• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
@mmmk @ikarkulka @kalerat @krista @latvia - nemala som zatial cas nejako detalinejsie riesit kozinku - kedy bola bloknuta a preco ale vy ste to sem uz skopcili, takze vdak :wink: Ked mi v ostatnom case niekto pise, ze chce zrusit registraciu lebo je to tu vsetko nahovno a nema to vyznam, tak just blokujem aj PC - ze ked chce ist prec, tak nech ide a nech si nemoze zaregistrovat zas, ze si to uz akoze rozmyslel.... takze kozu kozinku idem blok
17. jan 2011 o 15:00  • Odpovedz
a aby toho nebolo malo, tak je aj kozinka25.... tak dotycna to uz riadne prehnala!
17. jan 2011 o 15:03  • Odpovedz
este 1 vec: kozinka25 som blokla, kozinka2 - nick som nechala, blokla iba PC, ze ci sa prihlasi aj z ineho
17. jan 2011 o 15:03  • Odpovedz
@janocka nestačila jsem jí napsat líbesbríf :sweat_smile: :grinning:
17. jan 2011 o 15:15  • Odpovedz
@ikarkulka mozno si ho precita ak sa prihlasi z ineho PC, kedze nick som jej zatial neblokla. Takze nebud smutna :grinning:
17. jan 2011 o 15:22  • Odpovedz
@janocka ty jo kde vzala i duplu a s tou dělala co, kdy byla založená :astonished: to se musím podívat teda :rolling_eyes:
17. jan 2011 o 15:29  • Odpovedz
@janocka
@ikarkulka tou duplou vlastně porušila pravidla už několikanásobně tak jsem zvědavá kde bude teď chrlit vztek :sweat_smile: :zipper_mouth: kdyžtak hodím drby :sweat_smile:
17. jan 2011 o 15:29  • Odpovedz
@krista
@janocka
tak mám jí teda napsat nebo co? :grinning:
17. jan 2011 o 15:47  • Odpovedz
@ikarkulka ak by si fakt nevedela co s casom, tak mozes :grinning: ale je tu sanca, ze som ju blokla nadobro a uz si to neprecita :sweat_smile:
17. jan 2011 o 15:55  • Odpovedz
@ikarkulka
@janocka taky si říkám na co jí psát když je bloknutá :sweat_smile: no třeba ale přejde na jiný PC a zkusí to tak si to přečte :grinning: :wink:
17. jan 2011 o 15:58  • Odpovedz
@krista
@janocka
víte co, nechám to být. kdyby se někomu z vás ozvala a nechápala, tak mi to přepošlete, a odpovím jí, že jsem jí smazala to album, z jakého důvodu, a že byla bloknutá i proto, že měla duplu :wink: jinak to asi nemá cenu jí vypisovat.
17. jan 2011 o 16:02  • Odpovedz
@ikarkulka Ok myslím že mě už se neozve po tom co jsem jí napsala :sweat_smile: (to jsem jí ale psala jako JÁ sama nikoliv admin :slight_smile:). jsem krytá teda :grinning:
17. jan 2011 o 16:03  • Odpovedz
@krista a cos jí napsala? :grinning:
17. jan 2011 o 16:04  • Odpovedz
@ikarkulka Já to vlastně popisovala tak trochu na předchozí straně (chodily jsme do společného tématu :sweat_smile:) ale přiznám se že holkám do alb nečučím, já vlastně nekoukám do alb nikomu, to už musí být, spíš mrknu na inzeráty, témata..., zkopíruju (myslím si, že jsem mluvila slušně a jasně, tam je v pozadí trošku víc věcí a reagovala jsem předvším na její snahu to řešit otevřeně v tématu proč a proč... :stuck_out_tongue_closed_eyes:):

A já se loučím, prosím Verču - jesterka_v aby mě tady vymazala, nemůžu sem chodit se vykecávat a zároveň řešit adminvěci, nechci tu působit jako vetřelec (vzhledem k tomu že chodím málo můžete to brát jako šmírování a to bych nerada), nebudu na adminy ani nadávat ani hájit jejich práci a zároveň nemůžu zaujmout ignorační postoj. Děkuji za pochopení Mějte se hezky. Uvidíme se na BaBaSu. (naše soukromá skupina z FB)

