• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
no, uz pisala ze fotak ma. tak som jej zaukolovala ze ma sfotit fotku ultrazvuku a jednu ruku polozit na okraj fotky, nech vidim ze je jej :stuck_out_tongue_closed_eyes: taku hadam nevygoogli nikde
27. jan 2011 o 14:43  • Odpovedz
@mmmk zatial ziadna fotka ani odpoved, tak snad sa len trapi aby fotka bola co najkrajsia :confused:
27. jan 2011 o 15:01  • Odpovedz
27. jan 2011 o 15:10  • Odpovedz
27. jan 2011 o 18:07  • Odpovedz
@mmmk povedz jej ze gratulujes , ze si stastna ze bude vnucik ok :grinning: a odkaz ju na temy januar 2011 a novorodenceka zltacka , ze tam sa s mamickami moze podelit o skusenosti
27. jan 2011 o 18:56  • Odpovedz
@mmmk to je krásný, já bych jí řekla ať si to napíše do statusu :grinning: takhle se může taky pochlubit :grinning:

@latvia to je dobrý s tou rukou :grinning:

@domika007 to už mi přijde že fakt šťourají do detailů.
27. jan 2011 o 18:58  • Odpovedz
@krista jj, je to take, neviem ani najst na to vhodne slovo
27. jan 2011 o 19:01  • Odpovedz
@domika007 hod im link na napady pre adminov ak je nieco take na beremese a ze sa tymi navrhami budeme zaoberat, to by im malo stacit
27. jan 2011 o 19:02  • Odpovedz
@latvia no praveze na to je tam tato tema, je to o novej verzii :wink:
27. jan 2011 o 19:09  • Odpovedz
@latvia
@domika007 :grinning: :grinning: :grinning: to je teda řešení :grinning:

Taky nevím jak přesně jim to napsat, ale řekla bych že stávající systém nabízí tolik funkcí, že nějaká takováhle další už by byla zbytečná, to jsou tak líné dát před jméno zavináč? Pořád by nám jenom chodila nějaká upozornění, nadávají na Facebook, ale přitom by to chtěli tady skoro stejné.
27. jan 2011 o 19:12  • Odpovedz
@krista tento argument nepomoze, len budu nadalej pindat a preco nie ked to na FB funguje :stuck_out_tongue_closed_eyes: pozname slepice, nie? ked im povies ze jeeeeej, to je fasa napadad, posunieme vyssie, tak budu spokojne
27. jan 2011 o 19:14  • Odpovedz
@latvia však tohle jsem říkala jen tak pro nás, já bych jim to rozhodně takhle nenapsala :wink: :grinning:
Já bych jim tam ani neodepisovala :sweat_smile: jestli se to bere tak jako že nápady pro adminy, tak je tak nějak jasný že to admini čtou ne? :sweat_smile: ale jak je libo :grinning:
27. jan 2011 o 19:15  • Odpovedz
@krista jj, aj tak to ide :slight_smile:
27. jan 2011 o 19:38  • Odpovedz
@mmmk
@krista tak nasa katuska ziadnu fotku nevyrobila, namiesto toho si vyrobila dalsi nick :grinning: :grinning: :grinning: to je trubka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2011 o 20:03  • Odpovedz
hezky jste mě pobavily - napiš jim, že je to super nápad, budou spokojený :grinning:

mi píše do ip terak, ta co pindala v tématu smazaná alba, nebo jak se to jmenuje.
ale nechápu, proč píše mně, když se to týká koníka. taky jsem jí jasně napsala, že o tom nic nevím, že se mnou to těžko vyřeší. je otravná jak osina v pr... :stuck_out_tongue_closed_eyes: přitom bývala docela v pohodě.
27. jan 2011 o 20:10  • Odpovedz
http://www.modrykonik.sk/adminclub/computers/?uuid=31e0b511-b676-4035-b325-1ab0c9337566
su to duple? dianka ma mail lydia.brumercikova.....tato je bebebrumik....ale okrem tohoto kompu nemaju spolocne nic
28. jan 2011 o 12:40  • Odpovedz
všechny víme, že soanpe je fotografka a fotí na kšeft.
zatím se jí to asi tolerovalo, protože si dávala pozor.

