• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
poradite mi, prosim, co s touto temou?:
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=83201
tema s tymto nazvom tu este sice nie je, no o jednotlivych salonoch je uz vela tem, tak dilemujem, ci zamknut alebo nezamknut....
14. jan 2009 o 22:49  • Odpovedz
autor
jani nechaj im ju, aj na brms je podobna a nechala som im ju:slight_smile: len sleduj nech s anerobi reklama v tej teme
14. jan 2009 o 22:51  • Odpovedz
ok, vdak za radu
14. jan 2009 o 22:59  • Odpovedz
Pořád dostávám prosby do IP, abych to smázla :confounded:

elisss
Kdy: Včera ve 22:14
Komu: krista
Předmět: aninam
Dobrý den!
Mám prosbu......
Aninam si dala do alba fotku svého mrtvého syna v rakvi a přijde mi to teda morbidní....
musí to být šílená bolest, ale takové fotky by se sem přeci dávat neměli....chodí sem spousta těhulek a maminek a z těchto fotek mi běhá mráz po zádech...
probírali jsme i s holkama z diskuze a přijde nám to teda divné....
Já jsem to osobně obrečela vidět mrtvé miminko...
nemůžete ty fotky prosím smáznout?

marta82
Kdy: Včera ve 20:57
Komu: krista
Předmět: České Budějovice
Terez nechces tohle smazat? http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2264983&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
Holky pisou ze to sem nemela davat,ze to nejsou fotky pro verejnoust,hlavne ty 2 posledni
15. jan 2009 o 09:02  • Odpovedz
autor
krista, ja by som im odpisala ze z tvojho pohladu admina tie fotky neporusuju pravidla albumov, ak tie fotky ale vadia vacsine, nech sa obratia priamo na tu kocku, nech ju pekne poprosia nejakym taktnym sposob nech ich vymaze....myslim ze s troskou diplomacie by ju to nemuselo ranit a fotky by zmazala...
15. jan 2009 o 09:26  • Odpovedz
Anax díky za radu, marta82 je kámoška tak tý už jsem včera psala, že jí to smazat nemůžu kvůli pravidlům a taky že na to prostě nemám jí to smáznout... jdu ještě napsat té elisss teda :wink: děkuju
15. jan 2009 o 09:39  • Odpovedz
tiez sa mi zdaju morbidne a takto verejne by som ich urcite nedavala ale neporusuju pravidla takze ja by som to tiez neriesila, ak s tym ma niekto problem nech si to riesi s uzivatelkou priamo :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
ja by som nemala odvahu jej napisat ale ani pozriet si tie foto, ufffff.... si pametam ako dieta sme sa u babky pozerali na dedka v rakvi ( babka taku foto mala pod sklom na stole v obyvacke) dost neprijemne to bolo a este neprijemnejsie ked ma teta poprosila o take odfotenie jej svokra :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: stat na stolicke nad rakvou a fotit :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
to akoze trochu drasticke na mna, podl amna by sme si mali ludi zapametat hlavne ako vyzerali ked boli zivy :zipper_mouth:
napr mojho brasku sme tak nefotili a ani nevystavovali, dali sme urobit velke obrazky z fotiek a na tie sa ludia pozerali, mslim si ze je to tak lepsie a dostojnejsie :zipper_mouth:
15. jan 2009 o 14:08  • Odpovedz
viem, ze volakedy to bol bezny zvyk fotit mrtvych na poslednej ceste, dnes sa to uz nezvykne, ale asi zalezi aj od situacie - mozno v tomto pripade je to tak ako pise kotenko v tej teme - jedina fotka bez hadiciek, pristrojov, ... :pensive:
15. jan 2009 o 14:39  • Odpovedz
Každopádně je to moooc smutný téma, otočím list :wink: Nevíte proč na MK.cz pořád svítí Snažilky -> Sanatorium Pronatal? Nic tam neni a mě to nervuje :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2009 o 15:50  • Odpovedz
krista, to zvykne ak sa zmaze prispevok a zblbne upozornenie resp to niekto vklada v tom okamziku ked sa maze prispevok :wink: a nema ho kto odfarbit :grinning: teda to moze Bob a jeho banda programatorov :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2009 o 16:03  • Odpovedz
Zuz asi budu otravovat boba, mám pocit, že neni hotová všechna práce když to na mě tak svítí :grinning:
15. jan 2009 o 16:11  • Odpovedz
Bob už to odsvítil, tak jsem happy :grinning:
15. jan 2009 o 20:02  • Odpovedz
takuto IP som dnes dostala - dole je samotna IP, nad nou moja odpoved... netusite niekto, o co ide?

ahoj,
akosi nerozumiem...
na stranke akeho salonu?
aka negativna reklama?
aka pynzeta?
a co s tym vsetkym ma modrastrecha? alebo mojasvadba? alebo modrykonik???

