• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
plus jsem jí smázla příspěvky, kterými zaspamovala forum:

eximka Ahoj holky, pokud byste některá potřebovala pomoct s výběrem dovolené není problém. Klidně se mi ozvěte na mejl:ca.relaxtour@seznam.cz a já vám ráda pomohu. Není problém dovolenou vyřídit u mě s nějakou slevou. Jedná se o seriozní nabídku.Mám několikaleté zkušenosti v jedné velké CK(podle mé přezdívky pochopíte v které, takže znám hodně hotelů nejen pro rodiny s dětmi)
Ahojky

eximka Ahojky také mám jeden tip pokud chceš více info tak se ozvi(ca.relaxtour@seznam.cz), jinak je to na Vysočině.

eximka Ahoj holky, pokud byste některá potřebovala pomoct s výběrem dovolené není problém. Klidně se mi ozvěte na mejl:ca.relaxtour@seznam.cz a já vám ráda pomohu. Já znám Egypt osobně(celou Hurghadu, Sharm El Sheikh, hotely v Tabě, na Makadi Bay, Safagu, Marsu Alam. Není problém dovolenou vyřídit u mě s nějakou slevou. Jedná se o seriozní nabídku.Mám několikaleté zkušenosti v jedné velké CK(podle mé přezdívky pochopíte v které, takže znám hodně hotelů pro rodiny s dětmi).Jinak v Egyptě jsme byli s malou minulý rok, byl ji rok a půl a nemohu si na nic stěžovat ale chce to ověřený minimálně xxxx hotel,tak pokud budete mít zájem ozvěte se mi a já ráda poradím
Ahojky

napíšete jí, prosím, někdo upozornění? a asi bych pouvažovala i o tom jejím nicku...
19. jan 2011 o 22:59  • Odpovedz
@ikarkulka ach jo, ta je primitivna :grinning: sak ked sa klikne na: pridaj reklamu, teraz zdarma, tak ju to nehodi na forum predsa :astonished: idem jej napisat par teplych slov a snad mi ponukne daku dobru cenu na Egypt, ci Tunisko ci kam.... aj ked tie krajiny ma vobec nelakaju, no vzdy lepsie ako drotom do oka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@ikarkulka a zabudla som: dakujem, ze si to vymazala :dizzy_face:
19. jan 2011 o 23:00  • Odpovedz
@janocka já jsem se ještě zapomněla omluvit, že jsem to vymazala :grinning: za vás. ale bylo to oflagovaný, na home page a zdálo se mi to akutní, slepica jedna...
19. jan 2011 o 23:01  • Odpovedz
@ikarkulka za toto sa neomlouvej :wink: som bola na SK koni a odbavovala sa v bazari, tak som si to nevsimla..... Viem, ze boli pindy uzivateliek, ze nie si konsky admin ale ked zmazes taketo ocividne reklamy, tak ti aj ti co pindali podakuju (myslim)
19. jan 2011 o 23:06  • Odpovedz
@ikarkulka @janocka No ja bych na ni asi vyzkousela to blokovani pocitace :grinning:
19. jan 2011 o 23:33  • Odpovedz
@ikarkulka já jsem včera dělala čistku a smazaná témata jsem nikam nepsala :zipper_mouth: (ale to jsem mazala stará zamčená přes rok) jinak tyhle smazaný když někdo dělá brodel píšu do takovýho tématu na Modrykonik.cz v té sekci, hodím kdyžtak odkaz jestli už to někdo neudělal (koukám na stranu 285 a vidím že už je tu i 286 ale jsem líná překliknout :grinning:) dobře jsi udělala že jsi to smazala a nejlepší by bylo ji i bloknout :sweat_smile:
20. jan 2011 o 09:13  • Odpovedz
20. jan 2011 o 09:14  • Odpovedz
@mmmk dotycnej som pisala Ip a odpisala, ze sa ospravedlnuje, ze slo o nedorozumenie, ze uz bude respetkovat pravidla a dnes mi pisala, ze chce zrusit svoju prezentaciu z katalogu firiem
20. jan 2011 o 12:06  • Odpovedz
@janocka Asi aby mohla lip spamovat forum :rolling_eyes:
20. jan 2011 o 13:45  • Odpovedz
Holky, uzivatelka megee spamuje s timhle odkazem http://www.petice.net/petice-na-podporu-rodin-s-detmi Max mi aktualne dela z obyvaku kulnicku na drivi, takze nemuzu byt u komplu. Kdyztak ji ohlidejte nebo ji napiste, at to nedela. Diky.
@janocka @krista @kalerat
20. jan 2011 o 13:53  • Odpovedz
@mmmk můžeš mi hodit aspoň přesné znění spamu? Ráda bych ji napsala, ale přes admin jsem nic nenašla jak to neukazuje aktuálně :confounded: tak jen abych měla přehled.
20. jan 2011 o 14:21  • Odpovedz
@krista Teri, povedlo se mi cca 8 jejich prispevku smaznout. Je to jen odkaz na tu petici ohledne rodicaku. Sice se to rodiny tyka, ale jak to souvisi se stravou sedmimesicniho ditete atd. :sweat_smile: Podle me je to totez, co hlasovani.
20. jan 2011 o 15:12  • Odpovedz
@mmmk jo tak tohle mi stačí :slight_smile:
20. jan 2011 o 15:40  • Odpovedz
Omlouvám se, ale odpoledne jsem nebyla vůbec u pc, byli jsme na návštěvě :wink:
20. jan 2011 o 19:44  • Odpovedz
@janocka @martinjasen @latvia @emjee
co si myslite prosim o tomto?
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/pipussa/album/podlozka-na-kocik/
Od rana si s "poskodenou" pisem ip. Obidve aj poskodena aj kupujuca napisala inzeraty v ktorych sa obvinuju navzajom ze ta a ta ma pravdu.
Inzeraty som stiahla z dovodu, ze to nepatri do inzeratu, teraz to "poskodena" dala do fotoblogu.
Poskodena chce aby sme to riesili, napisala som jej ze si to musia vyriesit same dve medzi sebou. Uz sme to tu raz mali, ak si pamatate.
Ale "poskodenej" ide hlavne o to, ze predavajuca stiahla fotku podlozky ktoru predavala z mmb.cz a nedala skutocne foto, takze ju vlastne oklamala a to chce aby sme riesili my-ukradnute foto
21. jan 2011 o 10:05  • Odpovedz
@danu Zacnem to riesit. Budem informovat ako to prebieha.
21. jan 2011 o 11:57  • Odpovedz
@danu je to laetitia, uz sme ju raz s martinom riesili, zda sa ze neprestava skodit tak pojde kazde lahsie (ta avulka myslim)
21. jan 2011 o 12:03  • Odpovedz
@martinjasen Martin dakujem :slight_smile:
@latvia to som nevedela, ze je to laetitia :confused:
21. jan 2011 o 13:43  • Odpovedz
@danu ani ja :grinning: kym som si nepozrela komp avulky :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes narazam na same duple, uz ma zacina mrziet ze som chcela tu funkciu :grinning: :wink:
21. jan 2011 o 13:59  • Odpovedz
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/zdenush88/album/nase-babatko/6156643/ ja tam ziadne brucho nevidim - je tam kus nohavic a kus tricka, ale tehotenske brucho tam nie je!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: vymazat
21. jan 2011 o 15:28  • Odpovedz
mazem to
21. jan 2011 o 15:30  • Odpovedz
co s touto http://www.modrykonik.sk/bazar/predajca/bezka1/ zase tam ma inzeraty s figurinou
21. jan 2011 o 15:44  • Odpovedz
@emjee @janocka pisala mi ze uz bude inzerovat LEN svoje veci nie na komercny predaj a pisala som jej ze ma urobit foto bez figuriny. :confounded:
tu je posledna ip ktoru som si s nou pisala. Citat odspodu.
Kedze ich ma na figurine ja som za blok

