• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
18. jan 2011 o 20:57  • Odpovedz
@danu na tej fotke je dole v pravom rohu vodotlac dedra :wink: takze webovy odkaz
19. jan 2011 o 07:01  • Odpovedz
@emjee vidis? to som si fakt nevsimla :rolling_eyes: dik :wink:
19. jan 2011 o 07:41  • Odpovedz
19. jan 2011 o 12:54  • Odpovedz
@danu dani toto je na kseft, som nasla jej inzeraty na nete :wink:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/ilavska/album/bambulkam-do-izbicky/
19. jan 2011 o 13:10  • Odpovedz
@domika007 domi super, len pokial tam nenapise ze ich dava na predaj, na zaklade coho jej to vymazem?
@martinjasen @janocka
co myslite mozem jej to zmazat ako komerciu?
vid prispevok od dominika007 o 13.10
19. jan 2011 o 13:42  • Odpovedz
@danu dani, napisala osm to aj do toho flagu - na fotkach je vodotlac "lenkinpark" a na MK je skutocna uzivatelka lenkinpark... idem sa na nu pozriet.... takze mozno to nevyraba "ilavska" ale "lenkinpark"
19. jan 2011 o 15:24  • Odpovedz
19. jan 2011 o 15:35  • Odpovedz
@janocka Jani a taky isty e-mail ma aj pri prihlaseni na stranku, teraz uz len zistit ci nema aj duplu
19. jan 2011 o 15:36  • Odpovedz
@danu nedaju sa mi nacitat PC, takze neviem ci su to duple... ale ked som si otvorila jeden nick a druhy vedla seba, tak nemali rovnaky PC.... nick lenkinpark mi bol hned povedomy, nieco som s nou uz asi riesila, pozriem do Ip
19. jan 2011 o 15:44  • Odpovedz
@ikarkulka ad terak - ja som jej nic neprovedla, zacala velice riesit vymazane albumy - v teme Vymazane alba - ci tak dako - v casti fora MK.cz Ale nebola som na nu zla :confused:
19. jan 2011 o 16:05  • Odpovedz
@janocka aha, jdu to omrknout. překvapuje mě, že zrovna ona tohle napsala... a jí někdo něco vymazal? no jdu to přečíst, asi to tam bude.
19. jan 2011 o 16:14  • Odpovedz
@ikarkulka neviem o tom, ze by som jej nieco mazala.... a ak som mazala, urcite to nebolo len tak z roztopase :sweat_smile: ty ju poznas?
19. jan 2011 o 16:20  • Odpovedz
@janocka že jsem to vůbec četla :rolling_eyes:

proč ostatní tam mají odkazy, a mně jste to smazali? - tak ta alba označ, nemůžeme kontrolovat všechno - to určitě, nejsem bonzák, mně ty odkazy nevadí...
jak u blbečků.

a chudinka kozinka, kozinka2 a kozinka25, chudinky všechny kozenky.
19. jan 2011 o 16:21  • Odpovedz
@janocka osobně samozřejmě ne, ale párkrát mi psala do alb, několikrát jsme se "setkaly" v diskusích, často jsem na ni narazila a zdála se mi rozumná a v pohodě a nad věcí.
19. jan 2011 o 16:22  • Odpovedz
@ikarkulka kozinka25 vraj vytvoril manzel, lebo sa ako kozinka2 nemohla prihlasit, tak skusal vytvotrit kozinka25, ani z toho to vsak neslo, tak nainstaloval iny prehliadac a uz to islo.... dobra blbost, lebo kozinka2 aj kozinka25 sa prihlasovali iba z chrome, tak nech si nevymysla.... ona bola svata, nechcela nikomu uskodit, ani reklamu si robit.... tssss.. tak sa mala podla toho aj spravat...