zajik napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
ahoj,,chcem ta velmi poprosit,,ako je to mozne,ye niekto dehonestuje dobre meno spolocnosti,mame na stranke salonu emily od mena pynzeta negat reklamu ktora ak sa neodstrani ,,podnikneme dalsie kroky,,preto vas prosim nakontaktujte ma na dot osobu,,alebo mi poradte ,,ako sa mam dostat na tuto adresu,,vopred dakujem....
15. jan 2009 o 20:24  • Odpovedz
uz asi viem:
pynzeta • 3. dec 2008 o 15:43
jedno viem a to ze najhorsia kozmeticka a kadernicka ktore dobabrali moju sesternicu na svadbu je na alzbetinej salon Emily otras a to za taku drahotu si naozaj robia reklamu........neodporucam zbytocne vyhodene peniaze
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=28022

som zvedava, co mi odpovie :grinning: zas jedna, co necitala pravidla... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jan 2009 o 20:29  • Odpovedz
autor
ikke nech odpise cokolvek, pravidla su jasne, my nezodpovedame za obsah prispevkov, neposkytujeme kontaktne udaje, ak sa jej nieco nepaci,nech oslovi policiu a jedina na zaklade podnetu od policie sa moze "nieco diat" AVsak takychto vyhrazok tu bolo...uz kopa kauz sa riesila....o jednej akurat viem ze pierre nasledne vymazal celu temu...inak vazne nic :wink:
15. jan 2009 o 20:35  • Odpovedz
ved hej...
inak ta tema konci prispevkami dotycnej majitelky salonu...
15. jan 2009 o 20:44  • Odpovedz
autor
koncila :wink:
15. jan 2009 o 21:12  • Odpovedz
co chodi teraz u nas do IP

salonmichelle napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Nezabudli ste, ze nevesta ma mat na sebe nieco stare, nieco nove, nieco zapozicane, nieco modre a nieco darovane?
Preco?
Stara vec jej ma pripominat , s cim sa luci.
Nova vec je symbolom......................
Zapozicana jej pripomina...........................
A modry podvazok, pretoze vraj...........
Darovane je.......................................

Pokracovanie o par dni
15. jan 2009 o 21:43  • Odpovedz
autor
zuz uz riesim...klasicke reklamn eponuky v IP...akurat tato ma aj platenu kat. prezentaciu takze bloknutie nebude len tak :pensive:
15. jan 2009 o 21:50  • Odpovedz
autor
kocky riesim taku kvazi humornu ci aku dilemu, mam zmazat fotky vnucky v tomto albume, alebo ich nechat ako sucast pravidla o dvoch fotkach deti?

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=60044&vDeleteImageID=1644711&vReferer=/album/index_weddings.php?vOrderBy=1
16. jan 2009 o 09:11  • Odpovedz
anax jaka mlada babicka :grinning: nechaj
16. jan 2009 o 15:07  • Odpovedz
chvilu sme si teraz s emjee dopisovali ohladne femigrad (konik - snazilky) a po tom, co som tam nasla koooopec podobnych vykecavacich tem, sme nechali aj femigrady v snazilkach...

a tak ma napadlo, ze by pri zamykani plnych tem hlavne v Snazilkach a Tehulkach, (pripadne Babatkach, Porode?) nebolo zle vzdy aj kuknut, ci je to este stale aspon priblizne tema o a pre snazilky, alebo skor vykecavacia tema kde-koho... a ak je tam od oka viac tehuliek a maminiek, nez snaziliek (a podobne aj u tehuliek), vykecavacku v dalsej casti nasmerovat na Volnu diskusiu...
len tak namatkovo myslim konkretne na tieto temy...napr.:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=77565
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=66613
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=83305
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=50116
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=58754
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=71837
20. jan 2009 o 14:57  • Odpovedz
anax opat prisiel spam od salonmichelle:

dnes 10:53

emjee napísala:
prislo to dnes? urcite? napis mi presny cas

bambusko napísala:
ahoj, tak toto mi dnes prislo asi nie som sama. viac ako to, ze je to spam ma nasrdilo, ze ma niekto s 3 detmi poklada za buduci nevestu

salonmichelle napísala:
Vopred sa ospravedlnujeme, ak ste nahodou uz boli nevesta, ale mozno sa dozviete nieco nove :slight_smile:
Prajeme pekny

