• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
@janocka ked som citala jej prispevky myslim ze si pokoj neda :confounded:
13. jan 2011 o 17:55  • Odpovedz
@emjee Nemuzu zjistit, jestli je to dupla nebo ne, nicmene jsem o tom presvedcena. @janocka , jaky postup s tim martiniko navrhujes? Zda se ti v poradku? (ten uzivatel)
13. jan 2011 o 20:11  • Odpovedz
13. jan 2011 o 20:12  • Odpovedz
@janocka Jani a ostatní , nejsem si jistá, jestli tohle nechat http://www.modrastrecha.cz/bazar/interier-dekorace-a-doplnky/fot3/kazeta-na-nehty/ já si myslim, že stopnout. :confused:
14. jan 2011 o 11:54  • Odpovedz
ještě tam má masážní přístroj na obličej...
14. jan 2011 o 11:56  • Odpovedz
@nikka.vo obe inzeraty som jej stopla

@mmmk nejako som si vcera nevsimla, ze si ma tu spominala.... sorry :sweat_smile: co ta uziv. martiniko robi, okrem toho, ze ma duplu?
14. jan 2011 o 12:10  • Odpovedz
@mmmk tak uz som nasla co robi martiniko.... temy, kt. suvisia s detskou vyzivou - mixovanim - by som mu nechala, ostatne nech sa popozera na streche ci take nieco nie je a ak nie je, nech sa pyta tam
14. jan 2011 o 12:20  • Odpovedz
@janocka Ok. Mne prijde ale s tim mixovanim uz divny. Hlavne jednou pise, ze pripravuje jidlo mladsi sestre a potom pise, ze sve dceri :sweat_smile:
14. jan 2011 o 13:27  • Odpovedz
@mmmk jaaaaaj, tak to som si nevsimla, pozrela som iba ake temy vytvoril.... napisem mu ohladom duply + toho, ze sestra vs. dcera :wink:
14. jan 2011 o 15:06  • Odpovedz
Diskusiu Novy admin Danu, som zamkla, kedze sa tam uzivatelky zacali pytat na otazky, ktore maju pisat do Otazky pre adminov
14. jan 2011 o 22:04  • Odpovedz
@danu
@janocka
@mmmk a spol, co s tymto?
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/ivona22/clanok/prosim-vas-o-radu/
podla IP sa nezda byt nevporiadku, jani pozries komp? nasla som ju na pokeci, ale nic tam take nema
http://pokec.azet.sk/suzi_888
akoze netusim ako odhalime ci klame alebo nie
16. jan 2011 o 23:28  • Odpovedz
@latvia nedaju sa mi otvorit PC, ani IP, takze neskor sa na to pozriem....
17. jan 2011 o 10:26  • Odpovedz
@janocka @krista @kalerat @aguaverde @ikarkulka Pripada vam kozinka normalni? Tak necha si bloknout nick (24.11.) kvuli mazani alb, ze se ji tu nelibi. Ted prileze zpatky a zas buci, ze ji mazeme alba, kdyz foti na kseft. Ona je fakt nejaka ujeta! Hlavne, ze jsme ji tu trpely i pote, co zaspamovala forum zadostma o hlasovani - 2x!
17. jan 2011 o 10:59  • Odpovedz
A jeste i kamoska ji prisla na pomoc, http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/vymazane-albumy/ Mely bychom se zamyslet, jak jsme zle a sproste :grinning: Idealne zmenit pravidla :sweat_smile:
17. jan 2011 o 11:03  • Odpovedz
@mmmk ty jo ale to je kráva, já jí včera odepisovala dřív než tam psala ne :rolling_eyes: :angry: to se musím na to jít podívat.
17. jan 2011 o 11:12  • Odpovedz
@mmmk
@krista
sorry, ale já bych celou kozinku2 blokla i s počítačem. jestli to dělá schválně, tak není o čem. přece nemůže být takhle blbá, vždyť byla i v televizi :grinning:
17. jan 2011 o 12:32  • Odpovedz
@ikarkulka Kajo, najdi si duvod jeji blokace, @janocka tam zkopirovala i tu korespondenci (24.11.2010) a ted je to dokolecka dokola!
17. jan 2011 o 12:51  • Odpovedz
@mmmk našla jsem si. a právě proto bych jí blokla. byla upozorněna, blokla se na vlastní žádost, přesto si vytvořila další nick a pokračuje dále v tom, co jí bylo vysvětleno, a co MUSELA pochopit. vždyť na tom není nic těžkého.
teď se bude ještě dohadovat ve vymazaných albech a dělat tady vlny.
17. jan 2011 o 12:56  • Odpovedz
@ikarkulka
@mmmk tak blokujte :sweat_smile:
17. jan 2011 o 12:57  • Odpovedz
Ta kozinka je pěkná koza :rolling_eyes:
17. jan 2011 o 13:08  • Odpovedz
a hlavne im tam napiste, ze kazdy novy uzivatel si ma ako prve v ramci registracie precitat pravidla, a ked si ich neprecita, tak my nemusime ani upozornovat na zmazanie. oni robia chybu, ze su natolko zdochnute aby si to precitali a potom nahraju blbe fotky, takze nech zacnu od seba :rolling_eyes:
17. jan 2011 o 13:14  • Odpovedz
@latvia přesně takhle doslova? :grinning:

@krista @kalerat @janocka @mmmk bloknete ji teda? nebo já to udělám s radostí :slight_smile: mám jí předtím něco psát?
17. jan 2011 o 13:53  • Odpovedz
@kalerat :grinning:

@latvia souhlas :slight_smile:

@ikarkulka nooo :sweat_smile: jestli s tím souhlasí většina, počkala bych na @janocka co ona řekne je pro mě svaté :grinning:
17. jan 2011 o 13:54  • Odpovedz
@krista
@ikarkulka souhlasím, počkáme co řekne Janička :slight_smile:
17. jan 2011 o 13:55  • Odpovedz
@krista však proto jsem jí dala taky do zmínky :grinning:
17. jan 2011 o 13:55  • Odpovedz
@ikarkulka jj, a slovo zdochnute nahrad kludne slovom lemrave, zdechle alebo ako chces :wink: proste su to fajnove frndoliny ktore len kotkodakaju a hovno z nich
17. jan 2011 o 14:17  • Odpovedz
@ikarkulka Mas to mit. Jsem pro, jeste uvidime, co @janocka :slight_smile: Na takove miss xxxl jsme tu tak akorat zvedave. Predtim jsme ji prominuly uz dost.
17. jan 2011 o 14:20  • Odpovedz
už má to album zase :rolling_eyes: to je marný! proboha, to si to nemůže dát jen pro přátele, když jí musí být jasné, o co nám jde? podle mého prostě provokuje.
album jí bylo smazané, krista jí odpověděla, tak je přece zřejmé, že je někde problém, a ona si ho klidně vycapí znovu.
17. jan 2011 o 14:49  • Odpovedz
@krista ještě k tomu příspěvku ze smazaných alb. napíšu jí teda, protože jsem jí to album smazala (doufám, že nebudou řeči, že nejsem koníkovský admin). měla tam komentář ve smyslu: krásné fotky, kdo to fotil?
a ona odpověděla něco jako: fotím já, je to můj koníček...

z mého pohledu by se to dalo brát jako reklama, prostě fotí, dává sem fotky a přiznává, že je fotí sama. věděla, že je to problém, z toho důvodu si nechala i zablokovat původní nick. takže proč si ty fotky nedá jen pro přátele, když píše, že jí chybí kamarádky? jestli jí chybí a tak moc tu chce být, má možnost nastavit si soukromí a není problém. v opačném případě mi to přijde jako provokace.
17. jan 2011 o 14:58  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.