• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
@janocka pozeram, ze ty tam tiez nemas nic. kuk mne do profilu
10. dec 2010 o 15:33  • Odpovedz
@janocka maji, ja si uz vidim svadobny list... ale u teba nevidim nic extra, co by som ja nemala... vidim ti tam iba:

Ešte 112 dní do svadby.

Páčia sa mi tieto fotoblogy (4)

Pridaj k obľúbeným
10. dec 2010 o 15:38  • Odpovedz
@ooo teda takto.... omylom som ozavinacovala sama seba :confused:
10. dec 2010 o 15:39  • Odpovedz
@janocka jezis. sak som jak hotentot. jasne, ze to nemozes vidiet. :grinning: ja som kravka. :grinning: :sweat_smile: hanbim sa. no nic. :sweat_smile:
10. dec 2010 o 15:40  • Odpovedz
@ooo :grinning: :grinning: v pohode... uz som o sebe zacala pochybovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2010 o 15:46  • Odpovedz
@janocka rozmyslam nad milion vecami naraz a potom to tak aj vyzera. :grinning:
10. dec 2010 o 15:49  • Odpovedz
10. dec 2010 o 16:13  • Odpovedz
@nikka.vo uz to riesime s @martinajsen - cela tema pojde asi prec lebo jednak menuju aj konkretneho cloveka a "druhak" zda sa, ze sa ti ludia zaregistrovali iba kvoli tomu aby mohli na tu firmu nakydat, kedze maju iba par prispevkov :confused:
10. dec 2010 o 16:34  • Odpovedz
@janocka Takže to nechávám a ty mi pak řekneš co a jak, nebo to uděláš? O.k. Díky :slight_smile:
10. dec 2010 o 16:36  • Odpovedz
@nikka.vo tema vymazana..... v blizkej buducnosti aj tak chceme likvidovat vsetky taketo stazovacie temy, takze som to vymazala uz teraz :sweat_smile:
10. dec 2010 o 16:53  • Odpovedz
@janocka mam otazku :sweat_smile: bude aj nejaka nova tema ohladom fotiek v pase? alebo ich mozme rovno mazat? :sweat_smile:

tak uz nic nasla som odpoved :sweat_smile: :grinning:
10. dec 2010 o 18:50  • Odpovedz
12. dec 2010 o 12:19  • Odpovedz
@janocka ty co tu preboha robis cez vikend? :astonished:
12. dec 2010 o 12:20  • Odpovedz
@domika007 nedalo mi neodpisat butterfle!! inak som tu bola aj vcera, dala par flagov na MS ako neprihlasena :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta butterla je taka piiiiiip, ze nemam slov!! a tie ostatne tiez... furt dookola to iste.... neviem co urobit aby si vsimli, ze bazar a katalog budu... ma to blikat a svieti ako Oznam, Spravicka alebo neviem este ake slova, co sa pouziva na MMB? :sweat_smile:

no nic, lucim sa, idem sa naranajkovat :grinning: (vstala som pred pol hod.) :sunglasses:
12. dec 2010 o 12:25  • Odpovedz
@janocka jaaj tak to je od teba ten flag? a ja, ze kto ho pisal :sweat_smile:
no inak butterfla kaka aj mna, som sa dnes a to nehovorim o vcerajsku vytocila, ze dovi a ostatne uzivatelky, tiez uplne spomalene , ako sorry, ale dokolecka tie iste otazka, dnes som sa nakakala a vlozila tam link na nas blog, kde su skoro vsetky odpovede na ich otazky a vcera som pisala, ze nech si diskusiu precitaju od zaciatku, ze vela veci sme uz riesili :angry:

a inak nasla som v bazari tieto inzeraty, ona mala platenu nie? a firmy nemozu inzerovat v bazari, mi to vcera poslala butterfla, som to blokla a pozeram teraz, ze tie inzeraty su tam opat :rolling_eyes:
http://www.mojasvadba.sk/bazar/predajca/orchidea1/

