• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
@krista ja kupujem vacsinou next a to cez mmb ale cez overene maminky. Nike a adidas jedine v obchode. Si pamatam ako cez Vianoce sme boli u nas v ba na Mileticke to je taky trh so zeleninou a cinskym oblecenim bola som kupit kyslu kapustu tam predavaju fajnovu Zahoraci, a idem okolo veci a pozeram suprava Nake, Hello KUTTY a podobne a pytam sa jej /vedela som samozrejme ze to neni original/ ked je to tak pisane a ona mi vravi samozrejme pani predavajuca mi vravi "stoprocent original" :grinning:
6. jan 2011 o 11:40  • Odpovedz
Prosim o radu, u tejto temy som si neni ista, nechat? ci zmazat ako reklamu?
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/poprad-kam-s-detmi/
6. jan 2011 o 17:40  • Odpovedz
@danu mne to prijde ako z tej reklamy na lyzovacku v tatrach (aj ta je uchylna :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
7. jan 2011 o 00:48  • Odpovedz
7. jan 2011 o 10:11  • Odpovedz
@danu Temu som vymazal, my nie sme zoznamka. :slight_smile: Hoci, mozno som mu mal nieco napisat rovno do tej temy, aby si uvedomil, kde je :wink:
7. jan 2011 o 11:04  • Odpovedz
@martinjasen Martin diky :wink:
7. jan 2011 o 11:09  • Odpovedz
@danu niektore zenske maju potrebu ukazat svoje "sexi" vnady :rolling_eyes: skor to vyzera ako akt nez fotka bruska....
7. jan 2011 o 12:27  • Odpovedz
@danu
@martinjasen
@emjee petra1303 mala bloknuty inzerat na klokanku, kedze v inzerate mala napisane ze ma este 4 kusy. chce ho odblokovat, ze si tam teda zmaze tu vetu ze ich ma este 4. ja som jej napisala ze jej to neodbloknem lebo uz vieme ze ich ma 4 a bude predavat kym ich nepreda vsetky.... co si o tom myslite? mam jej ho odblokovat? mne to pride len ako obchadzanie pravidiel...ona tvrdi ze tie klokanky dostala :rolling_eyes: akoze dostat 5 klokaniek rovnakych je sila....
7. jan 2011 o 14:34  • Odpovedz
@latvia @martinjasen @emjee v ziadnom pripade, ja som jej ho stopla, s tym ze to tam mala jasne uvedene, aj ked si pozries historiu predava nove veci, cize nie! Napisala som jej to jasne aj do ip, ze to ma komercne a ani nenamietala.
7. jan 2011 o 19:36  • Odpovedz
@martinjasen @ceresnam @viz @bob prosim ak mas pristup na adminclub PC poprosim ta blokni PC uzivatelke
http://www.modrykonik.sk/bazar/predajca/kikinkak/
v admine tu
http://www.modrykonik.sk/adminclub/users/?user=kikinkak&go_search=Find+user
na 100% je to dupla od krislara , laraemma + neviem ci nema aj ine nicky treba pozriet.
bola uz aspon 2x blokovana, kedze sa prihlasuje len na vkladanie komercnych inzeratov, ktore som jej na novom nicku stopla.
7. jan 2011 o 19:43  • Odpovedz
@danu ja som jej to neodblokla, ani nemienim, niesom natvrdla aby som jej uverila :slight_smile:
7. jan 2011 o 19:48  • Odpovedz
7. jan 2011 o 19:48  • Odpovedz
@martinjasen @ceresnam @bob dakujem odchytila som @janocka Janku na fb blokla ju, nasla aj dalsiu duplu
7. jan 2011 o 19:56  • Odpovedz
Chjo, uz je tady zas http://www.modrykonik.cz/fotoblog/elsie/ - opet bydli v Pardubich, jeji dcery se volaji tak a tak. Exoticka jmena, btw. Christabel v CR ZADNA neni.
8. jan 2011 o 16:09  • Odpovedz
@janocka @latvia @danu @krista @domika007 Tak dotycna z meho prispevku vyse do diskuze o netradicnich holcicich jmenech napsala
elsie Tak já mám 3 dcery a volají se: Amely Thea,Louisa Eira,Christabel Lina :wink:
Do Predstav se nam, napsala, ze ma dve deti - chlapecka a holcicku a pritom v pase ma 4.
Navic ted detem zmenila jmena na Jozef, Helena , Zuzana, Anna. Jestli je z Pardubic a neni Slovenka, pochybuju, ze by skutecne jmenoval Jozef. Duplu jsem nenasla, ale pripojuje se ze slovenske Ip.