bezka1
Príjemcovia: danu

veci ktore tam su su po mne..neviem či len ja mam take štastie,ale vojdem aj do velkosti napr.S ked je to lasticke to je asi normalne nie?a nesuhlasim take trapne nariadenie,že mam to odfotit na sebe alebo inde a nie na figurine jeto fakt ubohe veci su tam už len moje ako pišem!

danu 2011-01-06 19:55:30 píše: Poprosim ta, aby si komercne veci, ktore mas na predaj vymazala a dala len svoje, nie 38 velkost a potom 46 alebo 50 ked raz tvrdis v inzeratoch ze mas velkost 38/40. Odfot veci normalne nie an figurine.
Veci po svojich detickach mozes kludne predavat, v tom problem nie je.
Dana
Asmira team
21. jan 2011 o 16:05  • Odpovedz
@emjee @danu ja som sa s nou dohadovala este pred par mes. a tvrdila, ze uz bude predavat iba veci po detoch :unamused:

@emjee tam vlavo, to nie je tehotenske brucho? v lavej spodnej casti stranky - mne to pripada ako vypukle, tak preto som do flagu onehdy pisala, ze by som to nechala :sweat_smile:
21. jan 2011 o 16:51  • Odpovedz
@janocka keby som mala takeho psa, tak ti urobim tiez taku fotku s mojim tehotenskym bruchom :grinning:
22. jan 2011 o 08:16  • Odpovedz
http://www.modrykonik.sk/bazar/predajca/zltalentilka/ dalsia s fotkami s figurinou, niektore ze vraj nosene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jan 2011 o 19:18  • Odpovedz
@janocka @domika007 @ooo
holky, jak je to teď s firemní inzercí v bazaru na brms? můžou tam mít firmy inzeráty?
není to nijak odlišeno od běžných uživatelek, tak asi ne.
22. jan 2011 o 19:29  • Odpovedz
@janocka @latvia @emjee
Pisala mi dnes na moj bazar laeticia
svrckova.jaroslava@azet.sk - Jarka (neregistrovaná/ý) - Dnes o 18:36
Ahoj, prosíííím, poraďte mi, z nejakého dôvodu mi zrušili účet a ja neviem prečo, nič som neurobila, a napriek tomu sa nedokážem už prihlásiť na svoj účet a ak sa vyhľadám, vidím, že inzeráty mi zrušili. Z celého srdca Vás prosím, pomôžte mi, žijem s malou sama, rátame každý cent, mala som na inzeráty záujemkyne, dokonca mám od nejakých mamičiek aj peniaze na účte a teraz neviem, na aké adresy poslať tovar. Prosíííííííííím, pomôžte mi, ĎAKUJEM, Jarka - laetitia
22. jan 2011 o 20:11  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.