ad terak - ona bola zrejme kamoska s lucka.adis, kt. mala tiez zo 3 nicky, tak bola bloknuta a teraz riesi, ze preco sme jej nevymazali fotky.... vymazeme, je zle, nevymazeme, tiez je zle :grinning:
19. jan 2011 o 16:27  • Odpovedz
@janocka aha, ale veřejně napíše, že byla bloknutá kvůli tomu komentáři "pozuju mamince při focení" co? :grinning: super, jak se dá všechno překroutit a využít k tomu, aby ti mohli vynadat.
a samozřejmě klasika - my koníka nepotřebujeme, uvidíme se na facebooku :grinning:

nechcete zanést do pravidel, že vyhrožování odchodem bereme vážně? :wink:
19. jan 2011 o 16:32  • Odpovedz
@ikarkulka hmmm, myslim, ze nie, lebo ony su zavisle :grinning: zo strechy chcelo odist zo 10 uzivtelov ked sme blokli ich kamosov a odislo ich 0! a ti najvacsi pindosi teraz privitavaju novacikov, hadzu odkazy na dupla temy, flaguju - boja sa :grinning:
ale tak ked niekto chce zrusit svoju registraciu ked ma dake konflkty s nami adminmi, tak rada vyhoviem.... a ak si to po case rozmysli tak ok, nech napise mail alebo zavola, ze som si to rozmyslela a chcem byt opat na stranke, uz nebudem robit zlobu.... a nie sa vyhovara ako kozinka....
19. jan 2011 o 16:37  • Odpovedz
@danu ok, tak snad sa vam to dako podari zistit a mozete to zmazat :wink:
19. jan 2011 o 17:10  • Odpovedz
@domika007 @danu lenkipark a ilavska je dupla, konecne sa mi nacitali PC
19. jan 2011 o 17:46  • Odpovedz
@janocka supeer, takze mozes ist na to @danu :wink: diky jani
19. jan 2011 o 17:47  • Odpovedz
@janocka A resi to nekdo s tu Ip s kozenkou kozinkou od te jesterky neco? Ja jsem to dneska preposlala Martinovi i s vysvetlenim skutecnosti a "vypisem" jejich dosavadnich hrichu jako zaspamovani fora zadostma o hlasovani atd.
19. jan 2011 o 19:00  • Odpovedz
@domika007
@janocka
diky, idem jej napisat :wink:
19. jan 2011 o 19:07  • Odpovedz
@mmmk market, som napisala svoje vyjadrenie kukovi a martinovi, vas som do kopie nedavala, zdalo sa mi to byt zbytocne, kedze my adminky sme to uz riesili v admine niekolkokrat..... martin je v PL alebo niekde na ceste do PL, takze este sa k tomu pravdepodobne nedostal.... kozenka kozinka aj spamovala vo fore? :sweat_smile: to ani neviem, to mi uniklo.... Ale dostali ma argumenty jesterky, ze kozinka nechcela predsa nikomu uskodit.... no uskodit nie, no sebe prilepsit :grinning:
19. jan 2011 o 21:46  • Odpovedz
@janocka Jo, spamovala forum dvakrat. Jednou jsme ji s holkama i chtely bloknout, ale nejak jsme od toho upustily. Spamovala s hlasovanim o tu miss xxxl a jeste nejaky kinder nebo milka, proste nejaka ta soutez s cokoladou.
19. jan 2011 o 22:32  • Odpovedz
@janocka @krista @mmmk @aguaverde @kalerat

holky, s dovolením jsem vám na koníkovi smazala toto téma, madam si pravidla vyložila po svém:

Potřebujete poradit či zařídit dovolenou s dětmi??? (Nová)

eximka
Pokud byste měli zájem o radu či pomoct se zařizovaním vaší dovolené, klidně se na mě neváhejte obrátit, psát můžete na ca.relaxtour@seznam.cz, mám velké zkušenosti v cestovním ruchu, několikaletou praxi v jedné známé české CK a již cca půl roku mám cestovní agenturu kousek od Kolína( Čáslav). Znám osobně mnoho turisticky atraktivních destinací a spousty hotelů, apartmánů - Egypt(Hurghada celé pobřeží,Sharm El Sheikh, plavba po Nilu, Taba, Tunisko, Djerba, dvoudenní Sahara, celé Turecko, Řecké ostrovy( Kréta, Rhodos, Samos, Kos, oblíbený Zakynthos a Lefkáda a mnoho dalších. Při koupi zájezdu sleva. Jedná se o velmi seriozná nabídku. Klidně se ozvěte budu moc ráda
Hezký večer Tereza Tichá
CA RELAX TOUR
www.carelaxtour.estranky.cz
Dnes ve 22:11 • 1 dítě • Odpověz • Pošli IP

giorgina eximka reklama zadara nebo neco dostane modry konik?
Dnes ve 22:14 • Odpověz