teď si ale do krátkých zpráv dává odkazy na svoje stránky

soanpe http://www.photos-by-andrea.estranky.cz/
2. led 2011 • Přidej komentář • To se mi líbí • Vymaž

plus odkazy na rajče, kde má veřejně i zakázkové fotky

myslím, že by bylo fér vůči ostatním, aby si alba dala max. jen pro přátele.

tu krátkou zprávu mažu.
29. jan 2011 o 19:09  • Odpovedz
ahojte prosim vymazali by ste toto album na modrej streche??
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/mmarch27/album/chlupati-milackove/
31. jan 2011 o 11:20  • Odpovedz
@niccky.z mazlíčci se nechávají :wink:
31. jan 2011 o 14:56  • Odpovedz
31. jan 2011 o 14:59  • Odpovedz
@niccky.z a @janocka Tenhle inzerát asi ani nepatří na stránku, ne? http://www.modrastrecha.cz/bazar/interier-ostatni-zarizeni/jn38/televizni-karta-k-pc/
A ještě se chci zeptat, jak to je s kolébkou na dítě, protože třeba ohrádku jsem zablokovala, protože takové inzeráty jsou na MK, tak to patří spíš tam a ne na střechu a teď mi došlo, že je na střeše už delší dobu je inzerát na kolébku. Takže tenhle dětský nábytek se přesouvá jen na MK, nebo může být i na střeše pod nábytkem? Zase je fakt, že člověka co navštěvuje jen střechu nutit, aby si dětský nábytek dával na MK je asi divný.

Asi se to už řešilo, ale já to nečetla, tak se omlouvám.

Díky
31. jan 2011 o 20:03  • Odpovedz
@nikka.vo ja bych tu kartu nechala a tu kolebku zmazala a poprosila uzivatelku o premiestnenie na MK :slight_smile:
31. jan 2011 o 20:05  • Odpovedz
@niccky.z mě totiž přijde divný předpokládat, že každý člověk, co dává dětský nábytek na střechu navštěvuje i koníka. A ,,nutit" ho, aby si dal inzerát na stránku, kterou vůbec nenavštěvuje, když i na střeše máme sekci na nábytek, to mi přijde jako buzerace. Tak uvidíme ještě co Janča a podle ní se to udělá :slight_smile:
31. jan 2011 o 20:08  • Odpovedz
@nikka.vo no to mas asi pravdu ale vim ze uz jednu detsku postielku sme stopli kedze to malo isto na MK tak proto sem napsala aby to slo na MK - aby bola rovnaka mierka pre kazdeho :slight_smile: No uvidime co napise Janca....
31. jan 2011 o 20:16  • Odpovedz
@niccky.z Veru, já to chápu, já taky takový inzerát nedávno stopla, ale když jsem se nad tím teď zamyslela, tak mi to přijde divný :sweat_smile: To nebylo myšleno, že něco děláš špatně :wink:
31. jan 2011 o 20:19  • Odpovedz
@nikka.vo jj ja vim co myslis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2011 o 20:23  • Odpovedz
@nikka.vo @niccky.z ohradky, kolisky a postielky nechavam na streche, ze sak to tam patri - je to nabytok :slight_smile:

a TV kartu k NTB by som zrusila..... lebo ked povolime TV kartu k NTB, mozme povolit aj nabijacku, pamatove karty, DVD, CD :sweat_smile:

som vam moc nepomohla :zipper_mouth:
31. jan 2011 o 22:11  • Odpovedz
1. feb 2011 o 08:57  • Odpovedz
@janocka diki Jani tak idem zmazat tu kartu :wink:
1. feb 2011 o 09:00  • Odpovedz
@latvia skus co to urobi :grinning:
1. feb 2011 o 09:09  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.