Hele ještě stihla album založit :grinning:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kozinka2/
17. jan 2011 o 16:09  • Odpovedz
@janocka jani mohla by si toto vyriesit ty? ja som sa s nou uz dohadovala a nepomohlo to ...vdaka...ja by som ju blokla rovno + aj PC, ale necham to na teba...
http://www.beremese.cz/diskuse/tema/ladeni-vseho-se-vsim-nejde-to-i-jinak/
17. jan 2011 o 18:06  • Odpovedz
@domika007 domi, vyriesim to s nou presne tak ako pises :wink: komu niet rady, tomu niet pomoci :sweat_smile: bloknuta je
17. jan 2011 o 19:36  • Odpovedz
@janocka vdaka, ale ja som ta nenahovorila :grinning:
17. jan 2011 o 19:41  • Odpovedz
@domika007 neeee, nenahovorila ale tak lezu mi na nervy taketo, co umyselne robia zlobu aj po upozorneni
17. jan 2011 o 19:43  • Odpovedz
@janocka jj,ved jasne...ale inak najlepsi gol na tom je, ze hviezda sa sama k tomu prve dupla nicku priznala vo fore :astonished:
17. jan 2011 o 19:46  • Odpovedz
@martinjasen @janocka
Chcela by som sa opytat, ci riesime aj take veci, ze si uzivatelka kupi nieco a dojde jej to spinave, proste neodpoveda to stavu ako bolo pisane v inzerate. Dohaduje sa teraz s uzivatelkou, ale ona jej pise ze tovar spat neberie a moze jej dat k tomu kravatu /islo o chlapcensky oblek/
A po nas adminoch chce, aby sme to nejako riesili. Napisala som jej, ze taketo veci neriesime, kedze je to slovo proti slovu a ja nevidim, aky tovar uzivatelka predavala a aky ona dostala, kedze dokonca ani ten oblek nebol nafoteny.
tu je ip od uzivatelky, kde si pise s predavajucou+moja ip s nou.
Mam to nejako riesit? Napisala som jej ze moze urobit to, ze jej da negativne hodnotenie, nic ine, ale slubila som jej ze sa opytam.

dobrý večer prajem, no ako máte možnosť mi s tým nejako pomôcť? alebo nie? Proste nakoniec mi napísala v takom duchu, že ona tam ani s okuliarmi nič nevidela a že ked je to tak zväčšené, bodaj by to nebolo vidno a že som jej akurát urobila len zlú reklamu a že sa viac so mnou ona baviť nebude. Daniela

danu 2011-01-14 23:06:29 píše: vidim ze ti pisala ze komplet je bez chybicky az an patent, ale ked si pozriem jej historiu predaja v bazari, tak tam ten inzerat nevidim ani ako zmazany. Posli ak ams nanho priamo link.
dana
Asmira team

danielahamar 2011-01-14 22:55:04 píše: no admin rieši aj to väčšinou, ak predávajúci zavádza :confounded: ok, tak dám meno a ak treba prekopírujem aj správy medzi nami dvoma / asera - okres MIchalovce/ a fotky kúpeného tovaru mám v albume, lebo som nevedela kde to dať :frowning2: , aby sa mi niekto ozval

Iná značka
Chlapčenské
110
oblek kremovej farby je cislo104az110 aj kosielka ktora ma jemne pasiky, bez jedinej chybicky, syn to mal oblecene raz. cierny oblek je cislo110az116 tiez bez flakov alebo inych chyb akurat nohavice su predlzene o patent. k obom oblekom pridam aj kravatu, su naozaj kvalitne polskej vyroby, cena za jeden komplet. Cierny predany!!!
10 EUR
Inzerát bol videný 64 krát.
2 záujemcovia odpovedali.

Konverzácia s predávajúcou
Si 1. záujemca Nemáš žiadne nové správy Ja - 30. decembra 2010 o 13:35
Dobrý deň, mohli by ste mi prosím Vás zmerať dlžku nohavice od pása dolu na čiernych nohaviciach? Ďakujem a aj pás poprosím
Predajca (asera) - 31. decembra 2010 o 16:40

Dobry vecer, dlzka nohavic je65cm a pas v klude 23,5cm je tam gumicka takze sa natiahne.Prajem pekny vecer.
Predajca (asera) - 31. decembra 2010 o 16:44
este raz vam pisem udala som vam zle rozmery myslela som, ze mate zaujem o kremovy takze romery cierneho obleku dlzka nohavic 57, pas v klude 19,5.

Ja - 31. decembra 2010 o 20:32
Ahoj, neviem či by ste boli ochotná počkať až do 10,1,2011, ak áno beriem ten čierny komplet, ďakujem Daniela a prajem všetko dobré v Novom roku 2011

Predajca (asera) - 31. decembra 2010 o 21:16
Ahoj, ok pockam do 10.1. oblek si tu na vas pocka:slight_smile:, prajem aj vam krasny novy rok.
Predajca (asera) - 4. januára o 14:12
Dobry den, vezmete si ten oblek na 100% lebo mam tu jednu zaujemkinu, ale ak ho vezmete naisto tak pockam dajte mi vediet co najskor. Dakujem.

Ja - 4. januára o 14:19
vezmem ho na 100%, ten čierny, len čakám na peniažky, dakujem za podržanie

Ja - 7. januára o 19:35
Ahoj, prosím Vás napíšte mi číslo účtu a sumu s poštovným prosím, / doporučene, alebo poistene, neviem koľko to má hmotnosť, takže si to sama neviem vypočítať, ale lacnejšie bude asi doporučenie, a stačí aj druhou triedou/ ďakujem

Predajca (asera) - 7. januára o 21:13
Dobry vecer, c. u. 0552155713/0900 poslem vam to doporucene tak to bude11,20eur a mate to doma na druhy den.

