• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
@martinjasen Martin, ako vzdy perfektne, mas fakt talent to napisat pekne ale zaroven tvrdo :wink: diky
23. dec 2010 o 19:27  • Odpovedz
@danu @latvia dam vediet co to spravi :wink:
23. dec 2010 o 19:32  • Odpovedz
@martinjasen no, na to som hrozne zvedava, vacsina z nich su fučky, ofucia sa kvoli prkotinam :stuck_out_tongue_closed_eyes: toto chce kusok pokory, aby sa ospravedlnili na prvy sup... :sweat_smile:
23. dec 2010 o 19:33  • Odpovedz
@martinjasen Martin som zvedava, ale ratam ze baby to nezoberu, myslim tym, ze ospravedlnenie asi nehrozi.
23. dec 2010 o 19:41  • Odpovedz
@danu @latvia To je viac ako mozne, ale ja i tak verim, ze sa ospravedlnia. Ale ak nie...ako sa hovori, neuc svine spievat, iba ich naseries. :slight_smile:
23. dec 2010 o 19:43  • Odpovedz
:grinning: to pocujem prvy raz :grinning: ja tipujem ze sa ospravedlni leelo a vinifera, tie vedia ze riskuju blok
23. dec 2010 o 19:46  • Odpovedz
@martinjasen Martin som sice optimista, ale az taky nie
23. dec 2010 o 19:55  • Odpovedz
@danu @latvia Mam prvu odpoved od Adal:

Dobrý večer, neviem kto Vám podal túto informáciu, ale môžte si prečítať moje príspevky a potom mi prosím znova napíšte kde a kedy som koho zosmiešňovala ja. Nehovorím že sa to v téme deje, ale mňa prosím z toho vynechajte. A potom prosím sa mi môžte ospravedlniť.
Ja sa nemám komu ospravedlňovať a už vôbec nevidím dôvod aby ste ma zablokovali. Takže najskôr preveriť a potom zaútočiť a nehádzať ma do jedného vreca. Tiež Vám prajem pekné Vianoce

Co vy na to? :slight_smile:
23. dec 2010 o 22:52  • Odpovedz
Po niekolkych IPckach s Adal sme to urovnali. Dokonca padli slova, citujem: "ak sa niekto domnieva že niekoho ponižujem, ospravedlňujem sa a budem sa tak ako doteraz venovať problémom čo sa týka detí." Blokovat ju nebudem, myslim, ze tato skusenost jej bude stacit.
23. dec 2010 o 23:29  • Odpovedz
@martinjasen :slight_smile: prvy uspech, myslim ze takto zacnu vsetky, ze oni s tym nic nemaju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dec 2010 o 08:21  • Odpovedz
@martinjasen Martin Adal aspon priznala ze sa to v teme deje a fajn sa k tomu postavila ze sa bude venovat problemom co sa tyka deti, to je fakt uspech :wink:
24. dec 2010 o 12:18  • Odpovedz
@latvia @danu @krista @domika007 - uniklo mi neco nebo fotky stromecku, cukrovi adv. vencu atd. stale netolerujeme? :confused:
24. dec 2010 o 12:57  • Odpovedz
@mmmk no foto vianocnej vyzdoby nema v albumoch na koniku co robit, na streche je to ok...teda ak su tie foto s detmi tak na koni mozu zostat
24. dec 2010 o 12:58  • Odpovedz
@mmmk netolerujeme, viem ze je vo fotoblogoch hlavne vela pohladnic , tie neviem ci mazat, ale stromceky a vyzdobu mazem furt. alebo mas nieco konkretne co nie je zmazane? :confused:
24. dec 2010 o 12:59  • Odpovedz
@latvia a ked su na foto deti pri stromceku to tiez mazes? :confused:
24. dec 2010 o 13:00  • Odpovedz
@domika007 ee, iba samotna vyzdoba ked je bez deti tak mazem, akonahle je tam hoc len polovicka detskej hlavy zozadnu tak necham :wink: uz viacere pochopili ze pod stromcek maju strcit aj dieta :grinning:
24. dec 2010 o 13:01  • Odpovedz
a taktiez nechavam pohladnice vianocne kde je aspon cudzie dieta :stuck_out_tongue_closed_eyes: kde nie je dieta, mazem, aj ked v oflagovanych su 2 pohladnice, v ktorych neviem co...kedze su na nich hracky, tak niekto by mohol povedat ze ho napadne slovo dieta ked na to kukne :stuck_out_tongue_closed_eyes: to uz asi prehanam, nie? :grinning:
24. dec 2010 o 13:04  • Odpovedz
@domika007 @latvia Pred chvilkou, jak jsem cekala, nez se mi dovari brambory :grinning:, jsem mrkla na fotoblogy a vypadalo to jako na serveru o vanocni vyzdobe, stromkach a cukrovi :sweat_smile:
24. dec 2010 o 13:12  • Odpovedz
@mmmk naceskom konovi mozno :sweat_smile: ja som dnes prechadzala sk kona a mazala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ma musia mat rady zienky :sunglasses:
24. dec 2010 o 13:15  • Odpovedz
@latvia Jsi pro ne neco jako vanocni skret (grinch) :grinning:
24. dec 2010 o 13:27  • Odpovedz
@mmmk :grinning: obcas tak aj vyzeram :astonished: :grinning: ale nech, aj ked su sviatky, predsa nepolavim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dec 2010 o 13:28  • Odpovedz
@latvia Takze jsem pogrinchovala, jdu si dat polivku :grinning: Proc nekdo dava do alba fotky cukrovi? To ho copak nikdo jiny nema? :sweat_smile:
24. dec 2010 o 13:36  • Odpovedz
@mmmk mazeme aj vianocny stromcek s darcekmi pod nimi? ak vidno ze su to hracky pre deti? :sweat_smile:
24. dec 2010 o 19:03  • Odpovedz
Ja by som aspon jednu foto nechala kde su darceky pod stromcekom
24. dec 2010 o 19:09  • Odpovedz
@danu a ostatne mazat? ked su 4 take, len z ineho uhla? :sweat_smile:
24. dec 2010 o 19:29  • Odpovedz
@latvia neviem, budu sice pindat ale moj osobny nazor ze jedna snad staci nie? Lebo potom sa moze stat, ze vyfotia zabaleny kazdy jeden darcek a bude 100 fotiek, len zabalenych darcekov :rolling_eyes:
24. dec 2010 o 19:30  • Odpovedz
@danu jasne,....ako to martin hovoril? pravidla su orientacne, admin je zakon :grinning: alebo tak nejak to bolo :wink:
24. dec 2010 o 19:32  • Odpovedz
24. dec 2010 o 19:32  • Odpovedz
inac, ak su pod stromcekom zabalene darceky, kde nieje vidiet co v nich je, mazem, ak je vidiet ze su to hracky pre deti, nechavam. moze byt?
24. dec 2010 o 21:52  • Odpovedz
@latvia a kde to pises lebo to nevidim v zmazanych albumoch
24. dec 2010 o 21:54  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.