eximka jo to nevím max mi to smáznou
Dnes ve 22:16 • 1 dítě • Odpověz

giorgina v sharm el sheikh uz se plave??
Dnes ve 22:17 • Odpověz

giorgina podarujes adminy zajezdem do tunisu a mas klid :--))
Dnes ve 22:18 • Odpověz

eximka giorgina jj plave, žraloci jsou fuč))))))))
Dnes ve 22:27 • 1 dítě • Odpověz

berenika39 a není ti blbý, že ostatní tady za reklamu platěj? hodně primitivní chování, od tebe bych si neobjednala ani cestu do sousední vesnice.
Dnes ve 22:27 • 2 děti • Odpověz

eximka giorgina to nevím nevím zda by se jim líbilo, ted není nic moc doba
Dnes ve 22:27 • 1 dítě • Odpověz

eximka berenika39 prosím pokud já vím tak do dubna je reklama zdarma, drahá tak si ji sem dej taky a takové milé jednání jsem nečekala, děkuji ani já bych neměla zájem s vámi spolupracovat
Dnes ve 22:29 • 1 dítě • Odpověz

giorgina berenika - nemusis na zakladatelku tak zostra!!!
je pred sezonou, tak to holka chce vyzkouset, jestli tady nekoho oslovi. a ja ji drzim palce!
Dnes ve 22:31 • Odpověz

eximka giorgina díky díky, jestli ona taky není z nějaký cestovní agentury

ale asi nepochopila vůbec smysl této diskuze, nikoho nenutím je se ptám zda nechce někdo poradit
Dnes ve 22:33 • 1 dítě • Odpověz

giorgina eximka a koukam, ze pracovite tapetujes na vsech cestovatelskych tematech
tunisko me docela mrzi, co se tam deje - doufam, ze se to tam do leta stabilizuje.
Dnes ve 22:37 • Odpověz

berenika39 no kdyby to takhle duchaplně zkoušel každý, placená reklama by na koníkovi nemusela být.....z něčeho ten server musí fungovat.
a nebudu se dohadovat, protože každý příspěvek posune tvooji reklamu nahoru
Dnes ve 22:37 • 2 děti • Odpověz

hojda Tak já bych třeba ráda věděla, kam na jaře vyrazit na dovču s dvouleťákem?
Dnes ve 22:40 • Odpověz

eximka berenika39 : přidej firmu nyní zdarma, tak mě tu laskavě přestaňte osočovat, však vás nikdo k ničemu nenutí, spíše z vás mluví závist
Giorgina:jj to Tunisko je hrozný, ale já myslím že se to tam brzo uklidní, Okamura říkal že do cca 3-4 měsíců by měl být klid, takže v létě to bude ok, ted se tam stejně skoro vůbec nejezdí, je tam zima a moře je studený takže ani české ck nevypravovali lety, není zájem
Dnes ve 22:41 • 1 dítě • Odpověz

eximka hojda na jaře???: Turecko, Kanáry, Egypt, jinak bude po Evropě ještě zima, takže pokud se chceš ohřát tak někam dál
Jinak nyní novinka Maroko(doporučuji) super kvalitní hotely za dobré zaváděcí ceny
Dnes ve 22:45 • 1 dítě • Odpověz

berenika39 eximka nezávidím poruchu schopnosti číst. je tu katalog firem - nyní zdrama. a pak je tu - FORUM NENÍ PRO FIRMY. Nic složitého, dvě věci, jen použít hlavu.
Dnes ve 22:45 • 2 děti • Odpověz

eximka berenika39 ježiš tak mě zastřel, reklama je nyní zadarmo a nedohaduj se
Dnes ve 22:46 • 1 dítě • Odpověz

eximka berenika39 je vidět že se asi orientuješ líp než já, tak promin, ale nemám asi tolik času trávit na koníkovi, protože mám na starosti jiné věci, ale to ty bys asi nepochopila
19. jan 2011 o 22:51  • Odpovedz
zřejmě taky zaspamovala forum...
19. jan 2011 o 22:52  • Odpovedz
jo ale chtěla jsem se zeptat, jestli ta smazaná témata někam píšete :wink:
19. jan 2011 o 22:52  • Odpovedz
a ještě založila druhou:

Dovolená 2011 (Nová)

eximka tlachání o dovolené jen tak )))))))))))))))))))
Dnes ve 22:50 • 1 dítě • Odpověz • Pošli IP

eximka mám ráda cestování, život, fajn lidi tak sem všichni pojďte a pokecáme
19. jan 2011 o 22:54  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.