Ja - 7. januára o 21:52
ďakujem, idem ihneď aj uhradiť, tak dúfam, že v pondelok to máte na účte adr. Daniela Hamarová , Tajná 79 , 952 01 Vráble prajem pekný večer, daniela

Predajca (asera) - 12. januára o 15:56
Zdravim, peniazky prisli vcera vecer a dnes som balicek odoslala, ked vam dojde napiste mi ako sa vam paci, poprosim aj referencie. dakujem za nakup. Michaela

Ja - 12. januára o 18:11
ďakujem za info o odoslaní, už som myslela, že ste na mňa zabudli, peniaze som previedla ešte v piatok večer, nechápem to, kde sa túlali , pekný večer prajem

Ja - Dnes o 14:20
Dobrý deň, kedže ste uvádzali, že je to všetko bez flakov a poškodení, tak som s tým aj rátala, na nohaviciach je niekoľko viditeľných fľakov a na košeli tiež, takže sa to nedá použiť na slávnostné účely, dakujem za pochopenie a žiadam vrátenie peňazí, prajem pekný deň Daniela

Predajca (asera) - Dnes o 18:14
Dobry vecer, tak to som teda aj moc sklamana neviem o ziadnych flakoch na nohaviciach, kosielku som prala asi pred tyzdnom flacik je od radiatora, vecicky su nosene niesu nove ako ked si kupite z obchodu treba ratat ze nosenie bude trosku vydno,vela veci som aj kupila odtialto, no ak trvate na tych flakoch na nohaviciach dam vam mailovu adresu a odfodte mi ich chcem. Nechcem byt drza, ale peniazky nevraciam a tovar neberiem spat, je mi velmi luto, ze mame spolu taketo skusenosti, chcem vam vyjst v ustrety a preto ak chcete poslem vam este jednu kosielku to je maximum co mozem pre vas urobit. Dakujem aj ja za pochopenie. Michaela

Ja - Dnes o 20:57
S týmto teda ozaj nesúhlasím, ja som vedela, že kupujem použité ale nie že nepoužiteľné, to je veľký rozdiel ! Takže Vás prosím a žiadam o vrátenie peňazí. Fotku nohavíc Vám kľudne môžem poslať na email len prosím o adresu, ked sa potrebujete presvedčiť, že som to naozaj zbadala, a ani o košele ste nič nehovorili, že má od radiátora fľaky!, takže niekto s nás dvoch tu pochybil, Daniela

skúste sa nato pozrieť, či je to ok, lebo z ludského hladiska vôbec a keby to tam fakt bolo napísané, že to má všetko flaky, tak o to ani nezakopnem
Daniela
18. jan 2011 o 08:26  • Odpovedz
@danu to by aj mna nastvalo :unamused: ale hlavne tam ta predavajuca priznala flaky od radiatora, takze vieme kde je pravda....
ak v inzerate neboli popisane ziadne flaky, tak je to zavadzanie uzivatela a nekorektne jednanie, taki ludia by tu nemali byt...ale tot len moj nazor
18. jan 2011 o 09:30  • Odpovedz
@danu Ahoj, myslim, ze mali by si poradit sami. Ja by som im napisal, ze mi im poskytujem priestor na inzerat a nase moznosti ako vplyvat na inzerentov su obmadzene. Predpokladame, ze nasi uzivatelia sa vedia navzajom dohodnut, pripadne zmierit sa aj s nedostatkami, jedna sa predsa o tovar z druhej ruky.
18. jan 2011 o 09:31  • Odpovedz
@martinjasen to som jej uz pisala hned na zaciatku, ale dakujem za potvrdenie :slight_smile:
18. jan 2011 o 10:53  • Odpovedz
@janocka @niccky.z holky, mohly byste prosím upozornit tuto uživatelku na opakované porušování pravidel bazaru? (komerční inzerce)
http://www.modrastrecha.cz/bazar/interier-dekorace-a-doplnky/utdo/velikonocni-dekorace-vajicka/
asi potřetí stopnutý inzerát. sice to tam teď napsala velmi nenápadně, ale když z předchozích bylo jasné, že se jedná o výrobu na zakázku, nebo jak to nazvat, tak to asi neprojde.
děkuju.
18. jan 2011 o 11:34  • Odpovedz
18. jan 2011 o 12:49  • Odpovedz
18. jan 2011 o 13:01  • Odpovedz
@janocka diki Jani :slight_smile:
18. jan 2011 o 13:17  • Odpovedz
@martinjasen neriesil si nieco s yhrisko, sa mi mari, ze si spominal to vyhodnotenie alebo niekto iny? Potrebovala by som odpoved vyhodnotenia do tejto diskusii
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/sutaz-s-ihrysko/?page=last&post=last&lastref=il
18. jan 2011 o 13:24  • Odpovedz
@danu Je to preposlane, ten pan z Ihrysko vlozi vyhodnotenie. Pokojne to tam napis, ze vyhodnotenie bude zverejnene. Pre istotu to este overim, ci to niekde nestoji. Dik.
18. jan 2011 o 15:21  • Odpovedz
@martinjasen Martin diky :wink:
18. jan 2011 o 15:42  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.