Nezabudli ste, ze nevesta ma mat na sebe nieco stare, nieco nove, nieco zapozicane, nieco modre a nieco darovane?
Preco?
Stara vec jej ma pripominat , s cim sa luci.
Nova vec je symbolom......................
Zapozicana jej pripomina...........................
A modry podvazok, pretoze vraj...........
Darovane je.......................................
Pokracovanie o par dni
21. jan 2009 o 11:18  • Odpovedz
A neni charlottka88 ještě k tomu dupla?
21. jan 2009 o 11:44  • Odpovedz
vyzera to tak :rolling_eyes:
21. jan 2009 o 11:47  • Odpovedz
autor
krista charlotka88 je v stave riesenia predpokladam, lebo sme sa o nej s janockou uz bavili...ono s tymto salonom je to celkovo komplikovane...ked maju zaplateny katalog si myslia ze su bohovia... :rolling_eyes:
21. jan 2009 o 11:49  • Odpovedz
k nicku charlotka88 - vcera sme si pisali Ip, ona tvrdi, ze nema nic spolocne so salnom Michelle.... overovala som si IP adresu PC chralottky a napriek tomu, ze vraj zije v UK pouziva net od Slovak Telekom, a. s.: http://www.db.ripe.net/whois?form_type=simple&full_query_string=&searchtext=78.99.177.153&submit.x=0&submit.y=0&submit=Search

Tu su Ip, ktore som si s nou vcera vymenila

Mam Vam rozpisat datumy kedy som a bola som na slovensku?...v anglicku som sa nikdy neprihlasovala, lebo robim fotomodelku a na taketo veci nemam cas...aj pojdem na svadbu online, ale mali by ste si na najskor overit na 100%, ze ci som zo salonu Michelle a potom utocit...velakrat rozmyslam, ze ako sa ti slovaci spravaju a uz som si myslela, ze sa zmenili, ale stale je to tu o tom istom..utocenie na ludi bezdovodne, zavidiet druhemu atd....raz ked sa Vam stane nieco zle, tak nebude to bezdovodne, ale preto, ze ako sa spravate k okoliu...

Pekny den Vam prajem a zelam Vam vsetko dobre a konca Vam zelam aj vela navstevnikov, lebo nenarodila som sa nato aby som bola sebec, ale preto aby som sa usmievala a rozdavala energiu, ale to by ste vsetko pochopili, keby Vam nastavajuci zomriel 5 dni pred svadbou ako mne...ludia si vazia tu na slovensku iba chamtivost, zavist, ohovaranie...
Vyskusajte sa porozmyslat, ze co ste teraz uplne zbytocne spravili...

janocka napísala:
takze si na SVK odkedy? pretoze vsetky tvoje prihlasenia boli z IP adresy, ktora patri T-comu.
nejde tu len o rovnaku IP ale aj o totozne nastavenie PC.
Ked sa ti tu nepaci, nemusis tu byti.

charlottka88 napísala:
Zijem v Anglicku a sem chodim iba posledne dva roky na svadby a kamaratky tu mali svadbu / som napisala predtym/
Kebyze pozorne citate, tak vidite, ze momentalne som v Ba...kludne ma vymazte...zhodne moze robit to, ze mam wifi kartu a som z notebookom v meste v net cafe a pripajam sa vzdy cez wifi z tej istej net cafe a to preco ma michelle rovnaku IP adresu moze robit to, ze maju podobny system alebo aj to, ze ja som pod Michalskou a oni na obchodnej a kludne mozem mat dosah na ich internet, ale to vy nemozte vediet, to vedia trosku vzdelanejsi ludia...studio skerak mal pravdu, ze svadbaonline je lepsia....

janocka napísala:
hmmmm, tak to som teda nevedela, ze slovak telekom je aj v UK pretoze IP adresa, z ktorej sa prihlasujes patri spolocnosti Slovak telekom, takze dost pochybujem o tom, ze zijes v UK..... a ako mi teda vysvetlis, ze aj ty - charlottka88 aj salon michelle mate uplne zhodne nastavenie PC?

charlottka88 napísala:
Prepacte, ale nevystujem za salon Michelle. Zijem v Anglicku a sem chodim iba posledne dva roky na svadby a kamaratky tu mali svadbu.
Jedna mala saty z Nicole, druha z El a ta tretia z Michelle a z tym salon sme boli vsetky urcite najviac spokojne....ale ak ma povazujete zo salonu Michelle o.k. vymazem sa z databazy a idem Vam spravit peknu reklamu na konkurencnej stranke...

janocka napísala:
Ahoj. Ak si si pozorne precitala pravidla tak vies, ze vo fore vystupovat nesmies, kedze si zo salonu Michelle.
21. jan 2009 o 12:12  • Odpovedz
To je pěkný, ale kecá, kdyby bylo stejný jedno nastavení, tak jsem ticho, ale tam toho sedí strašně mooc! Asi bude potřeba pohlídat, popř. dohledat její příspěvky.
21. jan 2009 o 12:17  • Odpovedz
Navíc v profilu má že svatba bude během dvou let, tak za koho se vdá, když jí přítel údajně zemřel...
21. jan 2009 o 12:19  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.