• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
dalsia orodujuca Ip za mimikuku mi prisla.... tak som prekopirovala tu istu odpoved, opravila si preklep, tak som zvedava na rekacie :grinning:
4. jan 2011 o 20:41  • Odpovedz
@janocka odporucam ti pocakt tyzden, ono tych orodoip bude ovela viac
4. jan 2011 o 20:45  • Odpovedz
mam otazku co s tymto?
http://www.modrykonik.sk/adminclub/users/?user=ves1&go_search=Find+user
vsimla som si ze ma zablokovanu jednu ip ale ma pohyblivu a ine su volne co to bolo?
len mi to nesedi datumovo kuk sem
http://www.modrykonik.sk/adminclub/ips/?ip=195.91.79.246
4. jan 2011 o 22:50  • Odpovedz
@danu dani IP odblokujem, blokovala ju dominika @domika007

domika007 195.91.79.246
158.193.64.48
orchidejka11 + fialka10 + herbalienka + oblacikxxl
16. okt 2010 o 12:25 • čaká bábätko, termín má v máji 2011 (20. tt) • Odpovedz
4. jan 2011 o 22:59  • Odpovedz
@janocka Jani diky.
4. jan 2011 o 23:00  • Odpovedz
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/mrsbabika
ani by ma to nejako nerozhodilo, nebyt nasej ip vymeny (napisala som jej, ze som jej zmazala z albumu x fotiek nej samej, ze to sem nepatri):

Dnes o 01:08
žee čo ?? nechapem čo si musela zmazař fotky ? hm no newadí to prežijem ale že prečo ?

Dnes o 01:15
prosimřa ako možem zystiř že či používateě je ešte on-line ??

ja Dnes o 01:16
nijako, tuto funkcionalitu na stranke nemame ani sa neplanuje

Dnes o 01:19
boháááá okey nemusiš ma hned zjest !!!!! len som sa pitala ako sa to da pozrieř a ty že nijako že neni tato funkcia a ani sa neplanuje hm !!! no newadí thak nič ....sorry že som rušila

ja Dnes o 01:28
jednoducho tato funkcia tu nie je, ako inak som ti to mala napisat, len ze tu nie je a ani sa do buducna neplanuje? nerozumiem co je na tom na bohaaacovanie

Dnes o 01:52
áá nechaj to tak keby si aj ty 14-ročne bola v 2 mesiaci tehotenstva s tým pocytom že kedykolveg možu prist policajti a zatknút otca dietata kedze uz ma 18 rokov thak asi bi si ani ty nezareagovala inakšie nemysli si
5. jan 2011 o 02:02  • Odpovedz
okrem toho, pise, ze je v 2mesiaci, ale vo fotoblogu ma napisane 18tt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ak sa fakt boji polisov, potom nechapem, naco si pcha do albumu fotky, pise komplet udaje o sebe a pod.

a teraz kukam, ze dnes registrovana orsi123 ide z rovnakej ip http://www.modrykonik.sk/fotoblog/orsi123/ - mozem ich rovno zablokovat?
5. jan 2011 o 02:08  • Odpovedz
@emjee mozes, trakto mi pisala ip nech to orsi skontrolujem, ze sa jej nezda...
inac by sme ju mali zrusit tu babiku, lebo tu vieme o trestnom cine a nic s tym nerobime, to je dobry dovod nie? :grinning:
5. jan 2011 o 09:41  • Odpovedz
@latvia @emjee vlecie sa mi adminclub, ale ked zistim, ze je su obe jedna krava, bloknem hned.....
nie je trestne zodpovedny uz 14r. clovek? tym padom by 14r. mohla mat dieta tak aby bol chlap bez nasledkov :sweat_smile:

@danu @emjee @latvia - hovoria vam niekomu nieco nikcy klaspet, zuzana969, zuzanapa, labelo25, slniecko1983? robim si poriadok v kartach - uz sa mi nezmestili na monitor - a pri zatvarani som nasla PC tohto multinicku.... asi ste ma niektora prosili o zistenie duply, tak sorry za oneskorenie, idem ich poblokovat
5. jan 2011 o 11:44  • Odpovedz
@janocka vcera som im pisala upozornenie klaspet bol vcera prihlaseni ale neodpisal mi, tak ta poprosim o blok
5. jan 2011 o 11:47  • Odpovedz
@janocka, @ooo , @ikarkulka a co s takymito albumami? to sa tusim nespominalo...nie je to nieco ako tie fotky zo svadobnej cesty, ze len pre priatelov? :confused:
http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/adrianka22/album/slug/
5. jan 2011 o 19:49  • Odpovedz
@domika007 leda by tam měla napsáno něco jako, že focení na oznámení apod. jinak ne, jen pro přátele.
5. jan 2011 o 19:50  • Odpovedz
5. jan 2011 o 19:55  • Odpovedz
@domika007
@ikarkulka
@danu
@janocka
@emjee @mmmk @krista @nikka.vo @kalerat @ aguaverde @ooo baby vyznate sa v znackach? teraz kpnkretne adidas, jedna uzivatelka mi poslala fotky loga na oblecku, vraj su fake, ale ja to nerozonam :confused:
5. jan 2011 o 20:40  • Odpovedz
@domika007 téma možná nechat, pokud není duplicitní, což si myslím, že je.
dát jí vybrat jeden nick a napomenout

@latvia bohužel nepomůžu, taky to nepoznám
5. jan 2011 o 20:44  • Odpovedz
@latvia neporadim, v tom se nevyznám, ukazovala jsem to Robertovi a ten se taky přiklání k tomu, že je to fake, ten ty sportovní značky má trochu zmáknutější. Ale tohle stejně nejde jednoznačně určit, s tím moc neuděláš :confounded:

5. jan 2011 o 20:59  • Odpovedz
@nikka.vo dik, staci mi priklon k faku :grinning: :wink:
5. jan 2011 o 21:05  • Odpovedz
@latvia taky nepoznám :sweat_smile: promiň :zipper_mouth:
5. jan 2011 o 21:28  • Odpovedz
@krista :grinning: sa mi zda ze jedina co to pozna je janka a ta akurat musela odist na dovo :astonished: ach jo :slight_smile: ale nevadi
5. jan 2011 o 21:38  • Odpovedz
@latvia Podle papirove visacky to tezko poznat, ale podle toho listecku za krkem jsem si na cca 80% jista, ze je to fake. Adidas jakoze origos dela listecky v jedne barve. Kdyz je cerny za krkem, je cerny i na boku. Aspon Max to tak na dvou teplakovkach a mikine ma. A tyhle modry cedulky uz se relativne dlouho nepouzivaji. V patek jedu do outletu, takze ti to muzu omrknout a rict na 100% :slight_smile:
5. jan 2011 o 23:07  • Odpovedz
@mmmk :slight_smile: :slight_smile: jj, mozes ak budes mat cestu, len tak zo zvedavosti....akurat riesim jednu mamicku ktora kupila od jednej z bazaru akoze origos adidas oblecko za 50 eur a zistila ze to je fake.... a predavajuca tvrdi ze je to origos
5. jan 2011 o 23:10  • Odpovedz
@latvia jaj to je ta co pisala aj v teme predavajuci a kupujuci ze?
5. jan 2011 o 23:19  • Odpovedz
@danu tam som nekuki, ale v otazkach pre adminov pisala , oriel
5. jan 2011 o 23:20  • Odpovedz
@latvia to je inak sila aby niekto predaval fake za 50€ a este tvrdil ze je to origos, ak to je tak
5. jan 2011 o 23:21  • Odpovedz
@danu vraj ta oriel bola dnes aj v origo predajni to ukazat a ze je to fake....
5. jan 2011 o 23:24  • Odpovedz
@latvia prinajhorsom nech jej z predajne daju vyhlasenie ze to nie je origos
5. jan 2011 o 23:25  • Odpovedz
@danu uz jej napisala IP podla postupu co mame a dala tam okrem toho ze to cita aj admin aj tu vetu ze je to nelegalne predavat fake a ze asmira poskytne info policii....tak verim ze nie je natolko blba aby jej peniaze nevratila.... aj keby chudina nevedela ze to bolo fake, ja by som zo strachu vratila...
5. jan 2011 o 23:28  • Odpovedz
@latvia ja tiez, ale nastastie nekupujem nike a adidas na mileticke alebo na trhoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem spat, dobru
5. jan 2011 o 23:30  • Odpovedz
@mmmk
@latvia
@danu tak to se fakt vyplatí takový kup :rolling_eyes: já když chci nějakou origoš. věc tak jdu vždycky do obchodu, přes ten net člověk nikdy neví a obzvlášť tohle nebylo ani levný, v obchodě by určitě za takovou cenu sehnala ne :confused: :confounded:
6. jan 2011 o 11:11  • Odpovedz
@krista Taky si myslim. Mozna i levneji. :sunglasses:
6. jan 2011 o 11:13  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.