpovedz
@janocka este mam jednu otazku. na svadbe co je tak vela linkov v albumoch. to tam ma nejaky zmysel? maju to chalani pooznacovane, ci ee? vie sa to tam u vas nejak hromadne odflagovat, ak to nie je potrebne?
10. dec 2010 o 14:46  • Odpovedz
@ooo maji, tie flagy - to su vsetky albumy, kt. mali netextove prvky, tak flagy treba rucne zmazat, neda sa to hromadne... ked bol novy kon, tak som si to tiez "uzila", tam bolo tych flagov este viac :sweat_smile:

@latvia pozerala som si tu fotku soldi zvacsanu a myslim, ze to moze byt ona... ma to sice upravene, no vidno jej tvar....
@danu Dani, bola soldi bloknuta za pindy ohladom profilovych fotiek, no po par tyzdnoch som sa zlutovala a odblokla som ju a aj zuzanocka a mozno este par..... Maju poslednu sancu, vedia o tom, ze 1 pind a dovi
10. dec 2010 o 15:13  • Odpovedz
@janocka ok. tak idem na to pomaly. mam trochen casu.
10. dec 2010 o 15:14  • Odpovedz
@janocka jeden dotaz je v teme. tiez ma to zaujima:
wera.g prosím vás, prečo keď kliknem na prípravné albumy, tak sa mi zobrazia všetky, aj svadobné?
10. dec 2010 o 15:16  • Odpovedz
@ooo aj svadobne? no nemalo by to tak byt, idem pozriet :sweat_smile:
10. dec 2010 o 15:16  • Odpovedz
@janocka hej. su tam uplne vsetky.
10. dec 2010 o 15:17  • Odpovedz
@janocka este mam. dnes som tam mala zoznam veci, co treba k svadbe vybavit, uz mi to zmizlo, viem, ze to tam bolo na 100%, lebo som si tam zaklikavala, ze ci to funguje. mam tam uz len tie svadobne listy a ine baby to nemaju vobec. ani jedno a ani druhe.
10. dec 2010 o 15:25  • Odpovedz
@ooo nooo, zmizlo tlacitko Zobraz iba pripravne.. zistim ci bude :sweat_smile:
10. dec 2010 o 15:26  • Odpovedz
@ooo a nie.... az teraz som pochopila co myslis... ze ked na homepage kliknem na pripravne albumy, su tam vsetky... uz chapenzujem, idem zistovat
10. dec 2010 o 15:27  • Odpovedz
@ooo To do listy, aj wish listy budu.... su momentalne vypnute - myslim - ale budu.... uz je to zmigrovane, no cast veci "sa" este bude robit za pochodu
10. dec 2010 o 15:28  • Odpovedz
@janocka ok. len som ostala toto, ze som to tam dnes videla a uz nevidim :grinning:
10. dec 2010 o 15:29  • Odpovedz
@ooo ja to tam nevidim - kde to tam bolo? :sweat_smile:
10. dec 2010 o 15:29  • Odpovedz
asi zalozim novu temu v adminclube o erroroch aby som nemusela po kazdom otravovat niekoho
10. dec 2010 o 15:30  • Odpovedz
@janocka priamo v profile pod pocitadlom dni
10. dec 2010 o 15:32  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.