Je to dost duvodu k blokaci? :confused:
8. jan 2011 o 17:42  • Odpovedz
@mmmk je, zavadza, meni udaje
8. jan 2011 o 17:43  • Odpovedz
@mmmk inak jej ip mi je velmi povedoma....
8. jan 2011 o 17:49  • Odpovedz
@latvia Mne je hlavne hodne povedoma ta fotka! Ale tineye nic nenaslo :frowning2:
8. jan 2011 o 17:52  • Odpovedz
@mmmk určitě bych ji zablokovala, sám martinjasen kdysi někde psal že naším cílem je aby se lidé k sobě chovali korektně, upřímně, s důvěrou atd. (zrovna mě nenapadají vhodná slova). Blokovala bych ji :wink: a PC taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2011 o 20:12  • Odpovedz
@mmmk tiez som za blokaciu, vymyslanie
8. jan 2011 o 20:15  • Odpovedz
@latvia @krista @danu Mela i dve alba, ale smazla si je. Jsem si jista, ze zas nejaky kradeny fotky!
8. jan 2011 o 20:37  • Odpovedz
@mmmk ak si si ista, a z toho co robi je evidentne ze zavadza, blokla si ju?
8. jan 2011 o 20:43  • Odpovedz
@danu Prave jsem ji blokla.
8. jan 2011 o 20:44  • Odpovedz
8. jan 2011 o 20:45  • Odpovedz
@martinjasen vies mi/nam poradit? ja by som tuto temu zmazala, alebo uplne pravila vela veci zmazala, prezentuje mc, burzy, darovanie atd, chcela by som vediet tvoj nazor, dik
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/som-tu-nova-syslica/?page=last&post=last&lastref=il
8. jan 2011 o 21:00  • Odpovedz
@danu Ja by som jej veril. Normalne mam chut jej napisat, vyzera byt dost aktivna, co keby sme s nou organizovali nejaky baraz, kde by sa mohli mamicky stretavat osobne.
8. jan 2011 o 21:10  • Odpovedz
@martinjasen Masrtin, ja by som zas na druhu stranu jej temu upravila, beriem to ako reklamu mc + predprivavu na ziadanie o darovanie oblecenia. Aktivna je, to je vidiet, kedze organizuje veci v mc tak urcite je dost komunikativna a urcite vie co chce. Ale OK, ako povies :wink:
8. jan 2011 o 21:57  • Odpovedz
baby dosli mi ip od dvoch vyherkyni s ihryskom:

annie13
Dobry , chcela som sa spytat kedze sme mali najviac hlasov ci nam prinalezi vyhra?
Dakujem .
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/kde-sa-to-v-tom-dietati-vzalo-sutaz-o-hry/

bambusko
ahoj emjee,
pred vianocami bezala reklamna sutaz, kde som dostala najviac hlasov a nevyhrala som nic... ani vyherkyna z druhej temy, pisala mi ip. ako to teda je? sutaz skoncila, tema je zamknuta a zabudnuta? dik
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/pribehy-rodinnych-hier-sutaz-o-hry/

co s tym? @martinjasen @janocka @latvia @danu
8. jan 2011 o 22:02  • Odpovedz
@danu Pokojne mozes reagovat ako ty uznas na vhodne. Aj tvoj pristup je spravny. Kazdy z adminov moze pristupovat svojim vlastnym sposobom. Nejde o to, aby sme vsetci presne rovnako a vzdy reagovali. Ty mas svoje vnimanie ci je to v poriadku a to rozvyjaj. Ja ked vyjadrujem svoj nazor, tiez som niecim ovplyvneny. Napr. v tomto pripade skor na mna zaposobilo to, ze sme s Robom planovali najst niekoho, kto by organizoval Bazar detskych veci pod zastitou Modreho konika.
Vziadnom pripade nechcem, aby vase rozhodnutia zaviseli od mojho nazoru, ak si presvedcena, ze by to takto malo byt, urob to tak, ja ti doverujem a urcite nic nepokazis. Je dolezitejsie, aby si bola sebavedoma v reagovani, nez to, aby si to urobila dokonale.
V skole adminovania sa vam snazim predstavovat nove myslienky a sposoby ako by sme mohli zlepsit adminovanie, ale rozumiem, ze to nie je len tak to aplikovat, na to treba cas, nejak sa s stym stotoznit. Kym to nepride je lepsie, ak budete postupovat tak ako vam je prirodzene. Pravidla zatial zostavaju nezmenene, nie je tu nic co by vyzadovalo nieco navyse. Nove veci a nove sposoby adminovania budu sucastou novych pravidiel, ktore teraz tvorime, neviem kedy budu na svete, ale verim, ze raz budu.

@emjee Preposlem to zodpovednemu za akciu, aby konktaktoval vyhercov. Ja som si myslel, ze sa tak stalo, hned po ukonceni akcie som ho upozornil, aby tak urobil. Mozes im odpisat, ze kontaktujeme pana z Ihryska.
9. jan 2011 o 13:42  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.