• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
@janocka http://www.modrastrecha.cz/diskuse/tema/stavebniny-lovas/ nevím co s tímhle , admin club mi jede strašně pomalu, pokud funguje, tak IP adresa se tam žádná neshoduje. Nemám se čeho chytit.
16. dec 2010 o 10:36  • Odpovedz
@nikka.vo som to nechala tak, nemame ako zistit, ze je to konkurencny boj.... aj tak je ta tema dost stara a nik sa zatial oficialne nestazoval.... ak sa bude, tak potom temu vymazem, lebo aj tak k nicomu nevedie :sweat_smile:
16. dec 2010 o 10:44  • Odpovedz
@janocka o.k., popravdě jsem ani nesledovala datum, jen jsem zkoukla flag a zběžně to pročetla, takže to nechám, flag mažu :slight_smile:
16. dec 2010 o 10:54  • Odpovedz
jaha, flag už není :grinning:
16. dec 2010 o 10:55  • Odpovedz
Jen teda nevim jestli je náhoda, že jeden den se objeví flag na diskuzi ohledně stavebnin z Nitry a pak se objeví hodně podobný dotaz http://www.modrastrecha.cz/diskuse/tema/kupa-tehly-v-nitre/
16. dec 2010 o 10:57  • Odpovedz
@nikka.vo tak toto mi ako nahoda nepripada.... flag v teme stavebniny Lovas a teraz vseobecna tema o stavebninach a len tak mimo recou spomenie Lovas... idem sa mu pozriet na zubok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2010 o 11:22  • Odpovedz
@janocka právě :sweat_smile:
16. dec 2010 o 11:24  • Odpovedz
@nikka.vo nic som nezistila :rolling_eyes: ale dala som si na tu temu flag..... a co vlastne riesi s tymi stavebninami, naco si robi takto reklamu ak su uz zavrete? :sweat_smile:
16. dec 2010 o 11:53  • Odpovedz
@janocka Jani, tomu taky nerozumim :unamused:

Takže tohle téma necháme a uvidí se :wink: o.k.
16. dec 2010 o 12:49  • Odpovedz
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/adky/album/moja-tvoriva-dielna/
boli jej uz aj zmazane inzeraty na tie cizmy, aj jej to bolo povedane tusim a furt tam nieco pridava...co s nou?
19. dec 2010 o 11:44  • Odpovedz
@latvia este raz napomenut s tym, ze uz potom bude bloknuta
20. dec 2010 o 11:44  • Odpovedz
@janocka jani potom, ked budes mat cas, kuk na tuto temu, podla mna tam budu nejake duply + zvady su tam :rolling_eyes:
http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/hudba-vychod-ii/?page=last&post=last&lastref=hp
20. dec 2010 o 13:32  • Odpovedz
@domika007 vsimla som si to, uz som mazala aj dake reklamne odkazy a odlozila som si to na neskor.... pozriem este :wink:
20. dec 2010 o 14:25  • Odpovedz
@martinjasen Martin prosim ta, spojil si sa s dotycnymi? Myslim nick mukky a urazanie+ spol. vid prispevky z 15.12.2010
Mukky mi dnes pisala, ze sme to nejako riesili.
20. dec 2010 o 18:02  • Odpovedz
@domika007 co-to som uz premazala ale pozriem na to este neskor.... dnes sme spustali na svadbe katalog, tak statky zmatky :grinning: :zipper_mouth:
20. dec 2010 o 18:06  • Odpovedz
@janocka okis v pohode a dakujem :wink:
20. dec 2010 o 18:34  • Odpovedz
@danu Este som to neriesil, som aktualne v procese stahovania sa z Prahy. Zajtra by som to chcel vyriesit poobede. Dam vediet. :wink:
21. dec 2010 o 22:00  • Odpovedz
@martinjasen Martin, diky :wink:
22. dec 2010 o 08:55  • Odpovedz
@martinjasen @janocka podla mna to nie je eticke ukazovat jazvu po cisarskom vo verejnej teme, co ty na to? Som za zamknutie, ale dovod?
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/cisarsky-rez-ako-vyzera-vasa-jazva/?page=last&post=last&lastref=il
22. dec 2010 o 20:14  • Odpovedz
@danu Vymazal som celu temu. Ak by sa niekto ozval, nech si vytvoria sukromnu temu. Verejne forum nie je prehliadka porodnych jaziev.
22. dec 2010 o 20:37  • Odpovedz
@latvia @danu Potreboval by som trosku pomoct s tou kauzou mukky. Uz sa o tom dost napisalo. Vedeli by sme mi dat iba zoznam ludi, ktori v tom maju prsty a kratucke info ku kazdemu ako v tom figuruje. Budem vam velmi vdacny.
22. dec 2010 o 20:43  • Odpovedz
@martinjasen kauza mukky co viem z tej uplne starej hadky, tak mukky a zuziiicek17, to boli hlavne akterky....priplietla sa tam potom aj vinifera, ale neviem ci to ma teraz zmysel a v akom stadiu je s mukky, aby nebola prekvapena ze nevie o co ide....
z novej hadky je v tom asi zapletena leelo, kedze pisala ze sa jej vyhraza....zbytok by sme sa dozvedeli, kebyze vidime do sukromky :unamused:
22. dec 2010 o 20:48  • Odpovedz
@martinjasen Martin dakujem za vymazanie diskusie :wink:
22. dec 2010 o 21:19  • Odpovedz
@martinjasen Martin blizsie o tej "kauze" zial neviem, jedine z IP co mi pisala mukky a leelo, dalej mam nicky bab ktory su v tom zainteresovane, vid prispevky odo mna, pomozem ako sa da, len nevidim do toho, a neviem o co ide, jedine z pisania bab v ip :confounded:
22. dec 2010 o 21:20  • Odpovedz
@danu Co sa tyka veci s mukky, nasiel som tieto nicky, na ktore posielam IP - mukky leelo vinifera zuziiicek17 vieraj zuzka1 adal vevusiatko . Ak by tam niekto mal byt, respektive nemal byt daj mi vediet. Dakujem
23. dec 2010 o 17:21  • Odpovedz
@martinjasen Martin ano mali by to byt tie nicky. Plus kusok z IP od mukky