bru chut k ranajkam, ja som uz po obede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2010 o 12:28  • Odpovedz
@domika007 a ako ste sa k tomu bazaru dostali? akoze cez natvrdo napisany link? http://www.mojasvadba.sk/bazar/predajca/orchidea1/ ak hej, by som zatial inzeraty nestopovala, sak ich nik nemoze vidiet jedna vec a druha vec, budeme vsetkym firmam, kt. mali nick v bazari asi v pondelok pisat mail, ze uz v bazari byt nemozu, ci chcu pokracovat alebo dovidenia
12. dec 2010 o 13:42  • Odpovedz
@janocka no neviem ako sa tam dostala ona, mne len poslala link a ja som ju tak nasla... ok, takze inzeraty zatial nestopovat ano?
12. dec 2010 o 14:37  • Odpovedz
@janocka a k bazaru sa da dostat ak kliknes na moj bazar a pak das vsetky inzeraty :wink:
12. dec 2010 o 14:37  • Odpovedz
@domika007 dostala som sa do bazaru cez www.mojasvadba.sk/bazar :slight_smile: zatial som stopla inzeraty komercne obyc. uzivatelkam, kt. nemali zaplatenu reklamu lebo som videla, ze 1 pridala asi 25 inzeratov s bizutierou novou
12. dec 2010 o 14:43  • Odpovedz
@janocka ok, toto je fakt jednoduchsi sposob :slight_smile:
12. dec 2010 o 14:44  • Odpovedz
@janocka prosim ta co s touto http://www.modrykonik.sk/bazar/predajca/frewby/?page=1 je to jasne nejaka majitelka salonu, co si tu robi reklamu podla mna
13. dec 2010 o 07:26  • Odpovedz
@emjee ano, ona vlastni butik, minule som jej stopla inzeraty, lebo koza ich zle nafotila ze bolo vidiet fotenie v butiku :rolling_eyes:
13. dec 2010 o 08:09  • Odpovedz
@emjee vidim, ze inzeraty uz ma stopnute.... ak ich prida este raz, tak by som ju uz blokla, lebo ked jej uz danu stopovala inzeraty raz, teraz ich ma stopnute druhykrat, takze uz musela pochopit, ze robi nieco zle :confused:
13. dec 2010 o 09:50  • Odpovedz
@janocka Jani prosim ta, je nejaky problem s blokovanim uzivatelov? Lebo blokla som nick lovacska na jej vlastnu ziadost ale stale si spolu piseme ip :sweat_smile:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zrušenie registrácia Dnes o 10:47

lovacska (okres Dunajská Streda)
pas užívateľa

Registrovala sa 28. marca 2010 na modrykonik.sk. Pridala 4 príspevky.

lovacska

Príjemcovia: danu

Ano,chcela som to tak urobiť,ináč Vás dennodenne sledujem,ste super!
danu 2010-12-13 10:44:31 píše: Potom budes ale len ako neregistrovana.
Dana
Asmira team
lovacska 2010-12-13 10:42:25 píše: Dana,ja chcem Vášu stránku sledovať,ale už nechcem existovať ako lovacska!
danu 2010-12-13 10:27:55 píše: OK, pristup budes mat blokovany na vlastnu ziadost.
Dana
Asmira team
lovacska 2010-12-13 09:54:16 píše: Ano,zrušiť registráciu,dakujem!
danu 2010-12-13 09:49:28 píše: Ahoj, spravne som pochopila ze chces zrusit registraciu na stranke modrykonik? Zablokovat?
Dana
Asmira team
lovacska 2010-12-13 09:30:20 píše: Dobrý den!Chcela by som zrušiť moju registráciu,ale neviem ako.Prosím Vás pomožte mi!Dakujem lovacska
13. dec 2010 o 10:49  • Odpovedz
@danu fuuuuha, neviem o tom, ze by bol problem..... pozriem sa na to..... vyskusam to na svojom druhom nicku "janockaa", ze ci blokovanie funguje alebo nefunguje iba pri tej jednej uzviatelke
13. dec 2010 o 10:52  • Odpovedz
@danu teraz sa tvari ako bloknuta.... blokla som ju, refreshla stranku a furt je bloknuta
13. dec 2010 o 10:53  • Odpovedz
@janocka Jani diky, tak snad to bude ok, lebo pred 4 minutami so mnou este pisala, hoci som ju blokla. uvidim ci este napise.
13. dec 2010 o 10:54  • Odpovedz
@danu asi to bloknutie dako zlyhalo, bo ja ked som si vyhladala jej nick, bol aktivny :sweat_smile:
13. dec 2010 o 11:05  • Odpovedz
@janocka http://www.modrastrecha.cz/adminclub/ips/?ip=88.101.171.239 no ty foléééééé :confused: To jsem ještě nezažila takových duplicitních nicků :sweat_smile: Navíc je to evidentně firma, protože pod jedním z nicků se vyptával/a v duplicitním tématu na firmu vyrábějící schody s velkým výběrem z Přerova a v jiné diskuzi, starší pod jiným nickem doporučoval/a firmu z Přerova na výrobů schodů. Tudíš se chci zeptat, jestli rovnou blokovat, nebo dávat nějaký šance a výběr jednoho nicku z těch všech ? Prohřešků je tu víc než dost :confused:

Jo a hééélp, vymazala jsem omylem tu starší diskuzi, místo té nové duply - název Schody :confounded: Jde to vrátit? Jen si teď nejsem jistá, jestli i tu nezakládal ten z firmy. Měla jsem tu otevřená dvě okna a smázla jsem tu, kterou jsem ještě nezkontrolovala pořádně. :wink: Děkuji převelice a omlouvám se :sweat_smile:
13. dec 2010 o 11:35  • Odpovedz
Už jsem našla 4 témata kde si schizofreně odpovídá a propaguje firmu, takže asi není o čem a rovnou blokace? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dec 2010 o 11:44  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.