dievcata suhlasili ze ano mozem a boli aj v tamtej teme ich len odisli koli tym ohovaraniam a ziadali vymaz zo sukromky a teraz napadaju aj ich ze su neinteligentne.....

mama.wolfka
janac1974
bashenka

nikollete

tieto dievcata to vedia dokazat a janac1974 a bashenka vedia presne uplne vsetko povedat,boli v tej teme len ziadali o vymaz lebo sa nemohli na to pozerat
23. dec 2010 o 17:48  • Odpovedz
@danu To som si vsimol, ale nepotrebujem to posielat niekomu, kto moze nieco dokazat. Nebudeme dokazovat kto ma pravdu, my sa im budeme snazit povedat, aby sa spravali slusne k sebe.
23. dec 2010 o 18:02  • Odpovedz
@martinjasen Martin ok, tak platia nicky ktore si napisal leelo ,zuziiiicek17,vieraj, zuzka1. ,vinifera,adal,
23. dec 2010 o 18:33  • Odpovedz
@danu Moj navrh na IPcku:

Co tak sa k sebe spravat milo?

Ahojte,

dopocul som sa, ze sa navzajom ohovarate a zosmiesnujete sa. Chcem vas poziadat, aby ste sa k sebe spravali pekne. Mne zalezi na nasej stranke a to znamena, ze nedovolim, aby sa nieco taketo akceptovalo. Samozrejme nemusite to robit kvoli mne, urobte to kvoli sebe, urcite casom zistite kolko dobrych veci vam to do zivota prinesie a staci len byt mily a uprimne pomoct ked je potreba.

Viem, ze vykrocit spravnym smerom je tazke, preto vam poradim. V tomto pripade nic nepokazite ak poviete prepac, zazelate stastne a vesele vianoce a medzi novorocne predsavzatie si pridate, ze sa budem spravat k ludom lepsie. Moze to byt zaciatok dobreho priatelstva. Mozete to skusit. Ak sa vam to nepodari, je viac ako mozne, ze vam zablokujem pristup na stranku. Drzim vam palce.

Prajem vam krasne a vesele Vianoce,

PS: Tato sprava sa tyka vsetkym rovnako bez vynimky.
PS1: Odpovede nezabudnite preposielat vsetkym. :slight_smile:
23. dec 2010 o 19:21  • Odpovedz
23. dec 2010 o 19:26  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.